Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lukasz Koziel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W koncu jakis rozsadny komentarz. Zachowanie przyzwoite nie bylo, ale lament co niektórych osób był żenujący. szczególnie niejaki Janek K po przeczytaniu p.Marty może trochę ochłonie i przetrwa jakos te osobista tragedie..

 • Lukasz Koziel lubi Komentarz

  Tak, jestem z Częstochowy i mało tego: byłem, jestem i zawsze będę wielkim fanem największego Mistrza motocykla żużlowego niejakiego Darcy Warda !:).

 • Lukasz Koziel lubi Komentarz

  Dzień dobry Panie Janku , fajnie się kiedyś obserwowało pańską jazdę na starym toruńskim torze przy Broniewskiego i nie tylko . Ostatnio zauważyłem że lubi Pan dokopać Toruniowi i teraz także wykorzystuje Pan bardzo głupie zachowanie jednego z toruńskich zawodników . Zastanawia mnie tylko jedno , gdzie Pan się chowa kiedy na torze zaistnieją naprawdę sytuacje które zasługują na czerwoną kartkę . Jakoś wtedy nie widać pańskich artykułów . Pozdrawiam

 • Lukasz Koziel lubi Komentarz

  Półmuzg olkowicz widzal jak jeden zamek ulamek sekundy szybciej poszedl w gore a nie widzial za vaculik sie ruszal w 15 biegu,co zatym kretyn :-). Powinni deb-ila badac przed zawodami alkomatem i na zawartosc narkotykow,bo on napewno cos bierze,i jeszcze dobruckiego poucza. To najwieksza porazka tej stacji to ten pseudo znawca

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.