@Maxi-102: A ilu zawodników z Płocka pojedzie ?

Słuchaj HalaLudowa... a czy nie moglibyście w przyszłym sezonie kupić sobie dzikiej karty do pierwszej ligi? Tak z ciekawości pytam.

Porównywać Karacića, Alexa czy Lijka lub Kulesha do rozgrywających Wisły Płock to trzeba srogą fantazję mieć

• Kielczak1 napisał/a komentarz do Wisła - VIVE. Koniec z kurtuazją. Nafciarze najgroźniejsi od dawna

@Maxi-102: Kilka zdań o Czechowskich :)

Komentarz usunięty

@Maxi-102: a my drugie Czechowskie :)

Czego chcieć więcej ... wysoka wygrana po kapitalnej grze, pełna hala, doping przez całe spotkanie.
    Moc jest z nami :)

Pierwsza połowa spotkania była kapitalna i rozstrzygnęła spotkanie. Druga połowa była tylko na dogranie, spotkanie było rozstrzygnięte już dawno. Brawo dla całej drużyny za pokazanie fajnego handballa. Sezon zapowiada się przyjemnie ;) pokaz siły oglądaliśmy.

Czysta poezja .świetnie się ogląda takie widowisko.Teraz poprzeczka będzie szła w górę , każdy przeciwnik będzie mocniejszy , ale Vive jest gotowe .

Co do meczu! Brawo! W pierwszej połowie Motor został zniszczony, bili głową w mur. Fajny debiut Mateusza w bramce, parada z koła klasa! To co było bolączką Vive w tamtym roku teraz zaczyna być atutem. W końcu dobra obrona i pomoc z bramki. A w ataku Karacić jest genialny. Może napiać książkę "1001 podań do koła". A Vive może być tylko mocniejsze gdy wszyscy wrócą do gry. Już czekam na kolejny weekend z Ligą Mistrzów, mam nadzieje że Vive i Wisłą podtrzymają passę.

Nie ma co rozpisywać się o meczu bo rywal był jaki był a Vive w tym roku to jest ściana w obronię. I jak Kielczanie grali na 100% to widzieliśmy co się działo. O Gulio można już chyba z całą pewnością powiedzieć że był to udany transfer i taki gracz od czarnej roboty MUSI być w każdej klasowej drużynie. Jedynie mnie rozczarowuje młody Turek, niby wielki talent ale jak na razie tego nie widać nie ma tego efektu "wow" jaki był przy debiucie u Kulesza. Władek od razu pokazał że ma ogromne możliwości a u Doruka to bardzo słabo wygląda. Ja rozumiem że potrzeba czasu ale lepiej jak by poszedł na wypożyczenie do Celje.

Zacznę od spraw technicznych. Najpierw "ginęły" komentarze, teraz dodanie ich w wersji mobilnej graniczy z cudem. Po drugie, Maxi jesteś nudny jak flaki z olejem, zmienny jak chorągiewka na wietrze. Szczrze nie wiem kto stoi za tym kontem ale podziwiam za wytrwałość ;) takie klepanie bzdur dzień w dzień może doprowadzić do raka mózgu :)

Maxiu już po wąchaniu spodenek :) Dominacja w twoim przypadku bardziej określa to że lubisz dostać "klapsa w twarz" na forum a niż przewage 4-bramkową, boli cię to że twoi pupile nigdy już nie dostaną się na taki poziom (sam wiesz reforma ligi mistrzów i tylko jedno miejsce) ale nie płacz bo w lidze europejskiej też będziesz mógł emocjonować się porażkami orlenu

Najlepszym zawodnikiem na boisku był w obronie Guillo i basta. To co robił z zawodnikami Motoru to aż się śmialiśmy na trybunach. Brawo!

Wy tak na serio?przeciez Kadetten obok Czechowskich powinien byc najslabszym zespolem w tej grupie-tu powinno byc lekko + 10 a nie jeszcze w 54min 25-23!
    Ogolnie slaba gra - druga linia to pierwsze kilka minut Stelman i koncowka kucyk rzucil bramki i tyle..przeciez Kadetten w swojej slabej lidze przegral juz dwa mecze.
    Wisla zapewne wyjdzie z grupy bo obok Gog to nie ma za bardzo mocnej druzyny w tej grupie ale moze miec za to ciezej w play off bo w drugiej grupie są silne 2-3 druzyny.

Ważne zwycięstwo pod każdym względem(styl bez znaczenia).

Gratulacje za zwycięstwo!!! Jaka była frekwencja na meczu???

Pewnie wpadłeś posprzątać, bo napewno nie spożwywać alkohol :-))))))))))))))

Podpowie ktoś gdzie oglądać pozostałe mecze LM. Ehf Tv to wiem, ale może jakiś kanał TV coś mi się też obiło o NC+ go ?

Przed meczem najlepsi kibice w Europie zmawiali się na nafciarkach na spotkanie w sektorze za bramką,...............tylko chyba nikt nie wspomniał na której hali :)

Dlaczego nikt nie pisze o frekwencji ? Tylu kibiców na meczu Ligi Mistrzów to żart

Pierwsza połowa fajna, szczególnie w ataku.
    Druga już bez rewelacji.
    Też mam wrażenie, że Igropulo jeszcze parę meczy opuści. W sumie mecz na plus.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.