toto07 - lubi

 • toto07 lubi Komentarz

  Jezeli trener nie widzi ze nie ma prawego rozegrania, co wszyscy widzą, to się poprostu nie nadaje.

 • toto07 lubi Komentarz

  Tylko baran (nie trener) wystawia baletnicę Chrapkowskiego na środek obrony do grających jeden na jeden i niższych o głowę Holendrów! Tak panie Rombel jest pan baranem!
  Zupełnie nie przygotował pan drużyny na ten mecz.
  W zasadzie na swoim normalnym poziomie zagrali dziś tylko Morawski, Daszek i Maciek Gębala (mimo, że był bardzo dobrze pilnowany)
  Ostatnia akcja Holendrów ośmieszyła nasze "gwiazdy". Stojący jak kołek Chrapkowski patrzący na prawe skrzydło, a z za pleców wyskakuje mu przeciwnik i rzuca zwycięską bramkę. Mina Chrapka bezcenna!
  Jak przegrać mecz w 6 sekund? Zapytajcie Rombla :)

 • toto07 lubi Komentarz

  Brawo Rombel. Już na MŚ pisałem (oraz inni tutaj komentujący), że Przybylski i Chrapkowski dawno powinni opuścić kadrę. Pierwszy z nich NIC nie daje w ofensywie, a w obronie jest objeżdżany na pół kroku. Kompromitacją było jak Przybylski nie potrafił się pół metra przesunąć i w 30 sekund straciliśmy identyczne, dwie bramki przez środek. Chrapkowski za to ciągle jest myślami poza boiskiem, niby chłop powinien świecić przykładem i doświadczeniem, a w obronie jest koszmarny. No i ta ostatnia akcja i jego zachowanie...
  To duża sztuka żeby przy takiej postawie bramkarza przegrać mecz. Naprawdę "gratulacje".
  Rzucę niepopularną opinię, ale obawiam się, że jedno zwycięstwo w dwóch meczach nie wystarczy nam do awansu. Potrzeba minimum 3 punktów i wydaje mi się, że na ME gdzie jedzie prawie każdy, nas zabraknie. Na dziś mega kompromitacja trenera, sztabu i 90% zawodników (bo mimo wszystko kilku coś pokazało i jakoś się wybronili swoją postawą na tle reszty).

 • toto07 lubi Komentarz

  Grosicki 7 matko boska to żona Kamila ten opis pisała ???

 • toto07 lubi Komentarz

  Dlaczego Kubicy nie wypuszczają pól godziny wcześniej ?

 • toto07 lubi Komentarz

  Brawo Morawiecki i Prezes Orlenu. Dziesiatki milionow wywalone na sponsorowanie Kubicy, ktory regularnie na mecie jest ostatni. Ile tysiecy mlodych pilkarzy moznaby za taka kase wyszkolic?

 • toto07 lubi Komentarz

  Kubica w F1 idzie jak burza. Zupełnie jak PiS w PE.

 • toto07 lubi Komentarz

  Bravo Robert tak trzymaj nie długo nawet wózki inwalidzkie będą szybsze.Tak wygląda jak się próbuje zbudować mit na starym,niepełnosprawnym oraz kiepskim szoferze.

 • toto07 lubi Komentarz

  Robuś znowu podwozie od Trabanta