Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Żużel. Artiom Łaguta: Dzwoniło do mnie osiem klubów

  @tomas68: Jak do Leszna? Skoro Leszno nie miało pieniędzy na swoich Kuberę i Smektałe, i oni poszli gdzie indziej. Przecież wiadomo, że obaj odeszli ze względu na finanse i nie ma się co oszukiwać. Gadanie o rozwoju czy chęci czegoś nowego można włożyć między bajki. Liczy się kasa, a ta była większa w Motorze i Włókniarzu za tą samą wykonaną pracę. Więc skoro nie było kasy na nich, to jakby się znalazła na Łagutę? Tani nie jest. Na Doyle się znalazła, bo chłop nie miał wyjścia i musiał się zgodzić na to, co mu dali, bo inaczej...brak miejsca praktycznie we wszystkich drużynach ekstraligi i 1 ligi.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  bez gościa 70:20

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dramat. Z całym szacunkiem do Szymka ale On i kadra?? W Gorzowie na kartoflisku to pojedzie ale w SoN? Wątpię...

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tor równy dla wszystkich, owszem. Ale nieregulaminowy. Centrala nic z tym nie robi, Gorzów po trupach do celu. Szkoda Bartka, że akurat tam jeździ, bo ten klub to dramat. Wiedzą, że nie są w stanie wygrać normalnie, to zawsze robią taki tor, żeby się inni połamali. Brak wiary we własnych zawodników, z wyjątkiem Bartka, powoduje, że Stal tak kombinuje. Ale ktoś na to pozwala. W Gorzowie zawsze, a to deszcz, a to rzeka blisko, i nigdy nie można tam zrobić toru do ścigania. Na Wrocław wiecznie narzekania, że tor nieregulaminowy a potem najlepsze ściganie w Polsce. W Gorzowie wszystko ok jak zawsze, start, krawężnik i jedziemy gęsiego, może 3 albo 4 mijanki w meczu zobaczymy. Ale gawiedź tam zadowolona. Liczy się wynik. A czy z duchem Fair Play? Gorzów musi otworzyć słownik wyrazów obcych i przeczytać, co ten termin oznacza. A Ekstraliga najwyższa pora zająć się Gorzowem. Preparują tor na każdy mecz. Zresztą jak mocna jest ta drużyna, pokazał mecz w Rybniku... Tyle w temacie.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  To jest wielki wyczyn.Myślę że jest na najlepszej drodze aby pobić Maugera i Rickardssona w ilości tytułów IMŚ! Zmarzlik to już w wieku 25 lat legenda i jedyne czego jeszcze nie zdobył to IMP.To taki paradoks ale ma na to ok 15 lat kariery przed sobą.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  A Pinokio dostał porcję gwizdów. I dobrze. Politycy mają swoje miejsce gdzie indziej...

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  @Wolny Wydech: wstyd to kraść, dlatego gwizdali i słusznie!

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Piękna historia ze scenariuszem na klasowy film.
  Historia zatoczyła koło i UCZEŃ przerósł MISTRZA!!! Należy jednak pamiętać,że to TOMASZ przecierał szlaki i bez niego być może nie byłoby tych pięknych sukcesów skromnego chłopaka z Kinic.
  BARTEK JESTEŚ WIELKI MISTRZU!!!

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Wielkie brawa dla Bartka. wielki szacunek. Po raz kolejny widać, jak kibice Bartka, szczególnie wielu z Gorzowa, Zielnej Góry, nie dorosło do Mistrza. Te kąsliwe uwagi, jakby to Piter się położył w takiej, a takiej sytuacji... Bartek jest dwukrotnym IMŚ, a Piter czterokrokrotnym DMP w ostatnich sześciu latach. W każdym wielkim finale, w ostatnich biegach to Piter wygrywał DMP. Dla UL. Przypomnę, że wygrywał także z Bartkiem kluczowe biegi. Na całe szczęście, i Bartek, i Piotrek mają więcej oleju w głowie, niż samozwańczy psychofani tego pierwszego. Razem stworzyli bezbłędny duet pokonując ogrom przeciwników w SBP. Proponuję więc psychofanom Bartka na zluzowanie bokserek, skarpetek, czy co Was tam uwiera, bo robicie mu największą krzywdę tym swoim zawłaszczaniem mistrza.
  Za chwilę znowu nie będzie ważne dla polskiego żużla, że Zmarzlik zdobył IMŚ dla wszystkich, ale spowodujecie, że będzie on marginalizowany.
  Bierzcie przykład z czasów, kiedy jedynym wojownikiem na arenie międzynarodowej był Gollob. na arenie krajowej, wszyscy go chcieli utopić w szklance wody, ale jak wyjeżdżał pod Biało-Czerwoną, to był po prostu NASZ. A wiecie dlaczego? Bo nikt w Bydgoszczy nie odważył się tak się puszyć z tego powodu, ze Gollob, to zawodnik Polonii i nikogo więcej.
  Może ktoś to zrozumie, a może i nie. Od trolli rozumu nie oczekuję, a od wczoraj to się ich namnożyło więcej, niż kwot na koncie Bartka za zwycięstwo.
  Bartkowi życzę wielu sukcesów, pobicia rekordów wszechczasów wszystkich asów żużlowych. Piterowi, aby się nie zmieniał i pozostał naszym BadBoyem, bo i tacy są w żużlu potrzebni. Wszystkim normalnym kibicom żużla frajdy z oglądania tego sportu i do zobaczenia.

  Może jeszcze słowo... Proponuję jednak pamiętać, że tegoroczny cykl SGP był inny. Fakt, że startowano głównie w Polsce, to był wielki atrybut dla Bartka. Nie wieszałbym za szybko kolejnych złotych medali (czego życzę) przed wcześnie.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Bartek za cały sezon. Brawo Maciek za weekend w Toruniu. Brawo Polacy za wczoraj i podwójne pudło. Mistrzostwo świata zostało tam, gdzie być powinno zawsze...w Polsce. Bartek już dwa razy MŚ, przed Nim szansa i to duża na pobicie osiągnięć Maugera i Rickardssona. Za rok być może hat trick. Może być później czteropak, pięciopak, sześciopak i tak dalej... To jest realne. A teraz słówko o Mistrzu. Panie Tomku, gdyby nie Pan, nie byłoby tego, co się teraz dzieje. Szanuje Pana za całą karierę i za to, do jakich rozmiarów wyniósł Pan żużel w Polsce. To dzięki Panu są naśladowcy. To Pan dał nadzieję i wiarę Nam Polakom, że Polak może być mistrzem świata i że ciężką pracą można dojść do sukcesów. Bartka nie byłoby bez Pana. Mamy wielu żużlowców na światowym poziomie. To Pan dołożył do tego rękę. Bartek będzie teraz dominował, jak i mam nadzieję, pozostali Polacy też. Nie wiem ile razy jeszcze Bartek będzie mistrzem ale bez względu na to, Pan zawsze będzie Tym Największym. Gdyby nie Pan, nigdy by mnie nie zainteresował żużel. Mistrz jest tylko Jeden! Tomasz Gollob!

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zdecydowanie Tomek Gollob. Bartek będzie dziś drugi raz mistrzem świata i jeszcze kilkukrotnie wygra ten tytuł. Ma wszystko: talent, praca, umiejętności, team... Jednak za czasów Tomka było więcej prawdziwych mistrzów i trudniej było wygrać tytuł. Z obecnych zawodników tylko Bartek i Tai dałoby radę wówczas. Nazwiska Rickardsson, Crump, Pedersen, Hancock, Nielsen, Knudsen, Loram, Adams, Sullivan, Hamill mówią wiele. Tomkowi było trudniej pod każdym względem. Nawet jeśli w tytułach mistrzowskich będzie Zmarzlik 10 vs Gollob 1 i Bartek na pewno przerośnie Tomka, to w Polsce mówiąc żużel, myślisz Gollob. Młode pokolenie powie Zmarzlik, owszem. Ale Mistrz Jest Tylko Jeden! Tomasz Gollob

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z całym szacunkiem ale Szymek w kadrze. Powrót Magica i Pitera. Mają jeździć najlepsi. Przypomnę że Piotr i Maciej mieli L4 wystawione przez lekarza a podważone przez śmiesznego człowieczka ze SF... W tej chwili to powinno wyglądać tak: Zmarzlik, Janowski, Kubera / Pawlicki Pi., Dudek, Miśkowiak

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mówi to Pierce, który żeby zdobyć jedyny pierścień potrzebował Ray Allena i Kevina Garnetta

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zamiast się cieszyć, że Polak jest w gazie, to nie, ta mentalność Polaków... Przede wszystkim kibice Bartka. Bartek fajny gość, super talent, mega umiejętności i...pokora. Czego nie można powiedzieć o Jego kibicach. Tak Was pieką cztery litery, że Magic w gazie? Kibicujcie a nie opluwacie. Cieszcie się, że kolejny Polak, obok Bartka, walczy o IMŚ.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Obecnie Najlepszy Zawodnik w Polsce. Potwierdził dominacje dziś w IMP, gdzie towarzystwo było zacne. Do tego dochodzą dwie pierwsze rundy GP, gdzie również praktycznie nie miał sobie równych. Magic71!

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  raczej nikt dziś Janowskiego nie zatrzyma co bieg jedzie po szerokiej i mija ich jak dzieci

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Maciek i dłuuugo nic

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Brawo Maciek

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  No to Janowski IMP :)

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Janowski idzie w tym roku po dublet? Jest mega kozak w tym sezonie

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Bo wątpię, by Janowski sam od siebie wpadł na taki pomysł i wykonał jakikolwiek gest". A czy pan wpadnie na taki pomysł, bo ja sam wątpię w to szczerze, by przestał pisać pan bzdury i ogólnie odpuścił pisanie tych wypocin? Wykona pan taki jest?

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Opony mają homologację, więc zostały dopuszczone. Magic czy Łaguta nie będą sprawdzać czy one są ok. Mieli wybór to go dokonali. Oni mają jeździć. Skoro Artiom był taki dobry w piątek, to czemu nie powtórzył tego w sobotę przegrywając półfinał z chłopakami na Mitasach, czyli z Taiem i Bartkiem? Dwukrotnie w finale meldowali się zawodnicy miejscowej Sparty, Magic na Anlas i Tai na Mitas. Do tego doszedł dwukrotnie Fredka na Mitas, raz Łaguta na Anlas i raz Bartek na Mitas. 5-3 dla Mitas w finałach ale zwycięstwa 2-0 Anlas. Nie umniejszajmy wartości wygranej Magica. Doceńmy Jego równą formę. Doceńmy to, że Polak jest liderem. Przestańmy szukać dziury w całym. Pozdrawiam

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kiedyś Rusko powiedział, że Ich drogi się zejdą, więc obstawiam, że w przyszłym sezonie...Sparta.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak dla mnie Gorzów vs Częstochowa powinien być zaliczony, było regulaminowych 8? Było. Więc zaliczamy. Wypadek losowy typu rozdzielnia i pożar, nie mamy na coś takiego wpływu, jak i na deszcz... Problem jest Grudziądz vs Gorzów. Niby 8 było, ale...skala pomyłek sędziego jest wręcz zatrważająca. Nawet Leszek Demski w magazynie ekstraligi mówił, że wykluczenie obu Duńczyków było błędne. Dla mnie w Grudziądzu była drukarnia, żeby wygrał GKM... Wspomnę, że sędzia był z tego samego województwa, co miejscowa ekipa, a to rodzi domysły... Następna sprawa, to że wynik musi być zaliczony i nie ma zmiłuj się. Ale tutaj sędzia od razu został zawieszony, a Stal została jawnie oszukana...Co z tego, że został zawieszony i nie posędziuje, skoro 2pkt załatwił Grudziądzowi. Jak ma się teraz Stal, gdzie w dwóch wyścigach nie powinien być wykluczony ani jeden zawodnik Gorzowa? Raz winnym był Nicki, więc GKM powinien jechać 1 na 2, a w drugim winy Iversena też nie było żadnej, no to we czterech a nie znowu ktoś z Gorzowa out. Wiadomo, że jedni i drudzy szukają punktów, bo źle weszli w sezon. Stal miała wjechać do PO, GKM o tych PO marzy odkąd pamiętam. Ale nie może być tak jak było w Grudziądzu, dla mnie to był Piłkarski Poker. Sędzia odpoczywa ale GKM punkty ma. A gdyby to był ostatni mecz sezonu i kwestia wejścia do PO, lub bronimy się przed spadkiem? Wtedy taki sędzia zdecyduje kogo wpuścić do PO, lub kogo spuścić z ligi... On zostanie tylko zawieszony a wynik zostanie zatwierdzony mimo ewidentnych przesłanek, że był wypaczony. Pozdrawiam

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin

  @lolek35: Przedpełski to oszust. Jechali na 1:5 w 13 biegu to specjalnie się położył, żeby w powtórce Madsen miał okazję na remis. Takich zawodników powinno się dyskwalifikować. To nie miało nic wspólnego z torem czy szczepienie z zawodnikami, to był upadek kontrolowany i oszustwo Częstochowy, by wrócić do gry przed nominowanymi

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.