Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Mark Gallagher nie ma wątpliwości. Williams nie sabotował Roberta Kubicy

  Panie Gallagher gdzie pan masz oczy i rozum ,przykładów na celowe działania aby spowalniać Roberta mamy dziesiątki podam tylko że, prawie każdy wyjazd Polaka na pierwszym treningu był lepszy od waszego anglika i dopiero później na następnych wyjazdach coś się psuło i Russell wyprzedzał Kubicę. Musieli spowalniać Polaka ponieważ Russell nie był w stanie dorównać Robertowi. Było to doskonale widać w wyścigach gdzie Anglik mimo iż dysponował bolidem o dwie sekundy szybszym nie był w stanie wyprzedzić Roberta i dopiero niebieskie flagi albo kombinacje w parku maszyn pozwalały mu znaleźć się przed Polakiem . W sumie szkoda tego Russella bo trudno powiedzieć co on potrafi a wyciąganie go za uszy przez zespół daje przeciwny efekt.

 • mmax

  Łatwo to sprawdzić, niech dadzą na próbę bolid Roberta Russellowi i odwrotnie. Wynik będzie wiadomy Russell 3 s za Robertem - minimum.

 • mmax napisał/a komentarz do F1. Williams nie zamierza odpuszczać Robertowi Kubicy. Polak ciężko pracuje

  No przecież Robert nie rozumie opon ,samochodu ,hamulców, a w ogóle ma ograniczenia itd.
  wszystko to były zmyślone kłamstwa , pewne osoby z Williamsa wiedziały że z tym bolidem nie mają żadnych szans dlatego kosztem Roberta promowali średniaka Russella. I nie chodzi wcale o to że lepszy samochód dostawał Anglik ale o to że psuli wszystko co było możliwe aby spowalniać Roberta , wypowiadali sie o tym nawet mechanicy Williamsa. Do tego również przykładał rękę Toto .

 • mmax otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • mmax napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Williams wszedł na wyższy poziom żenady. Tylko Roberta Kubicy żal (komentarz)

  Jak Williams i jego stronnicy (Toto W.) mogli dopuścić żeby Robert po raz kolejny okazał się znacznie lepszym kierowcą niż Russell . Chodzi im tylko o promocję Russella kosztem Kubicy. Zresztą nie tylko Robert w F1 jest w takiej sytuacji podobnie jest z Bottasem i Leclerc. Tamci też są lepszymi kierowcami od swoich partnerów zespołowych ale inne są decyzje nazwijmy to decydentów. Robert, prawdziwi kibice wiedzą jaki reprezentujesz poziom wiemy że , najlepiej będzie dla Ciebie pozostać w F1 .

 • mmax napisał/a komentarz do F1: George Russell ma być liderem zespołu. Claire Williams zachwycona młodym kierowcą

  Czy to babsko naprawdę myśli że my nie widzimy co musieli wyprawiać aby wyciągać swojego lidera za uszy , można mu tylko współczuć bo jak skończą się te ułatwienia chłopak będzie w ciężkim stresie ponieważ uwierzył w swoją wielkość. A punkt zdobył Robert i w każdym trudnym wyścigu gdzie przestawały się liczyć tylko osiągi bolidu a nabierały znaczenia umiejętności kierowcy wygrywał Kubica a nie lider Williamsa.

 • mmax napisał/a komentarz do Orlen niemal na pewno zostanie w F1. Nawet bez Roberta Kubicy

  chyba ktoś tu upadł na głowę , w zeszłym roku Robert był kierowcą testowym Williamsa i tak mocno im pomagał w rozwoju bolidu że jak tylko został regularnym kierowcą to nagle przestał rozumieć zachowanie opon , samochodu itd. a dzisiaj sugerujecie mu powtórkę z czego . Dwa zespoły z końca stawki . Robert był i jest lepszym kierowcą od większości kierowców będących w stawce obecnie z jej liderami na czele. Powiedział kiedyś Bernie Ecclestone a on chyba wiedział co mówi, dajcie Kubicy lepszy samochód to będzie mistrzem świata i nic tu się nie zmieniło. Chcieli na siłę wypromować Russella kosztem Roberta i to robili powstrzymując Kubicę jak tylko się dało a to hamulce ,silnik celowo osłabiany, zmiany ustawień z dobrych w jednym na całkowicie złe w drugim treningu , zawsze nowe lepsze części dostawał Russell i ta zła atmosfera w stosunku do Roberta i w Willamsie i w mediach.
  Umiejętności i talentu Robertowi nie odbierzecie a Russell tylko na tym stracił w oczach prawdziwych fachowców.

 • mmax

  Kiedyś będzie rywalizować na torze bez tych wszystkich sztuczek które my jako kibice widzimy wszystkie nowości dla anglika obniżanie mocy silnika nawet w trakcie jazdy, zmiany ustawienia bolidu aby zachowywał się nieprzewidywalnie złe ustawienia hamulców co zagraża bezpieczeństwu Roberta.A do elevensports większość polskich kibiców natychmiast zrezygnuje z abonamentu waszej stacji i skończą się pielgrzymki dziesiątek tysięcy Polaków jak Robert przestanie jeździć w F1.
  Pozdrowienia dla Roberta.

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica nie jest najgorszy. Fatalne statystyki Pierre'a Gasly'ego

  Pogieło was. a szczególnie autora.

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Monako. Kolizja Giovinazziego z Kubicą. Zabawny tweet Pirelli

  Sędziowie nałożyli karę 10 sekund na Giovinaziego w efekcie czego Włoch dojechał do mety za Polakiem ? Panie Kuczera chyba Pan pisze o innych zawodach. Można zrozumieć postawę Williamsa który robi wszystko aby Russel był przed Robertem ale polski komentator powinien trzymać się prawdy.

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica bez szans. "Prowadzenie Williamsa to najgorsze, co mogło mu się przytrafić"

  Przypomnijcie sobie ile lat Mercedes dobijał się do czołówki F1 Ferrari zresztą też , już nawet chcieli rezygnować z występów w startach tak byli zdeprymowani tym że regularnie dostawali lanie od producenta napojów Red Bula. Dopiero kombinacje przy regulaminie zawodów oraz setki milinów może i miliardy dały im w końcu rezultaty.
  A tak na marginesie to gdyby Robert Kubica siedział na miejscu Hamiltona kręcił by na pewno lepsze czasy niż Lewis. Tak było w przeszłości Vettel i Lewis przegrywali z Robertem.
  Ps. temu od zakonu , zazdrość cię zżera że , brak ci talentu i chciałbyś go odebrać Robertowi ?

 • mmax napisał/a komentarz do F1: niepokojące wnioski dla Williamsa po Grand Prix Hiszpanii. "Z samochodem Kubicy było coś nie tak"

  Szkoda że , nikt ani Pan Borowczyk ani Ziętarski ani ta śmieszna grupa pseudo fachowców z eleven sports nie chce przypomnieć sobie że, w zeszłym roku Kubica jako kierowca rezerwowy był znacznie lepszy niż Stroll i Sirotkin a zasiadał od przypadku po bardzo długiej przerwie i jakoś wszyscy twierdzili że kontuzja mu nie przeszkadza. Mało tego Robert udzielał wskazówek inżynierom Williamsa i oni bardzo skrzętnie brali je pod uwagę. A dzisiaj cała ta banda twierdzi że, Robert nagle przestał umieć jeździć . Tu coś śmierdzi na kilometry ale naszym fachowcom ten smród nie przeszkadza i jeszcze twierdzą że to Coco Chanel.

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Kubica przegrywa wewnętrzną rywalizację w Williamsie. "Kto myślał, że Robert ogra Russela, był w błędzie"

  A to się dzieje z autem Roberta to przypadki . Myślałem że, zna się Pan, Panie Borowczyk na F1 a przynajmniej będzie Pan obiektywny. Nie jak ta ekipa przed Panem. Ale to co Pan bredzi w komentarzu świadczy inaczej. Williams doszedł do wniosku że, nie mają szans w tym sezonie i swoim angolskim zwyczajem promują za wszelką cenę angola Russella kosztem Roberta. Te przypadkowe błędy , źle prowadzące się auto spadające z podnośnika, 15 minut wcześniej wypuszczenie Polaka z boksów ograniczenie mocy w silniku i wreszcie za każdym razem inaczej prowadzący się bolid po każdej przerwie to co, zastanawiam się co jeszcze wymyślą.

 • mmax otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • mmax napisał/a komentarz do F1: George Russell "światełkiem" Williamsa. Brytyjczyk może być przyszłością zespołu

  Z jakimś maniackim uporem piszą że, testy w Barcelonie bez Roberta i nie wspominają że ,także bez Russella, ile się muszą napocić żeby zatrzymać Kubicę nawet odjąć mu mocy w silniku . Ale jedno jest pewne talentu Robertowi nie odbiorą ,a Russellowi robią krzywdę i czas to zweryfikuje.

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Williams zbudował podwozie dla Roberta Kubicy. Dostał je George Russell

  w tej chwili Williams dba tylko o lepszy wynik Russella od Roberta posuwają się nawet do tego że ograniczają moc silnika w bolidzie Kubicy aby ten przypadkiem nie przyjechał przed Russellem. Robią krzywdę Russellowi bo to i tak wyjdzie na jaw.

 • mmax napisał/a komentarz do F1: George Russell czuje się liderem Williamsa. "Cieszę się z tego wyzwania"

  gratuluję dobrego samopoczucia z akcentem na samo......

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Ted Kravitz podpadł polskim fanom. Wypadek Kubicy wytłumaczył kontuzjowaną ręką Polaka

  Z daleka pachnie to fuszerką Williamsa i Kravitza .......

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Ted Kravitz podpadł polskim fanom. Wypadek Kubicy wytłumaczył kontuzjowaną ręką Polaka

  Z daleka pachnie to fuszerką Williamsa i Kravitza .......

 • mmax napisał/a komentarz do F1: Ted Kravitz podpadł polskim fanom. Wypadek Kubicy wytłumaczył kontuzjowaną ręką Polaka

  Z daleka pachnie to fuszerką Williamsa i Kravitza

 • mmax napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: O ręce Kubicy głośno, o formie Williamsa cicho. Popis ignorancji Brytyjczyków (komentarz)

  Po tych kilku wyścigach sprawa staje się jasna William ma jeden problem jak ustawić bolid aby średniak Russell pokonał Kubicę i wyglądało to tak aby winny był Robert, zbyt dużo dziwnych przypadków łącznie z wadliwie wykonanym i ustawionym autem właśnie Roberta.

 • mmax napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: O ręce Kubicy głośno, o formie Williamsa cicho. Popis ignorancji Brytyjczyków (komentarz)

  Po tych kilku wyścigach sprawa staje się jasna William ma jeden problem jak ustawić bolid aby średniak Russell pokonał Kubicę i wyglądało to tak aby winny był Robert, zbyt dużo dziwnych przypadków łącznie z wadliwie wykonanym i ustawionym autem właśnie Roberta.

 • mmax napisał/a komentarz do Jarosław Wierczuk: Bez przełomu ws. Roberta Kubicy. Polak potrzebuje czasu (komentarz)

  Wydaje mi się że, Williams bardzo dziwnie zachowuje się od jakiegoś czasu w stosunku do Roberta. Robert nie wie co dzieje się w boksach ,przychodzi na miejsce Lowea, Patrick Head i nawet nie spotyka się z Robertem . Zobaczcie jak dzieje się w innych zespołach. Robert otrzymuje gorszy bolid niż Russell, podczas czasówek jego samochód za każdym razem zachowuje się gorzej , sprawnie wszystko idzie w przypadku Russella. Bolid Roberta spada z podnośnika traci sporo sekund, wymianę opon Russellowi robią podczas neutralizacji a Robertowi podczas wyścigu, wypuszczają Roberta niezgodnie z regulaminem przez co otrzymuje dodatkową karę i jakieś dwadzieścia sekund traci, gdyby to razem zsumować to Robert byłby przed Russellem. Ciśnienie i ta sytuacja w zespole powoduje ogromy stres u Polaka który za wszelką cenę chce osiągać dobre wyniki nawet tak nieudanym bolidem. Williams wiedząc że, nic nie osiągnie w tym sezonie nie chce dopuścić do takiej sytuacji że , Kubica będzie lepszy chcą zostawić Russella na dłużej w F1 i kosztem Roberta zbudować mu opinię. Ale po testach w Mercedesie widać że, nie jest to Hamilton ani nawet Botas z którymi w tym aucie bez problemu poradziłby sobie Robert. Żeby jeszcze więcej błędów popełnili w Williamsie to i tak talentu wyścigowego Robertowi nie odbiorą.

 • mmax został fanem Formuła 1

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.