Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Seweryn Spychalski napisał/a komentarz do Liga Narodów kobiet. Turcja - Polska: miłe złego początki. Turczynki nadgryzione, ale niedobite

    Wczoraj się wypowiadałem negatywnie o grze polskiej reprezentacji kobiet , dziś mogę tylko to potwierdzić .Decyzje podejmowane przez trenera są błędne , kiedy te dziewczyny się mają zgrać kiedy trener zmienia skład jak kobieta rękawiczki . Dziewczyny zagrały na dosyć dobrym poziomie- trener poniżej średniej. Daj im człowieku pograć choć kilka meczy w tym samym składzie.

  • Seweryn Spychalski

    Panie trenerze- jeżeli pan uważa że stać nas na wożenie maskotek na turnieje siatkówki , to powinien pan sam za to płacić. Kąkolewska kto to jest z punktu obserwatora to chyba jakaś masażystka, która udziela masażu starszej pani, Martyna Grajwer ,powinien pan jej wyostrzyć wzrok bije przed siebie z zamkniętymi oczyma- następna która nie powinna grać.Jeżeli chodzi o ocenę to po prostu żenada .Z takim podejściem do gry to po prostu tylko potrzebny jest psycholog.

  • Seweryn Spychalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Pani Magdo, dobrze by było dla Pani i dla oglądających tenis,żeby Pani zaniechała gry w tenisa .To co Pani ostatnio reprezentuje swoją grą to jest po prostu żenada. Swoją grą sama wystawia się na surową krytykę i pośmiewisko . Niech Pani się nad tym głęboko zastanowi. Kibic tenisa.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.