Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maga Ptok napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Puchar Świata w Bad Mitterndorf. Co za konkurs! Fenomenalny Piotr Żyła z triumfem!

  Błazen to ty jesteś człowieku

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  Panie Nawrocki, kolejny raz piszę, że Pan nie wie co mówi i nie ma pojęcia o trenerce. Kolega, prezes PZPS zrobił Panu przysługę, robiąc z Pana selekcjonera kadry. Co o tym przesądziło, chyba wiecie tylko obaj, na pewno nie Pana osiągnięcia, jako trenera. Te dziewczyny mają potencjał, aby walczyć o podium IO, ale tylko dzięki Waszej (Pana i Prezesa Związku) bezmyślności nie pojadą na IO. W tej chwili dla dobra polskiej siatkówki powinniście obydwaj podać się do dymisji i więcej nie zasiadać we władzach tego związku. Jak patrzyłam na Pana bezsilność w przerwach meczu, oczy tęskniące za rozumem było mi Pana naprawdę szkoda. Jak olbrzymią krzywdę panu zrobiono. Były sygnały o Pana braku elementarnej wiedzy o trenerce , trzeba było zrezygnować i Pana upór sprawił, że dziewczyny nie pojadą na imprezę życia. Ale co, liczy się kasa................Wstyd, jeśli ten wyraz jest u Pana w słowniku.

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  Jak czytam Wasze komentarze to żałuję że w czas Wasz ród nie zistal wybity. Nie nazywajcie się Polakami hejterzy nic nie osiągający w życiu. Polak Polaka w łyżce wody utopi. Faktycznie to że w 5 najsilniejszych ligach Europy został najlepszym strzelcem to faktycznie nic. Jutro idź jeden z drugim zmienić obywatelstwo bo żaden z Was Polakiem nie jest. Pewnie w genach już to macie dziadek pomagał ubijac swoich co?

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  Znany i ma kasę i znajomości to i się wyliże z tego.Taki niewinny,a z narkotykami chodzi ??? Do ciupy z nim .

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  swoje juz powiedzialem...upieranie sie przy tym terminie jest samobojstwem..tylko czekac,jak ktos straci zycie,lub zostanie kaleka...pan amman dawno olal wisle i wiecej nie przyjedzie..to dosc oczywista deklaracja

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  Byłoby lepiej dla samego konkursu jak i dla skoków, aby Małysz zajmował się tym ,do czego jest powołany/koordynacja szkolenia skoków dwuboistów i skoczków/Swoim nie rozważnym gadaniem wręcz szkodzi.Sprawy organizacyjne niech zostawi innym.Może wypowiedz Hofera ostudzi zapały komentatorskie Małysza.

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  @Jan Jozef Kasza: Oho uwaga ludzie!!!!! Mamy majstra od wytycznych jak żyć. Mogę poznać szerszą listę, co można a czego nie można w danym wieku?

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  Abstrahując od tego czy niektóre siatkarki odejdą z kadry czy nie, Nawrocki powinien podać się do dymisji, jeśli nie awansuje na igrzyska w Tokio, a przy awansie do Tokio jego celem powinien być medal. I jeśli tego medalu nie zdobędzie, nie powinien pracować do 2022, bo nie będzie przesłanek do tego, że mógłby zdobyć medal MŚ 2022. Medal w Tokio jako cel to nie jest pukanie się w głowę jakby twierdził Nawrocki. Jeśli Nawrocki awansowałby do Tokio i tam poniósł totalną klapę, to jakie są szanse, że na MŚ 2022 walczyłby o medal? A chyba nikt nie powie, że MŚ 2022 będą współorganizowane przez Polskę po to, żeby Nawrocki chciał zająć np. dziesiąte miejsce i to będzie wyznaczony przez PZPS cel minimum? Z takim potencjałem jaki ma reprezentacja to cele stawiane przez PZPS powinny być ambitniejsze niż tylko wyjście z grupy na ME. Praktycznie każda kolejka ligi włoskiej o tym świadczy, nie wspominając o LSK, gdzie grają siatkarki z ogromnym talentem, których Nawrocki kompletnie nie widzi jak np. przyjmujące Fedusio czy Stronias grająca w pierwszej lidze. Uważam, że idealnym kandydatem na trenera reprezentacji jest Antiga. Z Rzeszowem jak dotychczas na 15 meczów wszystkie wygrał (8 sparingów i 7 kolejek LSK). Największym mankamentem reprezentacji jest to, że nie potrafi szanować piłki w dograniu dyszlem i palcami, zwłaszcza w akcjach sytuacyjnych, a także dziwne zachowania na siatce i tuż przy siatce, kiedy są akcje stykowe i trzeba walczyć o piłkę bezpośrednio z rywalem. Później jeden punkt stracony po złym dograniu decyduje o kwalifikacji olimpijskiej albo jej braku jak to pokazał mecz z Serbią. Nawrocki jak do tej pory nie potrafił tego wyeliminować, a jedynie wykorzystuje potencjał osobowy, głównie w postaci Smarzek i Stysiak. Dodatkowo jego taktyka nie wtrącania się w mecz i przyglądania się z boku powoduje, że mając dwie przerwy do wykorzystania w secie przeciw Belgii na ME on nie wykorzystuje żadnej i Herbots rozstrzyga sprawę asami serwisowymi z wyskoku.

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  BRAWO DROGIE PANIE.NARESZCIE poszlyscie po rozum do glowy i staracie sie pozbyc ten cholerny WRZOD,przyklejony do Zenskiej Reprezentacji.Jestescie profesjonalistkami i macie prawo zadac by w Reprezentacji prowadzil Was trener profesjonalista.a nie Dyzma wybrany przez kolesi przy szklance taniego wina

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maga Ptok lubi Komentarz

  wielu polskich zakompleksionych zazdrośników nieudaczników w akcji! zamiast popierać i cieszyć się z sukcesu Polaka chętnie utopili by go w łyżce wody! jakie to polskie! wstyd! nie ma w polskiej kadrze lepszego zawodnika! lepszego profesjonalisty!

 • Maga Ptok został fanem Siatkówka

 • Maga Ptok napisał/a komentarz do Mistrzostwa Świata U-20. Polska - Kolumbia: porażka po błędach i słabej grze

  Słabo to wyszło

 • Maga Ptok napisał/a komentarz do Mistrzostwa Świata U-20. Polska - Kolumbia: porażka po błędach i słabej grze

  Słabo to wyszło

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.