Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Placek lubi Komentarz

  Dla mnie jest to całkowicie nie zrozumiale.Kurek jest po za drużyną . Kiedy trener ma zamiar zgrać go z drużyną . Wazniejszy jest interes klubowy czy dobro narodowe ????
  Jak teraz widac z Brazylia nie radzimy sobie i Bartosz bardzo by sie przydał. Zaczynam mieć coraz większe obawy co do decyzji trenera. Na słabe drużyny jesteśmy ok ale jak trafiamy na drużyny markowe to wieje cienizna i jak do tej pory trener nie "dobrał " do drużyny nowych twarzy. Według mnie jest to jego obowiązkiem. Nie rozumiem tez konfliktu Bednarza i trenera. Nie moze byc tak ze zawodnik zrobil dobra robote i zostaje odstawiony od drużyny.

 • Tomasz Placek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziwne to jest bardzo że Kurek w tak ważnym meczu nagle nie zagrał o co kaman?

 • Tomasz Placek lubi Komentarz

  Nie wiem o co tutaj chodzi bez kitu. Jak Bayern mógł rozwalić kogutów 7:2 a na własnym stadionie przegrywa z jakimś średniakiem. Kurcze no ale gdzie jest Tottenham a gdzie Hoffenheim?! Za dobrze się poczuli po tym meczu z kogutami i wpadli w taki trans, że dzisiaj siły nie starczyło i te piłki tracone czasami w tak kuriozalny sposób, że głowa mała, no ale nie od dzisiaj wiadomo że piła zaskakuje i Lewy również bo z kolejnym trafieniem ooo yeah :D

 • Tomasz Placek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jes

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.