Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryback napisał/a komentarz do Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole

  @Bombardier RKR: Na nas to się nie doczekacie w pierwszej lidze. No chyba, że połączą ligi albo spadniecie :D Dla nas awans to abstrakcja

 • Ryback napisał/a komentarz do Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole

  @żuraw69: Mi to też bez różnicy gdzie będzie jeździł. U nas w Opolu i tak wieczna druga liga:D

 • Ryback napisał/a komentarz do Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole

  @żuraw69: Spoko. Na swoim torze będzie jechał. Na wyjazdach to plastron.

 • Ryback napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix. Bartosz Zmarzlik królem Pragi. Piękna szarża w finale [RELACJA]

  @Falubaz-ZG: Pilnuj swojego Dudeczka. Świetnie w GP się prezentuje w tym sezonie.

 • Ryback napisał/a komentarz do OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno

  37-53.

 • Ryback napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Twój wynik:
  100%
  Średni wynik użytkowników:
  87%
  Poprawne:
  10
  Błędne:
  0

 • Ryback lubi Komentarz

  @Jan Lewandowski: O jej znów spisek >?>

 • Ryback napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Barker to był dobry agent, pozytywny świr. Duży talent niepoparty ciężką pracą na treningach. W Anglii na porządku dziennym było u niego wpadanie na mecz na ostatnią chwilę i szybkie przebieranie w kevlar w busie. Ale twardy był jak cholera. Złamał rękę, to po 3 dniach samemu sobie ściągnął gips, by pojechać (całkiem nieźle zresztą) w meczu ligowym czy finale IMWB, nie pamiętam już.

 • Ryback napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W kwestii zagranicznego juniora zdecydowanie zgadzam się z Ostafińskim. Młody zdolny polski junior i tak się obroni. Bez różnicy czy w duecie z takim Kvechem czy Kopciem. Gdyby obecny system z parasolem nad polskimi juniorami był taki dobry, to z zagraniczną czołówką byłoby w stanie rywalizować nie 5-8 naszych juniorów, a 20. Tymczasem w 2 lidze oglądając juniorów oczy krwawią(nie liczę występów gości z ekstraligi). A często to chłopacy, którzy regularnie jeżdżą po 3 lata a postępów jak nie robili tak nie robią nadal. Z roku na rok coraz bardziej widoczny jest spadek jakości. I to bez konkurencji zagranicznej. Efekt jest taki, że trzyma się zawodników tylko dlatego, że mają dobry PESEL aż do ukończenia wieku juniora. Najlepsza liga na świecie powinna mieć też najlepszych juniorów. Jeżeli ktoś ma talent i nie łapie się do e-ligi i tak wybije się w pierwszej i wskoczy do ekstra, selekcja naturalna. Co jest lepsze dla poziomu widowiska? Biegi Kubery z Kvechem/Beckerem/Czugunowem/Kotlarem/Birkemosem/Hansenem/Kempem/Sajdullinem/Kajbuszewem czy z Kopciem/Lotarskim/Wojdyłą/Gierą?

 • Ryback napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Willingen Five: Wielka premia dla Stephana Leyhe

  @Piter Kaniołka: Skoki treningowe się nie liczą. Miały liczyć się tylko kwalifikacje i 4 skoki w konkursach. A że wiatr pokrzyżował plany to z Willingen five zrobił się Willingen three. (kwalifikacje +dwa skoki turniejowe).

 • Ryback lubi Komentarz

  qfffa trener to totalna porazka!

 • Ryback lubi Komentarz

  Mamy bardzo kiepskiego ale taniego trenera . Tajner trrzyma kasę dla siebie

 • Ryback lubi Komentarz

  Mamy 3 skoczków na światowym poziomie , w tym jednego aktualnie najlepszego i jednego co 1 skok skoczy niewiele odstający od najlepszych a drugi przeciętnie i próżnia!!!!! Czarna dziura. Horngacher potrafił ze średnich skoczków zrobić dobrze skaczących (Hula, Kot czy Wolny) tymczasem Dolezal jedzie na wybitnym talencie Stocha, super formie Kubackiego, do której ten doszedł ciężką pracą i Żyła , który skacze na swoim poziomie (moim zdaniem nigdy nie będzie w ścisłej czołówce światowej, na ma tej równości, powtarzalności co najlepsi skoczkowie). Dzisiaj skakało 2.5 zawodnika, więc 5 miejsce i pokonanie Austriaków to i tak olbrzymi sukces!

 • Ryback napisał/a komentarz do Konkurs drużynowy w Zakopanem

  @Wojtek82: To samo mówię. Nasi młodzi nie prezentują nawet poziomu Tkaczenki z Kazachstanu... Jak Stoch, Żyła i Kubacki skończą kariery to przypomnimy sobie czasy Tomisława Tajnera, Tomasza Pochwały, Marcina Bachledy i innego Długopolskiego. Trzeba było myśleć i inwestować w trenera z prawdziwego zdarzenia dla młodzieży i kadry B za czasów sukcesów Stocha i całej drużyny. Gdyby nie Małyszomania nie byłoby tego co powoli się kończy, nie czarujmy się. Tak to jest jak zbiera się jedynie laury na chwilach sukcesu a totalnie olewa się zaplecze. PZN jeszcze spija śmietankę, ale to już ostatnie podrygi. Jeden Czech doprowadził nasze skoki do stanu agonalnego. Teraz drugi git fachura Pepiczek doprowadzi do tego samego...

 • Ryback lubi Komentarz

  @Mc2011: Wszyscy tylko o mlodych zeby zastąpic kota,hule młodymi.pytam sie jakimi młodymi?
  No czekam na odpowiedz fachowcy ,znawcy i zyciower marudy.tylko proszę nie rozwalac mnie tymi mlodymi typu pilch,wasek i inni

 • Ryback lubi Komentarz

  Turczynki pokazaly klasę, nie ważne jak się zaczyna, ale ważne jak się kończy, najlepsza gra w najodpowiedniejszym momencie. No ale one mają Guidettiego a Polki Nawrockiego, ot taka subtelna różnica.

 • Ryback napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przegraliśmy przede wszystkim dzięki temu, że nie potrafiliśmy wykorzystać kontr. W czwartym secie mieliśmy piłkę meczową po swojej stronie i nie potrafiliśmy tego skończyć. Dwa - dlaczego tak mało zagrywek z wyskoku? Na zagrywkę wchodziła Stysiak czy Smarzek to już był problem u Turczynek z przyjęciem. Skoro rywalki grają lepiej z kontry trzeba im maksymalnie ograniczać dokładne rozegranie, ale 90% "baloników" (te 10% to po słabym przyjęciu - u kobiet w sumie normalne) nie zaskoczy drużyny, która potrafi kończyć akcję. Inna sprawa to nie rozumiem czemu perspektywiczną drużynę ma prowadzić krajowy trener, gdyż poziom naszych szkoleniowców nie jest za wysoki. Nie bez powodu mimo podchodów w męskiej reprezentacji, żeby wepchać takiego np. Świderka już kilkanaście lat mamy zagranicznego trenera.

 • Ryback napisał/a komentarz do Kwalifikacje w Niżnym Tagile

  @Klaud5100: Po czym wnioskujesz, że jest dobrym trenerem, skoro na dobrą sprawę niczego nie osiągnął w swojej karierze trenerskiej? Do tej pory dobrze to on "nosił torby" Horngacherowi. Interesuje się nowinkami technicznymi. I co jeszcze? Tak jak wcześniej za błąd uważałem zatrudnienie go, tak zdania nie zmieniam. Reprezentacja znalazła się w takim momencie, że zostały nam 3-4 lata skoków przed starą gwardią. Jeżeli nie będzie kogoś, kto zajmie się zawodnikami młodszymi i przyszłym liderem kadry (Wolnym) to czeka nas zjazd jak w męskiej piłce ręcznej. To nie jest najlepszy czas na jakieś eksperymenty.

 • Ryback napisał/a komentarz do Kwalifikacje w Niżnym Tagile

  @raap: Jaki trener takie wyniki

 • Ryback napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak tam ta walka na "top 5 w MMA" panie Kawulski?Ogórek z UFC obija nasze gwiazdy krok po kroku. Podobno jesteście światowym potentatem sportów walki?

 • Ryback lubi Komentarz

  Dziękujemy? Za co? Za czerwone latarnie? Za wstyd?

 • Ryback lubi Komentarz

  Kim są ci 39%zadowolonych z Kubicy ??? Ogony w każdym wyścigu.Utopione pieniądze Orlenu,utopione nadzieje kibiców i ich patriotyzm.Dajmy sobie spokój z tym gościem,to i tak delikatny komentarz

 • Ryback lubi Komentarz

  Jedyny regularny zawodnik co do końca nie dał sobie odebrać ostatniego miejsca i co najdłużej sobie pojeździł na torach ...

 • Ryback lubi Komentarz

  No i jak zwykle......................Dmuchali, dmuchali a na koncu balon pekl, jak zwykle.
  Od tygodni sie czyta gdzie to Kubica nie bedzie, kto to sie o niego bije itd itp, a kubica jak zwykle na szarym koncu. Moze juz wystarczy, bo facet w koncu pojdzie na emeryture a wynikow jak nie bylo, tak nie ma.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.