Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Komarnickiego nie ma co brać na poważnie. Jakby Stal jechała składem Wolfe Wittstock z 2021 to i tak drużyna z Gorzowa według niego byłaby na 1 miejscu.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Moje Typy

  1.WROCŁAW
  2.LUBLIN
  3.GORZÓW
  4.TORUN
  5.LESZNO
  6.WLOKNIARZ
  7.OSTROW
  8.GRUDZIADZ

  Tak wyszło z obliczeń
  jesli pierwszy mecz wygra ostrów tak grudziądz w 2023 I liga wita

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Ekspert" Komarnicki typuje Stal do złota. Jak co roku zresztą. Nie trafia rokrocznie. Jego zdaniem, każdy ma jakieś braki ale Stal jako jedyna "kompletna"... Już zakłada, że Bartkowiak topowy a Paluch od razu jak mu przyjdzie stanąć pod taśmą z innymi żużlowcami, to zostawi ich daleko w tyle. No i Hansen, już założył, że wypali. Seniorzy oczywiście nie zawiodą. Tak więc mamy bankowych czterech seniorów, bankowy U-24, i dwóch bankowych juniorów. Dream Team. Stal nawet gdyby miała skład jak Unia Tarnów, to pan Komarnicki i tak by czuł w sercu, że jednak Stal... Taki to "ekspert".

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Żużel. Awans Polonii warunkiem powrotu Szymona Woźniaka? Znamy stanowisko zawodnika

  @K.S.S.G 1947: Odszedł i tyle. U nas nie dawał rady. Mówił, że lubi owal w Gorzowie, więc odszedł. A co do Kowalskiego...hmm a to nie Wasz prezes ubrał chłopaka (wówczas zawodnika Włókniarza) w dres Stali Gorzów? No chyba sam nie kupił tego stroju, prawda? To dopiero budzi niesmak...

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  KSM to największe zło jakie może być , ja rozumiem że problem ma beniaminek bo ciężko się utrzymać , ale tu należy raczej pomyśleć nad tym aby 1 liga kończyła się szybciej tak aby awansujący zespół miał czas na zbudowanie składu. Przy ksm dlaczego taki Rusko , Grzyb , Termiński , Rusiecki , Świątek i Kępa miją dostać po łapkach bo przez lata budowali kluby i ich renomę . Tylko po to aby ktoś na koniec sezonu się cieszył że taki a taki klub mimo kasy nie zdobył medalu lub spadł. Kluby latami budowały swoje pozycje ale najlepiej to wywrócić i niech się męczą bo jeden beniaminek będzie miał łatwiej. To już rola prezesów z 1 ligi aby myśleć. Ostrów np. w tym roku gdy by spadł ( czego nikomu nie życzę ) to zaoszczędził by kasy , mógł by zbudować skład na ponowny awans i myśleć już rok wcześniej o zawodnikach na eligę. Mamy teraz 6 super zespołów i ich mecze na pewno będą ciekawe. 7 który zostanie też będzie mógł wymienić jakieś ogniwa aby się wzmocnić. Może w przyszłym roku ktoś z jakiegoś klubu odejdzie. jeszcze się sezon nie rozpoczął a już płacze że będzie nudno.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Tylko Sparta i Unia nigdy nie spadły z Ekstraligi, reszta też bywała beniaminkiem Panie Majewski ;) Jeśli awansująca drużyna nie ma potencjału do tworzenia Ekstraligowej ekipy, niech wraca piętro niżej. My chcemy widowiska na najwyższym poziomie, dlatego właśnie najliczniej oglądamy C+, nie cementowania obecności beniaminka za wszelką cenę. Ktoś musi spaść, by awansować mógł ktoś. Jeszcze w 2020 eksperci wysyłali Bewleya do drugiej ligi, czy Sparta ma ponieść dzisiaj negatywne konsekwencje eksplozji jego talentu? Czy taki Bewley ma dzisiaj ustąpić miejsca komuś z niższą średnią, a może mamy oddać go na tacy drużynie w potrzebie? Motor jest idealnym przykładem na to, że do tego sportu potrzeba zwyczajnie kasy, zaangażowania i można walczyć o najwyższe cele.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostatni prawdziwy wojownik. Brakuje go w GP. Walczak, ambitny, zadziorny.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak dla powiększenia ligi, Nie dla KSM.
  To słabsi mają równać do najlepszych a nie na odwrót. Np Wrocław ma pieniądze, bo jest dobrze zarządzany. Więc mamy prawo budować sobie zespół jaki chcemy i za ile chcemy. To sprawa Sparty. Innym też tego nikt nie broni. Każdy ma możliwości. To Ci słabsi mają robić wszystko i stawać na głowie, by ich klub był coraz lepszy a nie droga na skróty, my nie możemy, to niech lepsi mają jak my. Marni prezesi i cieniasy chcą KSM.

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Konflikt w Mercedesie? Red Bull tylko na to czeka

  @grunwald20: właśnie uczciwie go wygrał, bo faworyzowali cały sezon Brytola. Przy okazji Lewis wypchnął go na Silverstone, gdzie indziej wjechał w niego Bottas, no i w Baku prowadził na spokojnie ale strzeliła mu opona. Uczciwie by wygrał znacznie wcześniej i nie byłoby gadki o ostatnim okrążeniu w ostatnim wyścigu...

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziwi mnie ocena obcokrajowcy 5? Vaculik i Thomsen 5? W skali do 6. Mega zawyżone. Czyli np Łaguta i Woffinden to 9 albo 10, no bo chyba nie tylko max 6 i raptem o jeden więcej od obcokrajowców Stali... Różnica między nimi kolosalna.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Nie zwracaj uwagi na pitolenie desperatów, Młody. Sparta jedzie dalej. Powodzenia w nowym klubie! P.S. To Sparta, tu trzeba zapie*dalać, to nie klub dla miękiszonów. Dasz radę!

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Bartłomiej Kowalski: Inni poradzili sobie z hejtem to i ja dam radę. Przed Gorzowem będzie dużo szumu [WYWIAD]

  @AveMotor: bez jaj. Janowski też miał się szykować na piekło w Gorzowie...

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na papierze Motor mocny. Zanosi się na powtórkę w finale. Apator super piątka ale brak juniorów, tak jak i Stal. Top 4 Wrocław, Lublin, Toruń, Gorzów.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Przy takim Wrocławiu,Toruń mega mocny..Jeżeli nie będzie kontuzji w Gorzowie jak w 2021 i ogromnej pomocy sędziego w 1 meczu PO to będzie ciężko..3-4 msc.

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Żużel. Ważne słowa menedżera Artioma Łaguty. Zaskakujące podejście do celów na przyszły rok

  @------: zmiana klubu, jeden transfer zrobił z niego DMP i MŚ. To wiele mówi.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  Wawrzynowski chociż po telewizji biorąc udział w różnych programach to weż za łeb engela i niech się teraz tłumaczy za swoje wypowiedzi ta je.....na miernota trenerska co nie chciała słuchać Leo Beenhakkera.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  G...burzy ciąg dalszy. Po pierwsze nie "demolują", a demaskują, obnażają, pokazują jej stan - redaktorku bez szkoły. Nauczycie się kiedyś używać prawidłowo ojczystego języka?

  Nagle teraz odkryliście że polska reprezentacja to Lewy i długo, długo nic?
  On nawet jeśli akurat nie strzela bramek to jest pilnowany przez 2, 3 rywali dając pole do popisu kolegom. Tyle że ci koledzy niestety są dwie klasy niżej. I dlatego reprezentacja żadnego sukcesu nie odniesie, choćby Lewy stawał na głowie. Pamiętacie mecz ze Szwecją? Co z tego że Lewandowski walczył za trzech, strzelił 2 bramki, skoro w obronie koncertowo daliśmy d ... 3 razy.

  A co do poziomu szkolenia i "polskiej myśli trenerskiej" - przecież wystarczy sprawdzić ilu polskich trenerów kopanej pracuje za granicą choćby w przeciętnych klubach. Są w ogóle tacy? :D

  Poza tym u nas wciąż trenerów szkolących dzieciaki rozlicza się z wyników. Czyli nawet 10-latkowie przede wszystkim mają wygrywać, a nie uczyć się techniki czy taktyki. I tak jest nie tylko w kopanej, ale np, i w hokeju, co akurat trochę bliżej znam. Efekt jest taki że gdy w grupie trafi się jeden czy kilku bardziej rozwiniętych, sprawniejszych od rówieśników, to głównie oni grają, bo koniecznie trzeba wygrać. W hokeju bywa często tak że taki młody, który jest większy, szybszy od rówieśników, gra w 2 najlepszych piątkach, będąc na lodzie przez 2/3 czasu gry. Bo trzeba wygrać. Koniecznie.

  A potem mamy dorosłych piłkarzy/hokeistów itd, którzy mają podstawowe braki techniczne, a taktyka to dla nich czarna magia.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  @Baran Śląsk: baran to baran

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Na to wstali Piechniczek z Engelem i powiedzieli mu, że to nie jest jego sprawa a z naszym szkoleniem wszystko jest w porządku" - to jest właśnie to, o czym pisałem kilkukrotnie. Tych ludzi trzeba się pozbyć z polskiej piłki. To przez takie osoby, zaślepione rokiem 74 albo 82 jest jak jest. Leśne dziadki out z polskiej piłki! Ci ludzie powodują, że jesteśmy ciągle za innymi. Mamy 38 milionowy kraj a nie możemy wystawić silnej 11 na mecz. Nie możemy tego zrobić, bo oni wciąż torpedują pomysły, które mogą nam pomóc. Boją się tego. Wiedzą, że jak wypali i Polska zaczęłaby odnosić sukcesy, to wtedy sukcesy z 74 i 82 zejdą na dalszy plan. A tego właśnie nie chcą. Chcą być ciągle na świeczniku ze swoimi sukcesami sprzed blisko pół wieku. To właśnie Piechniczek, Engel i im podobni. To Ci ludzie blokują zmiany w polskiej piłce. To tych ludzi trzeba się pozbyć. To oni muszą odejść. Dla dobra naszej polskiej piłki powinni odejść. Ale nie mają honoru. Antoni wiecznie wspomina o 1982 a Jurek, prawda taka, że dał ciała na mundialu a eliminacje wygrał mu naturalizowany Nigeryjczyk...

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  No i elegancko. Niedługo ciemnemu ludowi, jak mawia sam prezes Kurski, zostaną tylko transmisje z miesięcznic i ligi salezjańskiej.

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Żużel. Michał Świącik: Drabik mógł mieć u nas cieplarniane warunki, a z Kowalskim nie popełniliśmy błędu [WYWIAD]

  @Kaspar: masz rację, kilka medali DMP z klubem, dwa tytuły IMŚJ i raz wicemistrz.

 • SpartaWTS lubi Komentarz

  @Steel: juniorek wybrał miejsce pracy takie jakie mu pasowało, miał do tego takie samo prawo jakie Ty masz szukając zatrudnienia.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Antoni, nie kompromituj się. 1982 rok to był 39 lat temu, teraz byś z żadną drużyną sztycha nie zrobił z taką filozofią gry, jak wówczas. Leśne dziady out z polskiej piłki.

 • SpartaWTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tytuł jest zwykłym kłamstwem i manipulacją. Liderów zazdrości im cała liga...
  Myślę, że w Sparcie mając Magica, Taia i Artioma, prezes Rusko na pewno nie zazdrości Stali liderów, bo wie, jakich on sam ma, czego dowodem był ostatni sezon i tytuł DMP czy nawet średnie liderów.
  Co nie zmienia faktu, że Stal ma mocną paczkę seniorów plus najlepszego U24 z eWinner 1.ligi.
  Dalej obstawiam, że top 4 w tym sezonie to Sparta, Motor, Stal, Apator.
  Oby bez kontuzji, tor zweryfikuje wszystko i niech wygra lepszy.

 • SpartaWTS napisał/a komentarz do Smuda wprost o absencji Lewandowskiego z Węgrami. "Bez sensu"

  @lukaszmi2: masz rację, musisz spróbować

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.