Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Andrzej Rusko z szeregiem zarzutów wobec POLADY. Chodzi o sprawę Maksyma Drabika

  Nie żaden "hejt" panie Rusko, tylko poczucie niesprawiedliwości. Jeśli są zarzuty o stosowanie dopingu i zawodnik ewidentnie naruszył regulamin, to wzorem kar dla Dudka i Łaguty, Maksyma także powinny spotkać konsekwencje. Ludzie by już dawno zapomnieli o tej sprawie, gdybyście nie kręcili od początku. Mówisz pan o POLADzie, ale wy też jasnego stanowiska i konkretnego nie przedstawiliście. Co to znaczy: prawo do leczenia? Są wytyczne i trzeba się ich trzymać. Maksym je przekroczył, a i tak jeździł prawie cały sezon. Poddajcie się honorowo karze, a fala hejtu zniknie szybciej niż ten nieszczęsny i trudny sezon.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Czy w tym kraju nie ma trenerów z prawdziwego zdarzenia tylko po tak tłustych latak dzięki Markowi przyjdzie goguś chorągiewka Dobrucki? Co on takiego zrobił w swojej karierze "trenerskiej" że ma zostać z repra seniorów?

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Turniej Asów odwołany. Powodem rosnąca fala zakażeń koronawirusem

  Bilety się nie sprzedawały i tyle

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Marek Cieślak opowiada o swoim pożegnaniu z kadrą. Mówi też o spotkaniu z Pawlickim i Janowskim [WYWIAD]

  Nie zapomnę jak na meczu w Bydgoszczy, kiedy był Pan trenerem Atlasu Wrocław - to był bodajże rok 2004, kazał Pan swojemu młodzieżowcowi zrobić uślizg, aby sędzia mógł podyktować powtórkę biegu i kibicom Polonii Bydgoszcz, stojąc na murawie pokazał Pan ładnym gestem dokąd Panu nawet nie sięgamy. Za to szacunku u mnie nigdy Pan nie będziesz miał.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Chciałem również dodać, że Chomski nie ma swoich pupilków to nie ten typ człowieka. Dla niego liczą się tylko wyniki i forma poszczególnych zawodników.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Trenerem kadry powinien zostać ponownie Stasiek Chomski a nie bezpłciowy Dobrucki. Popularny "Stanley" z sukcesami prowadził już kadrę a to co wyprawia ze Stalą jest jego najlepszą rekomendacją. Nie muszą chyba przypominać tego majstersztyku jakiego dokonał w sezonie 2020.

 • Chernyy lubi Komentarz

  nooooooooooooooooo, naprawdę same asy!!! ale z 0 klasy!

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. W niedzielę Turniej Asów w Bydgoszczy. Poznaliśmy listę startową zawodów

  Nie znam takiego turnieju. Znam za to Kryterium Asów im. Mieczysława Połukarda.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Sponsorowanie zawodowego sportu z kasy samorządu to niedobra praktyka

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Rybnik ogranicza pieniądze na sport. Zła wiadomość dla ROW-u

  @forlan35: Tak się nie ciesz. Pomyśl, co Polonia bez dotacji z miasta by zrobiła?

 • Chernyy lubi Komentarz

  Mysle, ze Mrozek wiedzial o tym juz w tym sezonie dlatego w pewnym momencie zaczeli "poddawac" mecze. Moim zdaniem nie tylko w Rybniku beda cofniete dotacje w 2021 lub bardzo ograniczone.

 • Chernyy lubi Komentarz

  marzenia jak bańka mydlana pękły Lyager ich olał na Fricke nie maja kasy

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Rybnik ogranicza pieniądze na sport. Zła wiadomość dla ROW-u

  Wszystkie miasta powinny minimalnie dotować sport. Jak prezesi nie radzą sobie, to zróbmy żużel amatorski.

 • Chernyy lubi Komentarz

  temat finansowania profesjonalnego sportu przez kasę publiczną to nie jest łatwy temat. Jeśli ktoś reprezentuje nasz kraj, lub jest to sponsor całej ligi to dla mnie ok. Spółka skarbu państwa finansująca konkretny klub? dla mnie nie jest to ok. Ale czy miastu zabraniać finansowania klubu, które reprezentuje to miasto? Tu bym podyskutował, nie mam jednoznacznej opinii

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz szuka trenera dla Abramczyk Polonii. Wiadomo, kto może być jednym z kandydatów

  Wiem, że Sawina już dawno nie jest przy żużlu, ale chciałbym, żeby znowu był trenerem Polonii. Za jego czasów tor był kapitalny.

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz szuka trenera dla Abramczyk Polonii. Wiadomo, kto może być jednym z kandydatów

  @MARIAN BĄK: Dołek jest ekspertem, to nie ulega wątpliwości, ale czy ma odpowiednią charyzmę? Tu trzeba wlać w tych zawodników większej agresji.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Dla mnie idealny byłby Ryszard Dołomisiewicz, tylko może być problem z jego dostępnością..

 • Chernyy lubi Komentarz

  Zamiast trzymać zapisane w zeszycie może lepiej zadzwonić i pogadać z tymi kandydatami. Kwestia czy oni wiedzą, że są brani pod uwagę.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Juruś widać mądrzeje, że samemu się wszystkiego nie ogarnie. Fajnie, że zostają Bellego i Lyager. :) Do walki o PO potrzeba będzie wzmocnień. Staszewski nie za bardzo mi się widzi jako trener Polonii!!!

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia - Moje Bermudy Stal. Bezapelacyjnie bieg sezonu. Kapitalne ściganie w finale PGE Ekstraligi [WIDEO]

  Nie lubię Dryły. Męczy mnie jego narcyzm - skupianie na sobie uwagi, załamywanie głosu, takie na siłę robienie sensacji z byle czego. Po obejrzeniu meczu z jego udziałem, tj. wysłuchaniu jego bełkotu, mam ochotę udać się w samotnię i w ciszy zregenerować błonę bębenkową ucha. Edwarda Durda przy nim to jak występ Filharmonii Narodowej, rozkosz dla ucha, pełen relaks, piknik w Ogrodznie Luxemburskim w Paryżu. Przeważnie w tym sezonie komentował mecze, gdzie był sam, bez studia, gości. No i po nim najczęściej nadchodził mecz z Dryłą i czułem się jakby ktoś przy mnie zaczął tłuc talerze. Dlatego też zrezygnowałem z abonamentu Canal+ w internecie. Dzisiejszy mecz tak mnie zmęczył w połowie, że ściszyłem go i włączyłem Czajkowskiego, żeby ukoić nerwy przed snem.

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Kanclerz dokonał niemożliwego. Lyager zostaje w Polonii! Do tego Bellego

  @zulew: Ja bym go zatrzymał. Jest jeszcze młody. Ewentualnie zostawić go na wszelki wypadek i jeśli nie miałby okazji do startów, to go wypożyczyć gdzieś na cały sezon.

 • Chernyy lubi Komentarz

  Końcówka Polonii bardzo dobra. Trochę przesłania słabszą jazdę w trakcie rozgrywek. Pozostają problemy do rozstrzygnięcia w sprawie składu na przyszły rok. Lyager i Bellego - doskonale, właściwie to i Zengota bardzo przydałby się. Warto też pochylić się nad Hucbebeckiem, który jechał dosyć równo i dobrze. Reszta, no cóż Orwat kończy wiek, Brzozowski jednak na II ligę, podobnie Ivacic, natomiast Bergego szkoda. Ostatni mecz nieźle, ale ogólnie zawiódł zdecydowanie. Chyba zapłaci za to brakiem kontraktu.

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Andrzej Witkowski: Nikt inny z Polaków poza Zmarzlikiem nie będzie mistrzem świata [WYWIAD]

  Witkowski też nie lepszy, niczego dla żużla nie zrobił, jak za obecnej kandencji, tak i za jego co roku zmieniano regulamin. A jak oszukał Daugavpils mówiąc im po sezonie, że nie mogą awansować? Jak parę sezonów wcześniej mieli być się o Ekstraligę ze Spartą Wrocław, ale zrezygnowali, bo nie mieli kasy na jazdę w najwyższej klasie. I wtedy nikt im nie raczył powiedzieć, że ich start w barażach jest bez sensu, bo i tak im nie pozwolą jechać w Ekstralipie. Ale jak pan Ślak sie popłakał na wizji, że w Rybniku będzie koniec żużla, to machina centralna poszła w ruch i nagle Lokomotiv PZM kopnął w tyłek. Fakt jest taki, że Lokomotiv powinien był być przynajmniej raz w Ekstralidze i im to prawo się należy. Ale to tylko mały przykład patologii w polskim żużlu i jeden z przykładów korupcji, bo jaki wpływ trzeba mieć na zarządzających tym sportem, aby wymusić na centrali, aby przy stołku zablokowała awans drużynie do ligi po uczciwie wygranych rozgrywkach?

  Taki z niego honorowy prezes jak z koziej d*** trąbka.

 • Chernyy napisał/a komentarz do Żużel. Andrzej Witkowski: Nikt inny z Polaków poza Zmarzlikiem nie będzie mistrzem świata [WYWIAD]

  Zmarzlik przerósł Golloba już dawno. Niesamowicie mnie to cieszy. Może w końcu dzięki temu ucichnie o dyrektorze sportowym Polonii, bo ile już można o nim gadać. Gdyby jeszcze ten sport był normalnie zarządzany, bez pseudo-działaczy, pseudo-menedżerów, grubych ryb o wysokim ego, to ten sport byłby znowu piękny i można by się cieszyć znowu tym pięknym sportem, ale jak napisał ~stalowy holender wszelkie maści błazny bedą chciały zaistnieć przy Bartku. Komarnicki z nich wszystkich jest najgorszy. Człowiek tak niesamowicie zakompleksiony, że zrobił siebie sam honorowym prezesem, tak jakby od zera zbudował Stal Gorzów. Ten cyrk musi się kiedyś skończyć i dobrze jakby Bartek zaczął to ukracać.

 • Chernyy lubi Komentarz

  "Menedżer Jacek Frątczak wylicza kluczowe zadania dla klubu." :) Myślę, że Bydzię stać na prawdziwego eksperta :) Swoją drogą jakieś 3 tygodnie temu byłem parę dni w Bydzi. Szczerze powiem jestem w szoku jakie mają piękne centrum! I jest co i gdzie zjeśc i wypić!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.