Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kicektrn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • kicektrn napisał/a komentarz do Żużel. Przemysław Termiński zyskuje przy bliższym poznaniu. Ludzie tego nie wiedzą i Get Well Toruń przez to cierpi

  Pan "redaktor" nie musi się nawet podpisywać pod swoimi artykułami, po samym tytule już wiadomo, że to będzie niezła bajka. Może Panie Dariuszu by tak pójść w stronę pisania bajek dla dzieci? Całkiem spore już doświadczenie.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Świetny temat ,a to jest najlepsze?
  - Mam nadzieję, że ta akcja z Miśkowiakiem to nie jest jakaś gra klubu, który walczy o utrzymanie, bo takie dochodzą do mnie głosy - podsumowuje prezes Świącik.
  Czy to czasem nie nazywamy pomówieniem? Wstyd Panie Prezesie.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Czy mi się wydaje czy Świącik bez żadnego dowodu wyciera sobie gębe klubem z Torunia? To akurat mnie nie dziwi, w płaceniu Holcie 150 zl za punkt żeby obejść komornika też nie widział problemu.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Ostafinski ty ..... Już brak słów na to co ty wypisujesz. Nie dość że artykuł o niczym to jeszcze musisz wplątać w to klub walczący o utrzymanie. Dla kliknięć za srebrniki. W twarz bym ci powiedział że uprawiasz najstarszy zawód świata.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Kwestia pieniadza i od razu ostaf sie pojawia!

 • kicektrn lubi Komentarz

  Ostaf napisz w końcu jak Twoja żona Ci rogi doprawia

 • kicektrn napisał/a komentarz do Żużel. Jakub Miśkowiak nie skończył 18 lat, a jeździ z reklamą bukmachera. Włókniarz twierdzi, że to nie problem

  Nie dość, że Pan "redaktor" poleciał artykułem żywcem z postu kogoś na grupie na FB, który to tak od czapy rzucił sobie ten temat, to jeszcze dogrywają historię, że klub walczący o utrzymanie maczał w tym palce... wszystko co złe to na Toruń. Kolejny żenująco niski poziom dziennikarstwa...

 • kicektrn lubi Komentarz

  1. Zmiana prezesa. Trzeba pozbyć się Termińskiego. Gość traktuje zawodników jak maszyny do robienia punktów, nie potrafi zarządzać klubem. Od czasu przejęcia przez niego klubu klub idzie po równi pochyłej. 2015 i 2016 jeszcze poszedł jako tako, ale już 2017 to byłby spadek gdyby nie wpadka Łaguty, 2018 też dno, a 2019 to już blamaż na całego. Nie zna się na sporcie, nie potrafi zbudować dobrej otoczki i atmosfery w klubie lub dobrać takie osoby, które za to by odpowiadały.

  2. Odchodzą z Torunia. Safutdinov, Doyle, Vaculik, Hancock, G.Łaguta. Za kadencji tego prezesa z Torunia uciekali najlepsi zawodnicy. Gdy przejął klub we wrześniu 2014 z Torunia uciekł Emil Sajfutdinov (teraz średnia 2,22). W 2015 jeździł tu G.Łaguta i po roku też odszedł (teraz śr. 2,04). W 2016 Vaculik jeździł i też odszedł (teraz śr. 2,28). W 2015 jeździł tu Doyle i też odszedł kosztem C.Holdera. Teraz Doyle ma 2,42. Hancock też odszedł. Wszyscy najlepsi odchodzili, pytanie czemu?

  3. Nie chcą przyjść do Torunia. Dlaczego Dudek, Kołodziej, Hampel czy inni zawodnicy nie chcą przyjść do Torunia? Dlaczego Krakowiak mówi, że teraz jest szczęśliwy w Zielonej Górze, a w Toruniu był pozostawiony sam sobie głównie? Dlaczego Jakub Miśkowiak wybrał Czewę i teraz chwali swój wybór?

  4. Nietrafione transfery. Jw. Zatrzymywanie Chrisa Holdera, a oddawanie młodych, zdolnych zawodników. Gdzie jest Max Fricke, a gdzie Chris Holder. Przed sezonem mogli podpisać z Thomsenem, Michelsenem, a woleli Chrisa Holdera. Ściąganie do Torunia na seniorkę Kacpra Gomólskiego, zamiast Szymona Woźniaka, który wybrał Wrocław. Gdzie jest Gomólski, a gdzie Woźniak wszyscy widzimy. Jak teraz jeździ Marcin Turowski, a jak Igor Kopeć-Sobczyński wszyscy widzimy. Zatrzymanie dziadka Holty odcinającego już tylko kupony od swojej kariery też było obarczone sporym ryzykiem.

  5. Brak atutu własnego toru. Zamiast przebudować nawierzchnię, dosypać/odjąć mączki, zmienić jej zawartość, dosypać/nawieźć granitu, solidnie go ułożyć i przetrenować. Może toromistrz nie potrafi zrobić toru w porozumieniu z zawodnikami? Wszystkie drużyny poza Toruniem równają tor zgodnie z kierunkiem jazdy żużlowców, może zmienić kierunek równania toru? Może trzeba zacząć go inaczej przygotowywać, by był trudniejszy do odczytania przez zawodników przyjezdnych? U nas nachylenie łuków jest większe niż na innych torach i rzeczywiście logika nakazuje równać pod prąd, ale może warto spróbować innego rozwiązania?

  6. Szkolenie. Od wielu sezonów nie wyszedł ze szkółki żaden dobry junior poza Przedpełskim (aktualna średnia to 1,10). Może do szkolenia trzeba zatrudnić nowego trenera, młodego typu Robert Kościecha. Motocykle się zmieniają, stylistyka jazdy się zmienia, teraz startuje się na pół gazu i wkręca później, może trzeba młodszego trenera, który ma max 50 lat? Sawina mówi, że tor jest za łatwy i uczą się na zbyt łatwym torze. Pewnie ma rację.

  7. Marketing szkolenia. Dlaczego nigdzie w mediach, gazetach, radiu nie mówi się o naborze do szkółki żużlowej? A potem dziwić się, że szkolenie w Toruniu wygląda tak, że w tym XXI wieku (od roku 2001) bardzo mało żużlowców wyrosło na prawdziwych żużlowców. Gdzie są akcje marketingowe w szkołach itp? Ale kto ma do nich wychodzić, jak jeździmy dwoma polskimi seniorami, z czego jeden z nich nie mówi po polsku, a drugi ma 35 lat i od wielu lat jest to jego pierwszy sezon w ekstralidze? Kto ma być twarzą Torunia i kto ma zachęcać młodych do uprawiania tej dyscypliny? Dlaczego Leszno ma tak dużo zdolnych zawodników? Bo małe miasto? To dlaczego Gorzów ma zdolnych zawodników, tj. Zmarzlik, Karczmarz, Bartkowiak, Nowacki. Bez polskiego seniora dobrego Toruń nic nie osiągnie samymi najemnikami. Trzeba pracować u podstaw. Zielona chodzi na Dudka, Wrocław chodzi na Janowskiego czy nawet Drabika, Leszno chodzi na Pawlickiego czy juniorów i takie kluby górują. Bez polskich seniorów, a wcześniej wyszkolenia zdolnych toruńskich juniorów na dobrych polskich seniorów nic klub nie osiągnie w dłuższej perspektywie.

  8. Celmer, M.Jaguś, Kalwasiński, Kłos, Kościelski, Krzyżanowski, Lampkowski, Michnicki, Pietrykowski, bracia Pulczyńscy, Stachowiak, bracia Wiśniewscy, Wolender. Można do tego doliczyć całą plejadę zawodników, która zdała egzamin, a nie wystąpiła w lidze jak Gut, Pieniążek i inni. Niby szkolenie jest, ale nic z tego nie wynika - mówi Żabiałowicz. Może klub nie pomaga zawodnikom? Dlaczego gdy ktoś przychodzi do Torunia, to jeździ nagle słabiej? Może trzeba wymienić ludzi decydujących o kontraktach, sposobie funkcjonowania klubu, marketingu, budowania atmosfery z zawodnikami, osoby decyzyjne, które podejmują nietrafione decyzje?

  9. Spadek do 1 ligi, a polityka klubu. Jak spadniemy do 1 ligi, to po co jeździć zawodnikami z corocznym regresem? Lepiej zakontraktować młodych, gniewnych typu Łogaczow (który był u nas już), niż Chrisa Holdera, który od kilku sezonów regularnie zawodzi. Wrocław postawił na młodych i ambitnych zawodników, i bardzo na tym skorzystali. Miedziński co raz bardziej zaczyna cieniować (śr. 1,24), w odrodzenie Przedpełskiego jeszcze wierzę, bo jest młody. Trzeba postawić na młodych zawodników, którzy mogą się rozwinąć.

  10. Silniki. Dlaczego 4 zawodników z Torunia ma silniki od Petera Johnsa? Dlaczego nie przygotowywuje nam silników Rysiek Kowalski z Cierpic? Dlaczego Tai Woffinden podstawia silniki i mechaników np. Jamrogowi czy Milikowi, a u nas Doyle nikomu? Gdzie jest #teamspirit i gdzie atmosfera?

  11. Get Well. Dlaczego w nazwie tytularnej mamy Get Well? Nie widzę nigdzie napojów Get Well w sklepach. Lepiej wziąć prawdziwego tytularnego sponsora, który wyłoży jakieś pieniądze, np. Apro, bo tak nazywa się drużyna młodzieżowa, a nie wkładać w nazwę firmę prezesa, który chce rozwijać swoją firmę w oparciu o klub żużlowy. Lepiej byłoby w tym miejscu mieć prawdziwego sponsora, a kasę przeznaczyć chociażby na szkolenie, silniki, akcje marketingowe celem przyciągnięcia młodych osób do uprawiania sportu żużlowego. Stop prywatnemu folwarkowi prezesa Termińskiego.

 • kicektrn napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Get Well: Rodzina Termińskich zostanie nawet w razie spadku. Jeszcze nas jednak nie skreślajcie (wywiad)

  Skoro Holder robi to co ma robić to ja nie mam pytań, nie wiem czym on ich nabiera ale jest mega skuteczny. Ciekawe czy będzie taki wierny jak spadniemy... Ten klub musi uderzyć o dno i to mocno.

 • kicektrn napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz już musi zacząć myśleć o przyszłości i składzie na sezon 2020. Trzy ogniwa do wymiany

  Czewa powinna w miejsce Zagara wziąć Doyla i przynajmniej jednego Polaka z "jajem". Po cichu liczę na powrót Adiego i Pawła do Torunia na pierwszą ligę, zrobiłoby to dobrze zarówno klubowi, jak i im. Aczkolwiek rynek szału nie robi i mimo tego, że nic nie jadą to będą chętni na nich.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Teraz by wypadało napisać jeszcze co uslyszały babki że spożywczaka...

 • kicektrn lubi Komentarz

  Chore jeszcze raz chore..
  Powie mi ktoś, kto jeszcze im został aby to skomentować?

 • kicektrn napisał/a komentarz do Żużel. W warsztacie sprzęt za blisko 5 milionów, a wyniku nie ma. W czym problem?

  Oczy mnie pieką jak czytam Pana "Redaktora" i nie jest to objaw alergii na pyłki... Bzdura goni bzdurę.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Jak na Sportowych Faktach pojawia się durny artykuł oparty na durny dedukcjach to nawet nie trzeba sprawdzać kto jest ich autorem, bo wiadomo że ten cały Ostrasiński czy jak mu tam, bo nawet nie chcę pamiętać tego nazwiska. Od lat ten człowiek konsekwentnie jest hejterem Torunia i jak tylko może to zawsze buduje jakieś swoje pseudoteorie. W kwestii silników od Kowalskiego to sam byłem świadkiem jak młodzi zawodnicy czy starzy mówią, że w tym roku dostali silnik od Kowalskiego i śmiga jak rakieta. Zmarzlik jest trzeci w klasyfikacji GP, a w lidze szwedzkiej ma taką średnią że aż trudno w nią uwierzyć. Łaguta i Tajski troszkę gorzej w GP, za to w lidze jeżdżą jak zawsze fenomenalnie. Ostafafuliński musi naprawdę mieć jakieś plecy w tym serwisie, że jeszcze go tutaj trzymacie. Takiego szkodnika to w żużlu chyba nigdy nie było, a obserwuję ten sport od kilku dekad. Z resztą Maciek mu bardzo słusznie kiedyś powiedział co o nim myśli i mam nadzieję, że konsekwentnie się tego trzyma.

 • kicektrn napisał/a komentarz do Żużel. Robert Kościecha: Jack Holder powiedział, że ma to gdzieś

  SF to mistrzowie w wałkowaniu tej samej wypowiedzi w kilku "artykułach" przez cały tydzień. Naprawdę nie macie poczucia, że to dno? Ja rozumiem, że każde kliknięcie to kasa ale ludzie... Poziom "dziennikarstwa" bardzo niski. Artykuły z sensem można policzyć na palcach jednej ręki. Pewnie ten komentarz zostanie usunięty bo swojego zdania też nie można tutaj umieścić.

 • kicektrn napisał/a komentarz do Kryjom analizuje, jak pojedzie Get Well. Uwaga na Kościucha. Holta może sobie nie pojeździć (taktyka)

  Jestem jak najbardziej za tym, żeby Kościuch jeździł za Holtę o ile będzie reprezentował podobny poziom. Natomiast po cichu liczę na Chrisa, podchodzi do tego sezonu ze spokojną głową (na to wygląda), nie ma GP, więc jeśli nie wróci do ligi angielskiej to może się przebudzi, gdzieś kasę trzeba zarabiać. Zresztą to chyba już naprawdę ostatni dzwonek.

 • kicektrn napisał/a komentarz do Get Well tłumaczy, że też ma plan na lata. Frątczak odpowiada na zarzuty

  Jacek weź Ty znajdź sobie ładną, mocną i pustą ścianę i rozpędź się w jej kierunku... z drugiej strony nie jest to wina Frątczaka, że w klubie nie ma wychowanków na poziomie, bo od tego ponoć są Ząbiki a nikogo nie widać na horyzoncie, to jest dopiero dramat. Klubie Sportowy Toruń nie idź tą drogą...

 • kicektrn lubi Komentarz

  Rzygam

 • kicektrn napisał/a komentarz do Martin Vaculik: Falubaz nie ma ciśnienia na wynik. To mi się podoba (wywiad)

  Drużyna może i tak ale z kibicami bywa różnie. Przykład Zengiego czy milutkie powitanie Warda. Zresztą co mnie to interesuje, mam swój klub emeryta w Toruniu, to najważniejsze :D

 • kicektrn napisał/a komentarz do Martin Vaculik: Falubaz nie ma ciśnienia na wynik. To mi się podoba (wywiad)

  Nie ma ciśnienia hahahahaha :D Martinek to jednak zabawny chłopak. Tylko pamiętajcie nie krzyczeć na niego jak to było w Toruniu bo focha złapie biedaczek. Lubiłem chłopaka ale co raz bardziej robi żenadę...

 • kicektrn napisał/a komentarz do Oficjalnie: Kolejny wychowanek opuszcza Get Well Toruń

  Tutaj akurat nie ma co płakać bo z tego chłopaka nic nie będzie już, nic nie osiągnął i nic nie osiągnie. Może niech się na kosza przerzuci z tym wzrostem.

 • kicektrn lubi Komentarz

  Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie Cieślakowi matka wyzdrowiała

 • kicektrn lubi Komentarz

  Czecha trudno nie da się nie lubić....Kto to pisze? Drugoklasista który uczy się składać zdania?

 • kicektrn napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  GKM jesteście i tak już wielcy!! jak wygracie to szacun na zawsze

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.