Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dariusz Czysz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Janiczak powinien ponieść wszystkie koszty związane z meczem to on nie oficjalnie przed meczem w sobotę kazał narobić bałaganu... jak się nie zna to do widzenia...To tak samo jest na innych stolkachy....nie tylko PZM czy GKSZ np.Urzad skarbowy idzie moja żona rozliczyć spadek a tam pani mówi że proszę przyjść za dwa dni jak przyjdzie pan który się na tym zna bo ja nie potrafię to jest do Piero ręką rękę myje...

 • Dariusz Czysz lubi Komentarz

  Paradoksalna sytuacja, klub robi to co zleca komisarz toru, a potem jest klub winny. Sprawa ewidentna: Nowy termin meczu i mocne ostrzezenie dla Janiczaka.

 • Dariusz Czysz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Podziękujcie P.Świstowi dość że uciekł z juniorem jak szczur do Gdańska.... bo w Pile już nie ma co szukać

 • Dariusz Czysz lubi Komentarz

  PZMot powinien rozpędzić całe to towarzystwo z GKSŻ

 • Dariusz Czysz lubi Komentarz

  Skoro od jesieni Piła miała wykonać pewne pracę i ich nie zrealizowała to dlaczego dostała licencje na tor wiosna? Za to ktoś powinien beknac, podobnie jak za to że ktoś ten tor do zawodów dopuścił.

 • Dariusz Czysz lubi Komentarz

  Czemu zawsze "ktoś" zawinił , nie dopatrzył ??!!! PRZECIEŻ ktoś to podpisał wiec wyjaśnić kto dopuścił tor , kto nie wywiązał się z czegoś to bardzo prosto!!! Wyciągnijcie papiery na stół i sprawa jasna!! Jak zawsze nikt nie bierze pod uwagę tych którzy są najbardziej poszkodowania - KIBICE!! z Piły ale tez nas wszystkich z całej Polski. Kolejne miasto zrezygnuje z żużla a reaktywacja czasami bywa trudna jak i nawet niemożliwa (Świętochłowice np). Pewne osoby nie powinny działać w żużlu i trzeba ich eliminować w takich sytuacjach ale nie łudzę się bo to świat wspólnej adoracji . PozdROWienia

 • Dariusz Czysz napisał/a komentarz do Polska - Reszta Świata

  Pawilcki niech sprawdzi czy dobrze bandy są ustawione i czy krawężniki poziomica ustawi

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.