Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  Coś mi się wydaje że na tym torze skończą się marzenia zgrzeblarek o powrocie do elipy.

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Żużel. Znakomity czas Motoru Lublin. Wykręcił swoją najlepszą serię w historii

  Rekordem ciecie KSFZ będzie jak chociaż raz jego zawistna mentalność sfrustrowanego polaczka pozwoli mu nie odzywać się na forum ekstraligi po tekstem o Motorze haha. Pod artykułami o zgrzeblarce jest raczej cichy..ale tam nie ma o czym pisać w sumie buahaha Lepiej zobacz sobie swojego sponsora Stelmet, tak to dba o zgrzeblarkę a jakbyś pracowników zapytał co ciekawe co by odpowiedzieli?Czy przypadkiem to właśnie ich pieniądze nie idą klubik a oni z tego mają tylko kołchoz w swojej pracy. No tak pięknie się ślinicie jakoby to na Motor pieniądze szły z "waszych podatków" a swojego bagna nie widzicie. Spadaj na forum pierwszoligowe bo tam twoje miejsce frustracie i czym prędzej zgłaszaj komentarz do syfy niech usuną haha. Ty miłośniku tradycji i historii zgrzeblarki której nikt w Polsce praktycznie nie zna..

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Żużel. Jarosław Hampel reaktywacja. Motor Lublin nadal niepokonany

  Zielonogórski cieć po dłuższej przerwie znowu się udziela pod artykułami o Motorze i jak zwykle gra z tej samej ogranej płyty, żal i frustracja..spadaj na forum pierwszej ligi haha a wogóle coś dawno się nie udzielałeś cieciu, czyżbyś za alimenty odpoczywał?

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno

  Pisalem już jesienią ze to taka trochę zbieranina ten aktualny falubaz i raczej przeciętnie jako drużyna się prezentują. To co poniektórzy krzykacze z winnego grodu(zwłaszcza jeden cieć co to żona własna go nie lubi) jedyną rzeczą jaką mogli odpisać to była jazda i wrzuty na klub z mojego miasta. Z taką drużyną nie szykujcie się na powrót Dudka..on na 1 - ligowe tory nie ma zamiaru wracać. Wiadomo że pierwsze koty za płoty i to jest dopiero start sezonu..ale raczej czeka Falubaz minimum 2 lata na zapleczu.

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  Johanni masz rację, stadion mały, wychowanków brak a od kilku lat istniejemy..ale żaden artykuł nie budzi takiego zainteresowania jak te o Motorze. Z różnych powodów, czasem również polactwo wychodzi bo ze zwykłej zawiści i zazdrosci sobie frustraci lubią pohejtować. ;)

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Piotrek to naprawdę wspaniały zawodnik i pomimo lat wymiata na torze. Trudno nawet pisać o jego osiągnięciach które są imponujące: Wywalczył:
  3 razy drużynowe MŚ,
  Indywidualnie MŚ juniorów,
  8 razy stał na najwyższym pudle DMP,
  Był także Mistrzem Polski, wielokrotnie stawał na najwyższym podium Par Klubowych.
  Takie osiągnięcia nie mieszczą się w głowie przeciętnego sportowca. (jak zrobiłem błąd to mnie poprawcie) ____ Dziś popularny PePe ma 47 lat i dalej pomyka po torze jak nikt!! Jednak jego czas się kończy i piszę to od jakiegoś czasu, Protasiewicz to jest człowiek na Trenera Narodowego. Pan Dobrucki? jakoś się nie sprawdza - Piotrek, zajmij jego miejsce.

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Dochód 100 tys zł miesięcznie , składka 4900zł. Szok, bieda, chleb z pleśnią i popijany deszczówką. Takie bidulki ci zuzlowcy. Panie Cegielski bredzisz pan. Poczytaj o innych formach opodatkowania to szybko zmienisz zdanie kto będzie płacił dużo patrząc procentowo na wysokość składki względem zarobku. Za mocno metanol wszedł do głowy?

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  @Kacper.U.L: Oczywiście tobie nie da się odpowiedzieć, gdyż każda odpowiedź znika. Łatwo się trolluje jak nie ma bata? Jednak widzę, że marsy, nighty, murki i kacperkowe podróby to jedna i ta sama osoba :):):) Więc to ty. Porządnie cię kopie hahha ... Tak jak życie. Gołębie nakarmione? niestety - Snopek to mało powiedziane ...

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Nie rozumiem tych którzy wołają , że ten czy tamten zawodnik to złotówa bo zmienił klub na inny gdzie lepiej płacili. To jego zawód, a to że przed sezonem ,gdy ma ważny kontrakt mówi, że chciałby w nim jeździć do końca kariery to normalne. Tym bardziej u zawodnika starszego peselem. Każdy z nas zmieniłby pewnie swojego pracodawce jeśli inny dawałby lepsze pieniądze i lepsze warunki niż u obecnego. Zresztą co ma zawodnik powiedzieć przed sezonem , że jest w klubie do końca kontraktu a potem to ogłosi licytację. Od nas z Falubazu P.Dudek odszedł bo spadliśmy ,ale nie jest powiedziane, że jeśli za rok wrócimy to Dudek na 100% wraca, wszystko zależy od tego co mu nasz klub zaoferuje , jakie warunki.

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Zielonka będzie gniła w pierwszej lidze przez co najmniej 5 lat. Przyszedł progres zapłaty za lata co ciągle żyli w pogardzie dla innych klubów. Myśleli że są nie śmiertelni. Dudek wróci w 2023 ale chyba tatuś. My jesteśmy przyzwyczajeni do pierwszej ligi tak że nie przyzerajcie mi. Pozdrawiam serdecznie rodzinę żużla i Zielonkę bo mi was prawdziwych kibiców żal tym bardziej że bardzo lubiłem do was jechać na prawdziwy żużel.

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes Falubazu uważa, że Dudek nie wróci za rok do Zielonej Góry

  Po co ma wracać po roku? Po to żeby dalej tkwić w stagnacji, zmiana wyjdzie mu na zdrowie. Kto też powiedział że zgrzeblarka musi awansować po roku do elipy? Więc po co miałby robić drugi krok wstecz i wracać do klubu który może być kolejny sezon na zapleczu? Zmiana na Toruń powinna wyjść mu na zdrowie, lepsza kasa, lepszy sprzęt, możliwość sprawdzenia się w nowym klubie, możliwość walki o wyższe cele niż tylko utrzymanie. Suma sumarum powrót do zgrzeblarek to niestety byłby krok wstecz.

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Żużel i skala światowa, dobre.

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  "Czy Motor Lublin w ciągu najbliższych trzech lat zdobędzie Drużynowe Mistrzostwo Polski?" Jako kibic Koziołków bardzo bym chciał, ale to nie jest takie proste. Jak trafnie zauważył pan Marek Kępa są inne kluby i też chcą tego Drużynowego Mistrza Polski. Patrząc na Lubelski skład to wcale nie uważam by był taki mocarny. To jest sport i oprócz zawodników trzeba i troszkę szczęścia, czego MOTOROWI życzę!!!

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  Trochę gościu przesadziłeś z tym "ewenementem na skalę światową" do tego jeszcze w żużlu który na poważnie uprawiają raptem cztery kraje oprócz Polski, a dwa na poziomie dwóch lig :/

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  W Zielonej swego czasu też była "Magia", dream team, medale oraz plany na stadion a skończyło się z jedną trybuną, 1-wszą ligą i sporem z Karolakiem : D

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  PYTANIE TYLKO CZY KTOŚ W MOTORZE BĘDZIE MIAŁ JAJA, BY PO PIERWSZYM ZERZE W MECZU POSYŁAĆ HAMPELA NA ŁAWKĘ

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  No nie powiem. Gryzonie maja jakiś nadmiar pieniędzy, że tak szastają na prawo i lewo. Jednak to proste, władze PZM, GKSŻ i Ekstraligi dołożyły im z tych 255 mln. przeznaczonych na ekstraligę a uzyskanej z Canal+ kilka baniek na ruchy. Ręka rękę myje, Nie może być tak, by jakże "zasłużony" klub z Zielonej Góry pozostał w 1 LŻ!!!

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Żużel. To może być spektakularny powrót! Postawa Drabika kluczowa w kontekście walki o tytuł

  Wszystko zweryfikuje sezon, wystarczy jedna kontuzja(tfu odpukać) i można wszystkie plany zweyfikować. Wystarczy cyrk ze sprzętem i również możemy weyfikować plany i to się tyczy każdego. Na papierze fajnie to wygląda..ale papier wszystko przyjmie, przed sezonem 21 zgrzeblarki też były pewne utrzymania, GKM był skazany na porażkę .. a wyszło jak wyszło.

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  A co mnie obchodzi jakiś Fajdek :))) Popłakał zaistniał i za kilka dni nikt o nim nie wspomni :))) A Bartosz w następnym plebiscycie znów będzie wysoko , może nawet wygra jeśli kibice szlaki się zjednoczą :)))

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  - Wypowiedz Fajdka jest bardzo Słaba ! - Tym bardziej że mówi to sportowiec innej dyscypliny , najwidoczniej mało lub wcale nie zna żużla...

 • Józio i ferajna lubi Komentarz

  O Panu Pawle Fajdku słyszę raz na 4 lata gdzie wywołuje we mnie emocje przez godzinę czasu. I tyle jest Fajdka w moim życiu. Mitingi lekkoatletyczne odbywają się z reguły przy pustych trybunach nie wzbudzając większych emocji. Panie Pawle bardzo Pana szanuję ale to Bartula wzbudza przez parę miesięcy u kibiców na stadionach i przed telewizorami emocje pozytywne i negatywne. Cały wachlarz emocji przeróżnych. Więc wie Pan.... Musiałem sobie poczytać teraz i przypomnieć sobie które Pan miejsce zajął bo w pamięci mi się zatarło.

 • Józio i ferajna napisał/a komentarz do Ostatni macho w tym sporcie. Gdy zakończy karierę, kibice będą płakać

  W takim falubazie na zapleczu jeszcze spokojnie mógłby się sprawdzić bo tam tylko Fricke reprezentuje przyzwoity poziom, falubaz jak i Nicki mogą żyć wspomnieniami dawnej świetności..aaa zapomniałem w zgrzeblarce kasy nie ma na Nickiego. Za "tradycję i historię" oraz worki medali"jednego dnia zdobywane" Nicki jeździł nie będzie..

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.