Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Cheers lubi Komentarz

  "Redaktorzy" SF jak zwykle w przypadku Lewego tracą umiar. Czymże Lewy wam zawinił?

 • Cheers lubi Komentarz

  Redaktor wie co to znaczy Rzeź??

 • Cheers napisał/a komentarz do Piłkarska rzeź w wykonaniu Bayernu! Lewandowski i spółka byli bezlitośni!

  Zamykam oczy i widzę tą rzeź, ten kwik zarzynanych piłkarzy Leverkusen. Takie artykuły, w których trup pada gęsto to ja rozumiem. Autorze, tak trzymaj, to jest ta droga! Przydałoby się ostrzeżenie, że to od lat osiemnastu.

 • Cheers napisał/a komentarz do Fatalna sytuacja Legii. Jest decyzja ws. Michniewicza

  Jasnowidz Jackowski miał wizję dotyczącą Czesława ale nie chce ujawnić. Powiedział tylko, że wizja nie była zbyt wyraźna i miała charakterystyczny słodkawy zapach.

 • Cheers napisał/a komentarz do Dramat Legii. Tego meczu nie mogli przegrać!

  Może nie będzie mistrza kraju ale przynajmniej wygrają Ligę Europy.

 • Cheers lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Cheers lubi Komentarz

  Widać że Sousa wymaga od wszystkich zawodników pełnego zaangażowania i to widać na boisku

 • Cheers lubi Komentarz

  Po głupotach trenera B. Portugalczyk zrobił jedno najważniejsze -znajduje nowych graczy a oni szybko uczą się "nie wiedzieć że nie powinni wygrać'- i wygrywają jak dotąd -NAJWAŻNIEJSZE mecze. Oczywiście jeszcze 'daleka droga'- ale paradoksalnie to dobrze bo jeśli zgrają baraże to zespół będzie się nadal integrował grą z silnymi przeciwnikami.

 • Cheers lubi Komentarz

  Przez wiele lat było oklepane stwierdzenie, my nie potrafimy grać w ataku pozycyjnym, tylko z kontry i tak trener za trenerem nie próbował nawet tego zmieniać. Już w finałach EURO mimo odpadnięcia było widać momentami zmianę, jak i co może ważniejsze, wiara i dążenie do osiągnięcia korzystnego wyniku mimo prowadzenia rywali jedną, czy dwoma bramkami. Wiadomo, że jest bardzo wiele do poprawy, ale na to potrzeba zwyczajnie czasu, a gość przyszedł i z marszu miał eliminacje, zaraz finały ME, więc nie miał tego komfortu czasu by móc coś próbować, sprawdzać, bo każdy mecz był o stawkę. Pamiętajmy też, że nigdy nie będziemy grać jak Brazylia, Francja, Hiszpania, Niemcy itd, bo zwyczajnie jesteśmy za słabo wyszkoleni, mamy za małe umiejętności. Jednak możemy się rozwijać, by nawet z tymi teoretycznie lepszymi móc posiadać dłużej piłkę, potrafić stworzyć kilka sytuacji do strzelenia gola i może nie będziemy grać efektownie , ale efektywnie, a to starczy do osiągania dobrych wyników.

 • Cheers lubi Komentarz

  To co ważniejsze niż wszystko co tu jest napisane, to wczoraj widzieliśmy GOTOWY MENTALNIE ZESPÓŁ. Świadomy swojego celu, swojej wartości i takie jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Wczoraj widzieliśmy wspólną grę i walkę za swojego kolegę. Polacy nareszcie grają razem!!! Zaczyna być widać to o czym mówili wcześniej na konferencjach piłkarze, że atmosfera jest inna niż kiedykolwiek wcześniej. Może najwyższy czas już, zaufać selekcjonerowi i dać mu spokojnie pracować. Potrzebujemy utrwalenia tej mentalności, którą zaszczepia Portugalczyk.

 • Cheers lubi Komentarz

  to bardzo zle statystki !!!!! fatalne wrecz!!! niszczy nasza narodowa taktyke od lat cwiczona -zwana OBRONA CZESTOCHOWY !!!!!! czy on oszalal atakowac !!!!

 • Cheers napisał/a komentarz do Wymowna scena. Wiadomo, jak zareagował prezydent Albanii

  A w jakim języku te parę słów?? :)

 • Cheers lubi Komentarz

  Co za piorum

 • Cheers lubi Komentarz

  Na grzmoty podobno pomaga Espumisan XD

 • Cheers lubi Komentarz

  A czy Pan Tomaszewski dalej zwalnia trenera? Niech się wypowie, jestem bardzo ciekawy jak teraz myśli.

 • Cheers lubi Komentarz

  Fajnie , że p. Janek się oburzył na Albańczyków bo przed meczem oburzony był na SOUSE...NIE WIEDZIEĆ CZEMU...

 • Cheers napisał/a komentarz do Formuła 1 zniknie? Były mistrz ostrzega

  Zgadzam się z Vettelem, ale myślę że F1 szybciej zniknie z innego powodu. Jest zbyt nudna i przewidywalna. W walce o tytuł liczy się dwóch kierowców. Dysproporcja w jakości bolidów zabija ten sport. Widząc jakie pieniądze pochłania ten sport, to efekt końcowy w postaci wyzwalanych emocji jest żenująco słaby.

 • Cheers napisał/a komentarz do "Barbarzyńcy, stadionowi bandyci". Tomaszewski grzmi po skandalu

  Panie Jasiu drogi, inteligencie ty nasz. A czym zawinili piłkarze albańscy, żeby ich wykluczać z rozgrywek? Klepki się w głowie nie poluzowały? Wszystkie na miejscu?

 • Cheers lubi Komentarz

  mecz przerwany do jutra do godz 9

 • Cheers napisał/a komentarz do Dużo bitew i wojen, ale wszystkie wygrane. To był perfekcyjny występ

  Ciężka noc czeka dzisiaj krytyków Paulo Sousy. Współczuję im szczerze. Najbardziej Janowi Tomaszewskiemu, któremu polecam przed snem kieliszek Amolu.

 • Cheers napisał/a komentarz do To nie była noc Anglii. Zaskoczenie w "polskiej" grupie

  Dla nas dobry wynik, bo Anglików nie dogonimy, a oni podrażnieni prawdopodobnie rozbiją Albanię. Mecz z Węgrami będzie już wtedy o pietruszkę i bardzo dobrze, bo będzie go można potraktować jako przygotowanie do baraży. Wszystko się dobrze układa.

 • Cheers napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo! O to chodziło i gramy dalej

 • Cheers napisał/a komentarz do "Mam nadzieję, że zakończy karierę". Eksperci bezlitośni dla Adama Kownackiego

  A co Wasilewski i Szpilka robią jeszcze w boksie? Każdy pamięta przekręconą w bezczelny sposób walkę Szpilki (przez austriackiego sędziego oczywiście, no bo przez kogo innego). Dla mnie ci ludzie w boksie już nie istnieją. I taki facet jak Wasilewski radzi komuś, żeby sobie dał spokój. Komediant, to mało powiedziane.

 • Cheers napisał/a komentarz do "Dlatego tak cierpimy jako drużyna". Radosław Majdan punktuje Paulo Sousę

  Nie mam najlepszego zdania o "fachowcach" używających zwrotu "cierpienie" w odniesieniu do meczu piłkarskiego. Jeżeli piłka nożna to dla kogoś cierpienie to powinien zająć się czymś innym.

 • Cheers napisał/a komentarz do Dowcipy Strasburgera na uroczystej gali. "Ludzie się śmiali"

  Najlepszy w jego sucharach jest moment, gdy na końcu sam się z nich śmieje. Najzabawniejsze jest to, że pan Karol chyba nie rozumie, że to z niego ludzie mają "ubaw", a nie z jego sucharów. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.