TomekM79 - lubi

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Przestancie organizowac te mecze,totalny pazdzierz. Na koniec sezonu okaze sie ze moga tylko jechac Zmarzlik,Kubera,Jasinski,Miedziak,Koza i Miesiac. Z reszty swiata przyjada Doyle,Milik,Smolinski,MJJ,Becker i Maurer. Do tego trzeba bedzie sluchac w TVP Sport Konia.

 • TomekM79 lubi Komentarz

  we Wrocławiu 44:46 dla Motoru

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Lampart po kraksie, a w komentarzach radość! Wam wszystkim już chyba się w bańkach poprzestawiało z tej zawiści!!!

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Stal Gorzów- jako zasłużony i szanowany Klub- zasługuje na prezesa który umie się wypowiedzieć. Panie Marku wszyscy wiem że strzyknelo Pana w zadzie że Kuba zorganizował SGP w Lublinie. Zabraknie bańki w budżecie? Miasto pożyruje kredycie będzie ok. Pan się nie martwi za rok będzie u was. Każdemu się należy. A jeżeli chodzi o parcie na szkło to proszę sobie przejeć swoje social media i te słodkie dziubki i wożenie się wypożyczonymi wozami na śniadanie. Poziom 3cio ligowy. Kibice Stali Motor Wam współczuję i gratuluje dzisiejsze wygranej!

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Stali współczujemy kretyna na fotelu prezesa

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Panie Grzyb proszę kontrolować emocję, w pewnym wieku takie zachowanie mężczyznom nie przystoi. Bez obrazy, ale pańskie komentarze są zaściankowe i prostackie.

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Panie Grzyb czy to nie Motor był waszym wymarzony przeciwnikiem? A teraz takie knajackie złośliwości. Może maści pan potrzebuje?

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Siedzę, czytam i nie wierzę..sędzia winny..Sasin winny..tsunami na sumatrze winne..po prostu jak to w sporcie bywa wygrał ten który był lepszy i tyle. Żal mi tylko biednych głupców którym nie w smak taki Motor..bo lepiej ciągle się we własnym sosie kisić i nie dopuszczać nikogo nowego- to się nazywa w najlepszym wypadku stagnacją. Szkoda mi też tych baranków co to wypominają sponsoring spółek skarbu państwa, a kto broni waszym prezesikom pozyskać? Na bank na klęczkach by takich przyjęli gdyby tylko umieli ich pozyskać.Siedzicie tylko i wspominacie historie swoich klubów, a dyscyplina sportowa jaką jest żużel jakoś z tego pożytku nie ma. Wystarczy tylko popatrzeć co się stało z klubami angielskimi, a historię miały olbrzymią, ten sport tworzyły od podstaw i jeździły tam wszystkie największe gwiazdy tego sportu.

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Ogólnopolskie szlochanie to się dopiero zacznie jak Motor wyhuśta w finale WTSa :).

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Szanujmy się. I miejmy godność. Jak nas opluwają, to my uszy po sobie. Jak my opluwamy, to też uszy po sobie bo tak czynić nie wypada. Pamiętam mecz na Wembley i skandowanie całego stadionu na naszych piłkarzy: "animals!, animals!", rzucanie przedmiotami. I jakoś nikt nikogo nie obraził, nie poniżył. UEFA nie reagowała i ogólnie cisza w temacie. Na ostatnich mistrzostwach Europy, też padały wyzwiska i leciały przedmioty. No ale nikt się nie poskarżył, to nie ma tematu. Anglicy to wiadomo, wysoka kultura. Podobnie jak Niemcy.Jak mordują, oszukują i kradną to z klasą. Nie usprawiedliwiam węgierskich kibiców. (Wtręty polityczne występujące na tym forum uważam za głupie i nie na temat). Ale inni nie są lepsi. Oczywiście, za takich się uważają. A tak na prawdę w przestrzeni publicznej powstrzymuje ich tylko rygor i bardzo wysokie kary. Prywatnie to bydełko. Już zapomnieliście co potrafią robić w Polsce, a głównie w Krakowie? A Niemców widziałem kiedyś na Ukrainie.Tam było super bydełko. U siebie to grzeczni. Jak gnębili i mordowali afroafrykanów (nie wolno napisać prawdy, że cz...ch, bo to zbrodnia) to niech im teraz liżą i klękają. To nie nasza sprawa. Kibice są różni w każdym kraju. Ale Węgrów trzeba piętnować, bo tam prawica rządzi. Gdyby rządziła lewica, temat byłby tylko porządkowy. Bez odniesień ideologicznych.

 • TomekM79 lubi Komentarz

  MOTOR MOTOR DMP !!! MOTOR MOTOR DMP !!!

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Wiadomym jest że Stal została osłabiona przez Motor już Kępa się wypowiadał na PS że o Dudka nie będzie walczył bo ma już pełen skład gotowy na 2022 rok dogadał się z zawodnikiem stali przez co ją osłabił . Skubany Kępa tak cisnął tak cisnął aż mu się udało wycisnąć i to bez awionetki ma dar przekonywania to trzeba mu przyznać no trudno jakoś w przyszłym sezonie trzeba będzie sobie poradzić bez Pytlewskiego

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Topimy Stal na popiół .
  DO walki Motor! My wierzymy.

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Obaj są nieźli. Bartkowi trafił się gorszy sezon, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Młodzi zawodnicy tak mają, Za 2-3 lata będziemy mogli coś powiedzieć o stabilizacji formy, profesjonalizmie i motywacji do naprawdę dobrej jazdy. Oby omijały ich poważne kontuzje, bo i Bartek, i Dominik mogą pójść drogą ... innego Bartka ;-)

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Kibicuje każdemu zdolnemu Polakowi o ile nie lekceważy Kadry i Barw Narodowych. Dominowi kibicuje od dawna I niech się rozwija , a wokół Niego nie ma co pompować balonika. Trzymam kciuki Dominik zo rozwój Twojej kariery.

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Bez szans na Janowskiego, Dudka czy Zmarzlika. To są symbole swoich klubów i prezesi tych 3 zespołów zrobią wszystko żeby zostali w klubie bo kibice wywieźliby ich na taczkach. Bartek jest w dobrych relacjach z Kubą Kępą co było widać na ostatnim meczu ale Stal to jego dom. Bardziej realna jest opcja obco z TOP10 + Drabik za Griszę i Buczka. Taki obco który pójdzie za kasą - stawiam na Doyle'a

 • TomekM79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TomekM79 lubi Komentarz

  w tej drużynie są wyraźne podziały będzie kopia z mundialu w Rosji 2-1, 3-0, 0-1