Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bambrejewo Leszno napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Byczki! Jest moc, jedzie cały zespół! Wygrana byłaby okazalsza, gdyby nie ten ślepiec na wieżyczce. Madsen ze 3 razy kradł starty, a o wygranym biegu Pawełka lepiej nie mówić. Ten kradziony start nawet Stevie Wonder by dojrzał.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że po tym meczu pan Słupski zostanie wysłany na długi urlop, by mógł sobie wypocząć. Zasłużył. :)

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Na start - gratulacje dla Leszna, bo się oczywiście należą. A teraz... Trzeba pożegnać Cieślaka po tym meczu już naprawdę. To co wyrabia z naszym pięknym torem jest niepojęte, odebrał mu cały jego charakter, a razem z tym odebrał charakter zawodnikom, bo nawet nie mogą ścigać. Od trzech lat zawsze mamy problemy ze startami, a ciągle mamy tor pod start i zero ścigania! Nawet nie wiecie jak to mnie doprowadza do furii i załamania jako kogoś kto ogląda nasz klub grubo ponad 20 lat. To jest tak przykre i dołujące patrzeć na to co wyrabia się z naszym owalem. Już chyba każy i jego matka i babka i ciotka i tak dalej wie że mamy słabe starty, że mamy zawodników zdolnych do ścigania, poza naszym trenerem! Naprawdę żałuję, że nie da się po prostu wypisać na ten rok z żużla, bo oglądanie tej drużyny staje się przykrym, bolesnym obowązkiem. Ale kibic to kibic, zawsze naiwny i zawsze wierzy, że kiedyś się coś musi przełamać. Od powrotu do ekstraligi nie wyglądaliśmy tak źle, bo zawsze walczyliśmy. Teraz nawet tego nie możemy zrobić. Nie pamiętam kiedy byłem tak bardzo zdołowany Włókniarzem. Nawet nie zły, nie sfrustrowany, po prosty zwyczajnie smutny i załamany. Na następny rok potrzebujemy trenera, który układa klocki pod drużynę, a nie drużynę próbuję wpychać pod swoje klocki. Drugi rok pod rząd nasz kryzys pokrywa się z fatalnym - jak na Częstochowskie możliwości - torem, to nie jest przypadek. Wiadomo - zawodnicy też są winni, ale takim torem im nie pomaga nasz trener w ogóle. Już nie wiem co mówić o tym nawet. Po sezonie powinna być przebudowa, nowy trener i spróbować złożyć odświeżoną kadrę dookoła Leona. Czego by o nim nie mówić, to on jeden od lat jest dla nas tym najpewniejszym punktem, nawet jeśli czasem zdarzy się słabszy mecz- to komu nie? Ale bez "zasłużonych" nazwisk, czy "dużych" nazwisk. Skończmy z tym. Kiedyś to my sięgaliśmy po zawodników z pierwszej ligii, potrafiliśmy ryzykować i się to nam opłacało. To u nas Kildemand jechał najlepiej w e-lidze, etc. Szukajmy zawodników, nie nazwisk. Leon przyszedł do nas jako solidny zawodnik, a został absolutnym liderem. Nie wiem, po prostu nie wiem co myśleć i mówić. Przepraszam za wypracowanie.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Jaimon robi takie postępy, że naprawdę możemy się doczekać następcy Adamsa. Widać że opłaci się inwestować w szkolenie młodzieży, chłopak robi więcej punktów jak te wielkie gwiazdy Czewy.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Świetnie się ogląda Lidseya, Kuberę i Smektałę w akcji. Wtedy nawet niemoc Kołodzieja i Pitera schodzi na dalszy plan. A Cieślakom pozostaną już niedługo wycieczki rowerowe po pięknej jurze Krakowsko-Częstochowskiej heh

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Jakie gamonie komentują ten temat to głowa mała. Kamerzysta MIAŁ prawo być tam gdzie był, bo wykonywał swoje obowiązki. Jak jakiś zawodnik nie trzyma ciśnienia, to niech nie podpisuje zawodowych kontraktów. Śmiech na sali te komentarze broniące Holty. Kamerzysta nie zapłaci żadnej kary, bo w przeciwieństwie do bandyty Holty, poprawnie wykonywał swoje obowiązki. KOL powienien dołożyć karę zawieszenia. I tyle w temacie.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  KOL niech zajmie sie sprawa DRABIKA. wykroczenie bylo a werdyktu nie ma. Rusko musial duzo za......łacic pod stolem. to jest masakra

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  'Nie wiem, czy kamerzysta mnie zrozumiał, może nie mówił po angielsku' - a może byś się tak, tłuczku do mięsa, chociaż pięciu zdań po polsku nauczył? najwyższa qrwa pora

 • Bambrejewo Leszno napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakoś po spadku większość kibiców z Torunia pisało, że budowanie składu należy zacząć od.... wyrzucenia Holderów! No cóż, Jack jedzie, Doyle nie jedzie i tak to już jest na tym świecie, że "gdybyś był prorokiem, to byś nie był bidokiem".:)
  Teraz to po awansie skład trzebaby było zacząć budować od Holderów i zrobić wszystko, żeby ich zatrzymać.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Będzie instytucja "gościa" że jeden zawodnik będzie mógł jeździć w kilku klubach E-ligi w eWinner ligi i 2 ligi ja głęboko wierzę że nasze "KRAWATY" z PZM wprowadzą taki przepis np
  Jack Holder
  Piątek będzie zawodnikiem Stali Gorzów
  Sobota -------------------------------- Apatora Toruń
  Niedziele ----------------------------- Orła Łódź
  Poniedziałek ------------------------Kolejarza Opole
  Czemu nie "panowie " z GKSŻ do dzieła INSTYTUCJA "gościa" to jest to !

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Po prostu trzeba zainwestować w sprzęt, bo samym sercem nie wygrają meczu, a gdy byłem na meczu w Bydgoszczy to dużo ludzi to mówiło, że nie mają na czym jeździć

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Zaraz napiszą ,że Leszno ma szansę spaść jeszcze, RKM moze jeszcze jechać z Gorzowem w finale xd magia sportwych faktów

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Pognębić Cieśloka zawsze jest plusem ale instytucja gościa ....a hoooj nie będę tego komentował!

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Gość, który powinien jechać tylko wtedy gdy jeden z żużlowców właściwego składu jest autentycznie chory na Covid-19 (na nic innego tylko Covid) oraz Zet-Zetka za ZDROWEGO zawodnika. Parodia żużla.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Rychu i ten duński karakan to dwie największe szmaty w tym sporcie. Jeden tyle lat w Polsce i ma pretensje, że kamerzysta nie rozumie po angielsku xD A drugi sztuczne uśmieszki do kamery a jak nie idzie to frustracją kipi.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  ""Nie wiem, czy kamerzysta mnie zrozumiał, może nie mówił po angielsku" a moze panie Holta pan jako Polak zacząłby mówić po polsku???????? widzę ze z pana Polak jak z mysiej futra parasolka! i jeszcze się pieni,co za typ....

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Zawiesić do końca sezonu !!! W CKM gorąco a bedzie jeszcze goręcej w poniedziałek po porażce w Gorzowie :D

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Panie władku przestan pan juz sie w mediach wypowiadac. wszedzie pan widzisz wszystko u wszytskich.
  To samo z torami. a jaki byl tor w finale z toruniem w 2016 roku w gorzowie? kto dostał kare?
  a inncyh pan widzisz zle tory.
  a jak bartek wsadzał nickiego w płot to tego juz pan nie mowisz?
  zacznijcie szukac najpierw o siebie!!!

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Weżmy taki Gorzów. Komentatorzy tv prześcigali sie w zachwytach jakie emocjonujace zawody, ile mijanek. A jak było naprawdę. Trzy mijanki, pierwsza jak Lampart odwiózł Karczmarza do płotu i zrobił miejsce Hampelowi, druga jak ten sam Lampart jadąc na 5:1 stracił dwie pozycje. I to było wszystko, tor w Gorzowie nadaje się do wyścigów psów.

 • Bambrejewo Leszno lubi Komentarz

  Doyle płacze za utraconymi Doylarami, Madsen się raduje w parkingu po 15 biegu tak jakby wygrali mecz, Holta uczy Polaka gadać po angielsku a Świącik uczy Cieślaka jak się robi tor. Mistrzowska atmosfera w Czewie heh.

 • Bambrejewo Leszno napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kurcze, oby coroczny planowany przed Barona spadek formy nie nastąpił w tych dwóch meczach we Wrocławiu i Czewie! Nic nie smakuje tak jak wygrana z oszustem Rusko na jego terenie i cwaniaczkiem Borewiczem 0,7 w Czewie! Mam tylko nadzieję, że Baron dalej lubi się pastwic nad swoim byłym pracodawca i 12. z rzędu zwycięstwo nad Betardem stanie się jutro faktem :)

 • Bambrejewo Leszno napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak widać i Pan Witek potrafi spokojnie i fajnie mówić :) Szkoda tylko, że po przegranych meczach często puszczają Mu nerwy i wtedy gada głupoty. Dużo na tym traci w moich oczach, a i na atmosferę w drużynie to nie wpływa dobrze. Choć z drugiej strony kładąc tyle swoich pieniędzy w ten klub można wymagać od zawodników. Jeszcze nie słyszałem, żeby w Łodzi nie płacono na czas i dochodziło tam do nieporozumień przez finanse. Życzę Wam Orły wysokich lotów :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.