shelve - lubi

 • shelve lubi Komentarz

  Aha to pech sie teraz nazywa? wygrana runda zasadnicza w cuglach a potem nawet medalu nie było, czy to nie blamaż?

 • shelve lubi Komentarz

  Jak zwykle wrócili napinacze, fartem w PO i już spowrotem napinka. Wiecej pokory, bo może sie to zemscic.

 • shelve lubi Komentarz

  Z portalu informacyjnego sportowefakty zrobił się pudelek połączony z W11...

 • shelve lubi Komentarz

  Jezeli wysylaja obserwatora to wiedza co robia.Lepiej wyslac obserwatora niz prokuratora.Jak orbanizator nie potrafi uczciwie przeprowadzic zawodow to trzeba go pilnowac.

 • shelve lubi Komentarz

  będą tak ciekawe jak nigdy dotąd.Zmontować ekipe "na poziomie" z 3 bańki będzie bardzo trudno.Dla kibiców korzyść powinna być w postaci dużo tańszych biletów.A Gorzów w końcu będzie mógł pojechac wychowankami.Brzozowski,Hlib,Szewczykowski,Suchecki,Staszewski,Zmarzlik,Cyfer ;)

 • shelve lubi Komentarz

  Pewnie że będą jeżdzić,oczywiście będę sapać ale pojadą, bo jak nie tu to gdzie? Jedyna możliwość zarobienia kolejnych milionów zostanie im na wschód, bo w Rosji studnia bez dna więc tam mogą podbijać stawki ile sie da.

 • shelve lubi Komentarz

  Tchórz nad tchórzami? Jakby tu odpowiedzieć na Twoim poziomie, żebyś zrozumiał... a przepraszam, nie da się, bo jeżeli dla Ciebie ktoś, kto tyle razy otarł się o śmierć, jest tchórzem, raczej poziomem mocno dołujesz. Podejrzewam, że Twój organizm nie wytrzymałby nawet 1/3 tego, przez co przechodzili żużlowcy. Ale komu ja to mówie...

 • shelve lubi Komentarz

  Taak, na pewno są wymagający co do swojej osoby!! Założe się, że połowa z nich bierze 2-tygodniowe zwolnienie na zwykłe przeziębienie, bo przez katarek nie mogą przy komputerku posiedzieć... przy tym biurowym nie mogą, ale przy tym domowym to nap.....ją całymi dniami bo trzeba wykorzystać zwolnienie. Ale taki facet, który naraża życie, nie może sobie odpocząć, bo zaraz go zjedzą. Najgłośniejsi są tutaj ci, co są największymi leniami i lawirantami w pracy.

 • shelve lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja-nie widze zadnych minusów startu Bartka w tych zawodach,a wrecz przeciwnie-jest z Gorzowa,jest Polakiem,dobrze jezdzi,jest mlody i ma sie rozwijać -rewelacja.Żadne kasprzaki,wardy

 • shelve lubi Komentarz

  Ward dostał szansę, zresztą niesłusznie, w roku ubiegłym. Jeśli już obcokrajowiec to PUK lub MJJ. Bartek dostał dzikusa, bo jest uwielbiany w Gorzowie i ma pomóc przyciągnąć więcej kibiców. Czy słusznie? Nie mnie to osądzać, choć uważam, że to jeszcze nie jego czas. Jeśli Gorzów chce, a ma do tego prawo, wspierać swoich, to chyba dałbym szansę Kasprzakowi. Nikt nie płakał jakoś, że jechał Bunyan, czy Franc, bo miejscowi kibice, a oni dominują na trybunach, mieli kogo wspierać. Czy Dudek powinien dostać szansę w GP? Pewnie tak. Może więc w Toruniu zamiast Miedzińskiego?

 • shelve lubi Komentarz

  Biedny Piotruś. Wszyscy przeciwko niemu. Dudkowi też ktoś spieprzył mecz?

 • shelve lubi Komentarz

  49-41 dla Gdanska

 • shelve lubi Komentarz

  zgadzam sie debilow tu nie brakuje mysle ze wygra torun 4pkt. my tez raczej poradzimy sobie z byczkami i ciekawie bedzie w czubku tabeli

 • shelve lubi Komentarz

  JAK ZAWSZE PATOLA NA FORUM.MYŚLE ŻE GORZÓW WYGRA 55-35

 • shelve lubi Komentarz

  Koleżanki z południa województwa się na dole nieźle udzielają. Czyżby zmiana orientacji?
  A co do meczu, wiadomo, Pawliccy znają nasz tor, ale patrząc na dyspozycję Jensena, Iversena, Zmarzlika można ich objechać ;) Plus wypoczęty Gollob, Kasprzak który u nas dobrze jedzie i Zagar, który z Pukiem są torpedą ;) Co do tych gwizdów - wątpię. Może coś polecieć na Hampela, ale na Pawlickich poleci fala oklasków bo kibice w GW ich bardzo lubią. to czekam.

 • shelve lubi Komentarz

  Gollob - 11
  Iversen - 10
  Kasprzak - 10
  Zagar - 9
  Jensen - 9
  Zmarzlik - 5
  Cyfer - 2
  56:34 przy optymistycznym założeniu dla Leszna bo coś mi się wydaje że będzie 60:30 bo Kasprzak i Gollob walnął po 13 jak nie lepiej.
  Pozdro.

 • shelve lubi Komentarz

  hej Leszno tylko mi się nie poddawać, chcę widzieć żużel bo za rok to już może być popelina.
  Staleczka wygra wiadomo i tak ma być.
  Ciekawe czy jakaś oprawa będzie ?

 • shelve lubi Komentarz

  Mnie to drazni a co dopiero kibicow a Leszna :) bedziemy wygrywac spotkanie ale jak pojedzie nie tylko Hampel to beda rezerwy taktyczne zapewne z Pawlickim na czele i Leszno moze trzymac wynik, emocje napewno beda, Zagar i Iversen nie przegrali zadnego biegu na naszym torze:) TO jest moc