Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• kazek76 lubi Komentarz

Ogladam mecze siatkowki od kilku lat i widze ze Smarzek nie nadaje sie do reprezentacji wiecej z jej gry strat niz zysku niweczy wysilek innych.TRENER MOWI NIE KIWAC A ZA KILKA SEKUND KIWA.NAJGORSZA W DRUZYNIE.

Komentarz usunięty

Po tym meczu moge niestety śmiało napisać- Pani Smarzek-Godek..... nie kończy......

Turniej przegrała Malwina.
    Ale dlaczego trener nie zdjął jej najpóżniej po 3 secie??

Duet Nawrocki - Smarzek przegrali nam ten mecz. Zal było patrzeć co wyprawia Malwina. Aż prosiło się o zmianę.

• kazek76 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

Cóż stało się to co miało się stać. Oprócz Stysiak nikt nie potrafi skończyć akcji, w 4 secie gdybyśmy mieli normalne atakujące to byłby już finał, Smarzek-Godek dno w ataku, podobnie Mędrzyk, generalnie nie mamy od dawna ataku i nic się nie zmieniło, gońcie się panienki

Miałem rację co do kiepskiej formy Smarzek. Po drugie, Mędrzyk powinna być zmieniona lub przynajmniej zmieniana. Wójcik grała super w dwu ostatnich meczach, to za karę nawet na minutę nie weszła. Niestety, Nawrocki nie wytrzymał ciśnienia.

Pytam się jak można ciągle grać na Smarzek, przecież ona 30 atakow nie skonczyła, czy ten trener jest slepy

Czy można przegrać wygrany mecz? Niestety tak. Jak można nie kończyć tylu piłek? To był poprostu dramat. Niestety Nawrocki powinien sam podać się do dymisji. Już w czwartym secie prosiło się o zmiany !!!

• kazek76 napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie siatkarek. Było tak blisko! Porażka z Turcją, Polki nie zagrają o bilet do Tokio

@krysmet: Zgadzam sie z opinią ale najbardziej podpadła mi Smarzek, to niby jest "liderka" a to jest przepraszam za wyrażenie "dno"!

• kazek76

Smarzek trzeba wypierdolić z tej druzyny!!!

• kazek76 napisał/a komentarz do Rozgrywający Stali Mielec w I lidze. Jakub Ćwięka zagra w Tarnowie

Co za idioci w tym Mielcu, jak można pozbywać się takiego zawodnika!!!

• kazek76

Co za idioci w tym Mielcu!!!

• kazek76

Ludzie dajcie spokój, pana Irka trzeba wspierać a nie upominać się o parę groszy za karnety!.

• kazek76 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Z Wypychem jest szansa na utrzymanie.

• kazek76 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: im bronić nie kazano. Strzelanina w Mielcu

Cóż tu można rzec po takim meczu. Emocje były a to chyba najważniejsze.
    Ponadto chciałbym powiedzieć, że bez Kłody obrony nie ma!.

• kazek76 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Daćko i Tatarincew rozstrzelali Stal Mielec

To o czym piszesz zgadzam się tylko z tym zastrzeżeniem, że tak powinno być a niestety nie jest. Po meczy z Wybrzeżem gdzie wygraliśmy 8 bramkami napisałem takie zdanie:
    "W 58 minucie Wypych jest na boisku, prowadzimy 5 czy 6 bramkami i wchodzi za niego Kawka. Pytam się po co?".
    Czy to nie był ten moment żeby Wypych mógł zagrać dłużej. Mecz wygrany Kawka z językiem na brodzie bo grał prawie cały mecz wchodzi na ostatnie 2 minuty. Czy to jest normalne?.

Nie przekonują mnie Twoje tłumaczenia. A to dlatego, że czas gry obydwu zawodników wynosi mniej więcej jak 1-10 na korzyść Kawki. W tej sytuacji nie można opierać się na statystykach bo one nic nie mowią, nie można porownywać gry zawodnika który gra 5 minut do gry zawodnika który gra 50 minut. Przez 5 minut mozna mieć 100% skuteczność i odwrotnie nieskuteczność i ni jak sie ma to porównanie. Jaki jest stan faktyczny z formą Wypycha w ataku nie wiem ale skąd mam wiedzieć jak nie gra. Ja pamiętam Michała z poprzedniego sezonu który po kontuzji Kawki grał super mecze i nam je wygrywał aż w końcu sam złapał kontuzję. Dla mnie Wypych to zawodnik z ogromnym potencjałem i nie przekonują mnie tłumaczenia ,że na treningu mu nie idzie i dlatego nie gra w meczu, trening to nie mecz. A jak faktycznie jest w dołku to jak się ma odbudować i kiedy jak nie będzie dostawał wiecej szans. Trzeba mu dać szanse, niech wyjdzie raz w pierwszym zespole i zagra raz, dwa , przynajmniej 15 minut, wtedy można będzie wyciagać wnioski.

Mam nadzieje, że aktualny sezon duetu trenerskiego Lipka - Sondej będzie ostatnim. A to dlatego, że to kompletnie nie ma sensu. Sondej wije sie jak piskorz przy ławce a tak naprawdę nie ma na nic wpływu lub ma niewielki. Jesli chodzi o marketing/wizerunek klubu przy obecnych władzach to jest zdecydowanie lepiej niż było za czasów pana Szklarza i Leśniaka. I w porównaniu do poprzedników to wreszcie jest jakas normalna strona internetowa klubu. Obecna sytuacja jest trudna ze względu na małą halę i w tej sytuacji ciężko o wielki rozmach ale ogólnie nie jest źle i miejmy nadzieje ,że jek bedzie nowa hala to będzie mozna rozwinąć skrzydła zarówno pod względem sportowym i marketingowym.Mam prośbę do władz klubu żebyście doprowadzili do umycia, pomalowania lub wymianę bramek na nowe gdyż te obecne są bardzo brudne.
    Co do meczu z Górnikiem uważam że nie był do wygrania i pokazał braki w umiejętnościach piłkarzy z Mielca. Wyróznić można jedynie Janysta,Ćwiękę może Wojkowskiego. Tragicznie zagrał Kawka i to już nie pierwszy raz ale duet trenerski chce z niego na siłe robić gwiazdę, nie mam pojęcia o co chodzi. I pytam się po raz enty dlaczego nie gra Wypych? Jak wszedł Wypych w pierwszej połowie to 4 razy z rzędu zatrzymał akcję Górnika. Ale zagrał w sumie pewnie nie wiecej niz 10 minut, w ataku 0 minut. Moim zdaniem Wypych ma ogromny potencjał ale jak tak dalej bedzie tłamszony przez super trenerów to się zmarnuje. I w tej sytuacji powinien odejsc z mielca jak najszybciej choćby do 1 ligi gdzie będzie mógł grac i robic postępy co w konsekwencji pozwoli mu trafić do jakiejsc normalnej druzyny z superligi z normalnym trenerem.

• kazek76 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: mecz walki w Mielcu. Piotrkowianin wyrwał zwycięstwo w ostatnich sekundach

No rozumiem, ale w Kielcach nie odczuwał dolegliwości?

Przepraszam Abenke, że uraziłem swoją wypowiedzią Twoje poczucie przegromnej wnikliwej wiedzy/analizy o piłce ręcznej.
    Uważam, że Twoje zdanie stwierdzające iż Michał dostał szanse w Kielcach i jej nie wykorzystał powinne zostać zapisane we wszelkich annałach i powinieneś dostać conajmniej nagrodę roku za nacenniejszy komentarz w piłce ręcznej w tym roku.
    A tak na serio to wiekszej bzdury nie można wymysleć i szkoda czasu na komentowanie takich bredni.

Pytam sie po raz kolejny dlaczego nie gra Wypych? Na siłę próbuje sie robić gwiazdę z Kawki. Uwazam, że powinni grać w tym samym wymiarze czasowym zróznicowanym ewentualnie od sytuacji na parkiecie itp. Wypych nie jest gorszy od Kawki a gdyby zagrał wczoraj w ataku jestem pewien że wynik byłby inny. Nie wiem dlaczego nie dociera to "sztabu szkoleniowego". W tamtym sezonie jak Kawka złapał kontuzję i zaniego grał Wypych to przecież zagrał kilka bardzo dobrych meczów rzucając wiele bramek, a później kontuzja ,szkoda.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.