Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sisiukris lubi Komentarz

  Ten chłopak jeszcze parę lat temu mimo takich warunków fizycznych nie dawał sobie rady w swoim roczniku, o zespole rezerw nie wspominając. Każdy się łapał za głowę gdy Cadenas włączył go do pierwszego zespołu. Mimo to zagrał kilka naprawdę bardzo dobrych spotkań na poziomie Ligi Mistrzów. Wielu młodych chłopaków w Polsce dałoby wiele żeby być na jego miejscu. Problemy zdrowotne to odrębna kwestia.
  Szału nie ma to można powiedzieć o Paczkowskim, który miał mega talent na gracza światowego formatu, a mimo to takim nie został i już raczej nie zostanie. Między innymi przez problemy zdrowotne, tak jak w przypadku Świeżego.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Piechowski w seniorach Wisły rozegrał 126 spotkań, w których rzucił 150 bramek. Choćbyś zliczył wszystkich wychowanków Vive, to nie zagrali pewnie nawet połowy tego co on więc przestań się tak spinać.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Nie komprimtuj się chłopie. U nas wychowankowie chociaż dostają szansę na rozwój, grę w LM, pokazanie się. To od nich zależy czy osiągną poziom pozwalający grać w lepszych klubach czy nie. Piechowski ma warunki i jest pracowity ale niestety kontuzje stały na przeszkodzie stabilnego rozwoju.


  Powodzenia Świeży w nowym klubie!

 • sisiukris lubi Komentarz

  Panie Marcinie, o Węgrze proszę pisać, że to wielki talent. Skoro o anonimowym Turku pisaliście (ma tyle samo lat co Szita) jako duży talent, to o młodym Węgrze, zdobywającym bramki w pucharze EHF tym bardziej należy pisać jako ogromny talent. Gość w poszczególnych meczach w europejskich rozgrywkach potrafił zdobywać 7, 8 bramek.
  Ktoś wcześniej pisał, że Turek stylem gry przypomina Jureckiego. Proponuję zobaczyć Węgra.


  https://www.facebook.c...691064636/

 • sisiukris lubi Komentarz

  No to w takim razie sukces Barcy jest dziełem 4-5 zawodników i tylko oni powinni dostać odznaczenia. A ja głupi myślałem że to sport zespołowy :)

 • sisiukris lubi Komentarz

  ten artykuł jest o Kamilu więc po co wnosicie tu kieleckie statystyki.
  Pępkiem świata nie jesteście hahaha

 • sisiukris napisał/a komentarz do W Kolonii zawodzą pewniacy. Krzysztof Lijewski: Faworyt ma ciężki plecak do dźwigania

  Nie trzymam kciuków za vive! Pozdro z Płocka!

 • sisiukris napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: mistrz zostaje w Kielcach! PGE VIVE z szesnastym tytułem

  Mecz wydrukowany od początku do końca....tyle w temacie.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że kamery telewizyjne oprócz meczu będą również bacznie obserwować kieleckiego trenera. Przypuszczam, że będzie można później zmontować z tego ciekawy materiał.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Kielce dumą związku, związek dumą Kielc!

  Jutro będziemy mieli przeciwko nam nie tylko zawodnikow vive ale i sędziów. Tak jak w środę zaczną sypać się dwuminutowe kary dla Wiślaków a ślepi sędziowie nie będą widzieć co odp.. żółci.

  Tylko zwycięstwo!!

 • sisiukris napisał/a komentarz do Artsiom Karalek oszczędzony. Kary nie będzie

  Parodia sprawiedliwości, zero konsekwencji....kielce dumą związku-związek dumą kielc

 • sisiukris lubi Komentarz

  I ta skrojona flaga w blaszaku, przechwycona przez ochronę :) Tam nie było żadnych donosów... Do ochrony się nie liczy. Ostatnio zresztą też... Który to bohater dziecku zabrał szalik, po czym jego mama wpadła i zaorała towarzystwo, które stało jak wryte :) Nawet płocka mama, ma większy charakter od "chłopaków" z Kielc.

 • sisiukris lubi Komentarz

  tutaj też tylko 2 minuty panowie z Kielc?:) od 40 sekundy. Pamiętacie te donosiki? Prawda, że słabe zachowanie zespołu z Kielc. Jak oni mogli te donosy pisać.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Nie ma kary dla Karaleka !!! A zasłużył !!! Tak tolerujcie takie zachowania !!! Brawo równi i równiejsi !!!

 • sisiukris lubi Komentarz

  Bezapelacyjnie zawiesić.W każdym spotkaniu zgłaszać takie chore akcje !!! Nie ta dyscyplina sportu.Chyba będzie niespodzianka. Trzeci raz to piszę,ale zaraz admin usunie takie mają Kielce chody !!! Komuś to bardzo nie pasuje !!!

 • sisiukris lubi Komentarz

  Mihić też nie jest bez winy bo trzymał Kareleka. Posłuchaj mnie, od ilu się interesujesz piłką ręczną? Widziałeś kiedyś akcję w piłce ręcznej, żeby ktoś NIE trzymał kogoś na obrocie? Proponuje 1 mecz zawieszenia. 20 minut dla Mihica i 40 minut dla Karaleka. Czy będziesz się kłócił, że obaj 30 minut bo Karalek został nieszczęsliwie sprowokowany... Co za kraj, co za ludzie :) Pytanko do kolegów z Kielc, ścigacie się w tych pomysłach? Bo co jeden to lepszy. Powiem Ci więcej, oba sztaby + pracownicy oglądali ten mecz po 5 razy. Raz, że analiza, dwa to zarzuty/pisma i odpowiedzi na ewentualne zarzuty/pisma.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Moim zdaniem 14 bramek przewagi. Nie oszczędzaj nas :) Powinni nam anulować 2,5 bramki, zabrać 3 krzesła z szatni i przemalować 5 krzesek na hali na żółto na sektorach J i K. Proszę, trzymajmy choć minimalnym poziom dyskusji.

 • sisiukris lubi Komentarz

  To właśnie dlatego przestałem udzielać się tu na forum :) Ewidentna wina zawodnika Vive, ale i tak znajdzie się paru co mają wątpliwości czy te przewinienie zasługuje na karę. Znajdzie się nawet taki co napisze, że związek robi wszystko, żeby Wisła wygrała :) Kara dla Daszka za wejście w Cuparę? hahahaha Nawet związek upomniał za tę akcję... tylko, że Cuparę... Przecież któryś z zawodników z Vive też wpadł w Morawskiego i ten nie zrobił z tego halo. Serio? Podwójna moralność, nie pamiętacie już jak Toledo był szczuty?
  Cupara ->Daszek 2 minuty dla Cupary
  Sulić -> Alex D. czerwona karta dla Sulica
  Karelek -> Mihić niebieska kartka
  Kulesh -> Sulic niebieska kartka
  Cindrić -> Sulic upomnienie lub 2 minuty (tutaj rzeczywiście zabrakło trochę do kary 2minutowej)
  Janc -> Daszek upomnienie dla Janca.
  Do tego krzyczenie na sędziów. Racotea kiedyś dostał 2x2 minut za dyskusję(drugą dwójkę za dyskusję). Jeżeli sędziowie przyjęli by taką linię sędziowania to taki Cindrić by 2 razy meczu nie skończył. Sędziowie byli na prawdę słabi albo nie chcieli Kielcom krzywdy zrobić, tyle co zawodnicy na nich krzyczeli to ja osobiście nie pamiętam. Tyczy się również zawodników Wisły, ale oni nie robili tego tyle co zawodnicy Vive, którzy przechodzą z tego pewnie treningi w klubie. Najpierw pszczółki, potem gestykulacje i robienie z siebie ofiary.

 • sisiukris napisał/a komentarz do Będzie kolejne zawieszenie? Artsiom Karalek pod obserwacją

  Najmniej 5 meczów zawieszenia dla kieleckiego brutala....

 • sisiukris lubi Komentarz

  Tak, zeby Vive po porażce wraz ze swoimi ekspertami płakali, że byli zmęczeni turniejem..

 • sisiukris lubi Komentarz

  No to jeżeli mamy się licytować to przypomnę, że zespół z Kielc zdobywał Mistrzostwa mając w składzie zawodników przyłapanych na "koksowaniu", którym ze względu na osobę Bertusa Serwasa i jego znajomościom w ZPRP skrócono okres dyskwalifikacji. Możemy się tak bawić w nieskończoność.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Weź jeszcze przypomnij jakąś sytuację z lat 70-tych.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Zaraz ktoś powie że się czepiam i napinam, ale swego czasu Zagłębie poprosiło zespół z Kielc o przełożenie meczu z powodu grypy żołądkowej w drużynie, na co zespół Vive nie wyraził zgody. Także nie zawsze kluby idą sobie na rękę.

 • sisiukris lubi Komentarz

  Powinno to być czymś naturalnym i oczywistym i nie wyobrażam sobie, żeby jakiś klub robił problemy drugiemu w podobnej sytuacji. Istnieje coś takiego jak "dobro polskiej piłki ręcznej", które zawsze jest nadrzędne nad partykularnymi interesami poszczególnych klubów. W związku z tym, brawo dla Wisły i należy oczekiwać solidarności klubów w podobnych i innych sytuacjach również w przyszłości.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.