Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • morus_WP napisał/a komentarz do Orlen Wisła potwierdza: Corrales zastąpi Sego, nowy kontrakt Syprzaka

  W Płocku wiele osób myśli, że jak Prezydent przychodzi na mecze i się dużo uśmiecha, to że automatycznie będą wielkie pieniądze na klub. Tymczasem prawda jest okrutna. Sympatyczność w żaden sposób nie przekłada się na talent organizacyjny, poza tym "normalni" sponsorzy stronią od wykładania pieniędzy na tak spolityzowany klub, nie mając w zamian nic, bo jak wiadomo siła Nowakowskiego ogranicza się do lokalnego poletka...

 • morus_WP napisał/a komentarz do Talant Dujszebajew nowym trenerem Vive Targów Kielce! Wenta z nową funkcją

  Ale numer! Boguś sprowadzony do roli łącznika klubu ze Związkiem w ramach wieloletniej przyjaźni. Bertusa rozumiem, wiele lat podejmował wysiłki, aby zostać Dumą Związku, ale Boguś? Boguś się na to zgodził? Upada coraz niżej.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Pogoń zdobyła Kwidzyn, Vive rozbiło Górnika, horror w Puławach (wyniki)

  Różnica między kibicami z Płocka i Kielc jest taka, że w Płocku Wiśle kibicują kibice Wisły, a w Kielcach Iskrze kibicują kibice Iskry i .... (nie przejdzie mi to przez gardło, znaczy przez klawiaturę). Szukanie analogii w tym aspekcie pomiędzy tymi dwoma ośrodkami jest więc nie na miejscu.
  Dzisiaj, powiem szczerze, ekipa z Kielc prezentowała się konkretnie. Po koszulkach było widać spod jakiego herbu są to kibice. Czyli nie ma przypadków.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Horror dla Duńczyków - relacja z meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding

  Myślę, że spisek to jest niewłaściwe słowo. Spisek jest z definicji tajny, a tutaj Związek wspiera Iskrę w sposób jawny i klarowny. Bo co im może taka Wisła zrobić?

 • morus_WP napisał/a komentarz do Horror dla Duńczyków - relacja z meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding

  Ręczny, miałem na myśli zapowiadany podbój Europy. Obecnie Iskra czysto sportowo góruje nad Wisłą, to fakt. Ale gdyby się tak stało, że poziom wyrównałby się, Iskra zawsze może liczyć na wsparcie Związku. Był taki moment w zeszłym sezonie - po listopadowym zwycięstwie w Płocku. No to ciach walkower z Piotrkowianinem.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Horror dla Duńczyków - relacja z meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding

  Obejrzałem na szybko obszerne fragmenty meczu Iskry i przyznam szczerze, że wygląda to całkiem obiecująco. Porażka z drużyną bez trenera, z trzema rozgrywającymi, która nie rzuca bramki przez ostatnie 12 minut gry. Ładnie! Chciałoby się powiedzieć, że Wisła powinna tak grać jak KIF. Sęk w tym, że nie w polskiej lidze, mielibyśmy z 80 minut kar ( przy 20 minutach graczy Iskry). Takiemu Krzysiowi Lijewskiemu Duńczycy wybili piłkę ręczną z głowy jak juniorowi. Ale w Polsce Związek dba o zdrowie szczypiornistów z Kielc.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Odpłacić Duńczykom pięknym za nadobne - zapowiedź meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding

  Skejd tylko weź pod uwagę, że jest jeszcze THW, które u siebie z Iskrą, a z KIF-em na wyjeździe.
  Cały czas pokutuje nasz występ w Kolding, gdzie z namiastką zdziesiątkowanej drużyny duńskiej trzeba było po prostu wygrać.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Odpłacić Duńczykom pięknym za nadobne - zapowiedź meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding

  Po wygranej KIF z Iskrą nie ma wielkiego znaczenia kto dzisiaj wygra. Najgorszy byłby remis. Wisła musi i tak zdobyć 6 punktów w 4 ostatnich kolejkach, znaczy wygrać albo w Kilonii albo w Kielcach.

 • morus_WP został fanem Wisła Płock

 • morus_WP napisał/a komentarz do Orlen Wisła w Lidze Mistrzów bez Janko Kevicia

  To jest żałosne co dzieje się w tym klubie. Niech moi koledzy po szalu przejrzą na oczy, przestaną zaklinać rzeczywistość i zaczną coś ponad poziom amartoszczyzny wymagać od włodarzy klubu, zamiast wiecznie ich bronić.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Męczarnie Vive w Kwidzynie (wyniki)

  Szkoda. Pasowaliście do siebie. Nawet flagi pilnowaliście w ten sam sposób :-)

 • morus_WP napisał/a komentarz do Ważą się losy Tadeusza Jednoroga

  To było do przewidzenia. Po takim numerze musiała zawiązać się spółdzielnia. Mam nadzieję, że Jednorożec dostanie wilczy bilet obowiązujący na terenie całego kraju.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Kluby PGNiG Superligi walczą o pieniądze z transmisji

  Cytat: "Czy kluby są dla związku ,czy może związek jest dla klubów..."

  Wisła jest dla Związku, a Związek jest dla Iskry, proste.

 • morus_WP napisał/a komentarz do PGNiG sponsorem Vive Targów Kielce

  W czasie gdy w Płocku toczy się walka o stołki z politycznego nadania w klubie, w Kielcach trwa walka o pozyskanie nowych sponsorów. To jest ta różnica. Płocczanie przestańcie się mazgać, a zacznijcie wymagać od władz miasta realnego działania na rzecz dobra klubu zamiast pajacowania.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Oficjalnie: Tobias Reichmann zawodnikiem Vive Targów Kielce!

  Jest istotna różnica między klubami z Płocka i Kielc: w Kielcach steruje klubem producent szmat, a w Płocku polityk. Nawet najgorszy prywatny przedsiębiorca będzie to robił zawsze lepiej od najlepszego polityka. A w Płocku dodatkowo o owym polityku nie można powiedzieć, że jest najlepszy, bo jest marny.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Chuligański wybryk po sobotnim meczu w Kwidzynie

  Kwidzyński: Daj Boże :-). Dobrze, że mnie ostrzegłeś, szlachetność z natury.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Chuligański wybryk po sobotnim meczu w Kwidzynie

  Jak Wisła zabrać flagę MMTS-owi, to Wisła ukraść flagę MMTS-owi.
  Jak MMTS (potencjalnie) zabrać fanty Wiśle, to MMTS wymienić fanty z Wisłą.
  "W pustyni i w puszczy."

  Mam nadzieję, że w przyszłym roku po osłabieniach MMTS spadnie z z ligi, bo z takimi "kibicami" na Superligę nie zasługuje.
  Może też Rodło zrobi z wami porządek widząc jaki przypał robicie waszemu Miastu.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Chuligański wybryk po sobotnim meczu w Kwidzynie

  Cała sprawa pokazuje, jak jednym wielkim folklorem staje się polska piłka ręczna na trybunach. Najpierw krzyczycie "J...ć Petrę", a potem z podkulonym ogonem lecicie na skargę. Zero odpowiedzialności za słowa. Ciekaw jestem czy tacy jesteście mocni w j...... we własnych łożach, jak w halach.

 • morus_WP lubi Komentarz

  Czy ktokolwiek jest zaskoczony ? ja nie ;)

 • morus_WP napisał/a komentarz do Vive Targi świadomie złamią regulamin?!

  Jeżeli nie zostaniemy wpuszczeni w 400 osób, to drużyna nie powinna zgodzić się na rozegranie meczu. PIŁKA RĘCZNA DLA KIBICÓW (BEZ WACHLARZY)!!!!

 • morus_WP napisał/a komentarz do Problemów podczas podróży Orlen Wisły ciąg dalszy

  Przestańcie się Wiślacy naśmiewać z Kielc!!! Kielce to tak głęboka prowincja, że dojazd na cywilizowane lotnisko zajmuje im pół dnia, stąd nie opłaca się latać. Współczujcie im, 1000 km autobusem w takich warunkach, przecież oni wrócą na czwartek.

 • morus_WP napisał/a komentarz do Wisła punktuje błędy delegata (wideo)

  Tylko co jest dalej , Wojewodzki Sąd Administracyjny?

  Już sama decyzja i uzasadnienie stanowi podstawę do jej uchylenia, nie spełnia żadnych, minimalnych standardów i jeszcze kwiatek w postaci sprostowania podstawy prawnej decyzji.

  Profesjonalizm Pana Trojana się kłania, na dobrą sprawę nie wiadomo od czego i jak się odwoływać...

 • morus_WP lubi Komentarz

  Zgadzam się, również czytam te wszystkie komentarze i myślę sobie jakie to k.rwa typowo polskie! Przecież Wisła walczy tylko o swoje racje i przedstawia swoje argumenty, bo uważa że walkower jest niesłuszny.
  Podoba mi się stanowczość kolegi z Kwidzyna, który chyba od zawsze uważa, że powinien zostać powtórzony i powiedzmy sobie otwarcie - to było by najlepsze dla polskiej piłki ręcznej.

  Jednak ja nie o tym. Chodzi mi o to, że poszczególni kibice z różnych miast - z Kielc szczególnie (lub sympatycy drużyny z Kielc z innych miast) szkalują Wisłę za obecną postawę.

  Powiedzmy sobie jasno do cholery, że jeżeli ta sytuacja dotyczyła by innych drużyn, czy to mojego GKS-u, Kwidzyna, Kielc, czy nawet Koziebród lub Pcimia Dolnego, to każdy z tych zespołów zachował by sie tak samo jak Wisła.
  Pytanie tylko czy taki Lolek czy inny Złoty Bogdan potrafią to zrozumieć i otwarcie się do tego przyznać? Uważam, że nie bo gdyby to zrozumieli, to zwyczajnie musieli by w tym sporze stanąć po stronie Wisły. No i to ich najbardziej boli. Sprawa racji w tym sporze jest dla nich sprawą drugorzędną!

 • morus_WP lubi Komentarz

  Czytam, czytam te komentarze i śmiać mi się chce. Z czego? Z kibiców Vive.
  Wszyscy poza Wami i poza jednym kibicem z Piotrkowa uważają, że Wisła niesłusznie otrzymała walkowera i że mecz powinien być rozegrany w nowym terminie, natomiast Wy, fani Vive uważacie, że delegat, (komisarz ligi - pewnie nie do końca) i związek mają rację.
  Jest to żałosne. Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi Wam wyłącznie o odebranie Wiśle 2 punktów przy zielonym stoliku, co będzie wyłącznie z korzyścią dla klubu, któremu kibicujecie.
  Nie macie żadnych merytorycznych argumentów, tylko w kółko, że to wina Wisły.
  Dlaczego więc nie skomentujecie słów komisarza ligi (z którym przecież się zgadzacie):
  że „Wisła ze swojej strony dopełniła wszystkich obowiązków”, podkreślam słowo wszystkich.

  Jako kibice sięgacie dna. Staczacie się po równi pochyłej. Staliście się ekipą bez honoru, bez zasad. Sprzedaliście swoją godność wachlarzom, sponsorowanemu dopingowi etc. Nawet Wasz prezes Was się wstydzi, skoro woli przemalowywać na żółto kibiców Wisły w ich hali, niż pokazywać Was żałosnych.
  Poczytajcie sobie najlepiej komentarze na oficjalnej stronie kieleckiego klubu, ale również i na tej nieoficjalnej.
  Co się z Was zrobiło? Gdzie godność kibica?
  A tak na marginesie, to z uśmiechem na ustach przeczytałem komentarze na stronie vivetargi, jak robicie w portki ze strachu przed 400 osobową grupą płockich kibiców.
  Pisać publicznie o takich rzeczach? Ale obciach. Nawet jak się tak myśli, to się o tym publicznie nie pisze. Wstyd dziewczyny, wstyd.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.