Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mart-B lubi Komentarz

  Jak mało kiedy zgodzę się z Tomaszewskim. Zieliński nie nadaje się na lidera. Nie jest i nigdy nie będzie wiodącą postacią na boisku. Nie ta mentalność. Wczoraj patrząc jak schodził z boiska miałem wrażenie, że był na nim za karę, Spuszczona głowa, grymas na twarzy, cała postawa jego taka jakaś "na nie". Nigdy nie byłem jego zwolennikiem i nie rozumiałem zachwytów nad jego osobą. Owszem, chłopak technikę ma i co z tego? Ano bardzo mało, jego wpływ na grę reprezentacji jest znikomy. Na palcach jednej ręki można policzyć jego dobre mecze w reprezentacji. Wszyscy ciągle liczą, że gość się przełamie, że będzie prowadził grę itd. Ja osobiście w to nie wierzę. Dla mnie to podobny przypadek jak "Gucio" Warzycha. W lidze Greckiej był wielki, a w reprezentacji zawodził.

 • Mart-B lubi Komentarz

  Ma Pan rację Panie Janie ktoś straszliwie wybiela "Ziela" a to jest grajek na III ligę,facet nie interesuje się grą a co najgorsze nie uczestniczy w obronie zupełnie,po stracie nie wraca,tylko "znawcy" typu Mati Borek zachwycają się jego grą i tym sposobem cienias gra w naszej reprezentacji,czas to skończyć.Jego jednym widocznym zajęciem na boisku jest poprawianie fryzury i plucie,to ci reprezentant....

 • Mart-B lubi Komentarz

  Ciekawe ile jeszcze czasu trener- antałek będzie odkrywać Amerykę, że polska musi grać 2 napastnikami oraz, że Karol Świderski musi grać od początku każdy mecz z Lewym w parze bo jest mega talentem.

 • Mart-B napisał/a komentarz do Cyrk w Belgii przed meczem z Polską

  Żaden problem, wyprosić belgijskich dziennikarzy z "polskiej" części konferencji i po sprawie.

 • Mart-B napisał/a komentarz do Polska sportsmenka straciła obie piersi

  Jeśli to czytasz, pamiętaj, jesteś sportsmenką, może to właśnie twoja najważniejsza walka więc wstawaj i do przodu! Nie żyjesz, z pokazywania piersi więc nic się nie martw, będzie dobrze, nie ma wyjścia.

 • Mart-B lubi Komentarz

  Piłka nożna jest grą drużynową. W grze nie ma Bayernu. Mało kto będzie pamiętał każdego zawodnika z osobna...

 • Mart-B lubi Komentarz

  W ranach sankcji sowiecki sport powinien być wyłączony z międzynarodowych gier we wszystkich dyscyplinach.

 • Mart-B lubi Komentarz

  Ten mecz nie powinien się odbyć w ogóle, wszyscy Ci wielcy Rosyjscy pseudo sportowcy powinni być wykluczeni ze wszystkich imprez sportowych na całym świecie i wydaleni do swojego kraju, takie powinny być decyzje, Rządy boją się o gaz ? Śmiech, zawsze na jakiś czas można wrócić do węgla, USA mogą dostarczyć więcej gazu łupkowego, jest jeszcze Norwegia, czego boi się USA I Unia ?

 • Mart-B lubi Komentarz

  Rosjanie powinni być wykluczeni z wszelkich imprez sportowych. Do czasu aż nie zwrócą zagrabionych terenów na Ukrainie.

 • Mart-B lubi Komentarz

  TYLKO CAŁKOWITA IZOLACJA ROSJI NA KAŻDYM POLU MOŻE BYĆ SKUTECZNA. RUSKICH PIŁKARZYKÓW I NIE TYLKO NALEŻY WYKLUCZYĆ Z WSZELKICH ROZGRYWEK I BYĆ ZDECYDOWANYM AŻ DO BÓLU!!! RUSCY SĄ NIEOKRZESANI I CYWILIZOWANY ŚWIAT NIE POWINIEN UTRZYMYWAĆ Z NIMI ŻADNEGO KONTAKTU!!!

 • Mart-B lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mart-B napisał/a komentarz do "Nudne jak diabli". Były gracz Realu nie zostawił suchej nitki na Sousie

  Sympatia ulicy skończy się po pierwszym przegranym meczu...już powinien myśleć o bookowaniu biletu do domu, bo później ,może być za późno. Gdzie jak gdzie ale w Brazylii, nie chciałbym mieć problemy z "ulicą"...można szybko zniknąć.

 • Mart-B lubi Komentarz

  No i prawidłowo, nie z kazdym można pracowac

 • Mart-B lubi Komentarz

  Jurku Dudku, nie idź ta drogą

 • Mart-B lubi Komentarz

  Brawo Łukasz! Chociaż Piszczek ma odrobinę honoru! Czesio bierze Fryzjera na asystenta!

 • Mart-B lubi Komentarz

  Brak slow na skomentowanie tego wyboru,chyba komus zalezy,aby polska pilka przebila dno,bo jak inaczej mozna okreslic ten cyrk wielkiego prezesa PZPN ? Krytykowal Bonka,a sam uprawia ,no wlasnie ,jak to nazwac, ten sposob prowadzenia naboru i wyznaczania trenera reprezentacji ? pajacowanie czy targowisko wiejskie ???Juz nie trylko rzadza nami jak w jakiejs republice bananowej ,ale styl zarzadzania najpopularniejszym zwiazkiem sportowym to czysta piowszczyzna.....Brawo Kulesza !

 • Mart-B lubi Komentarz

  To najgorszy wybór z możliwych po przegraniu baraży pan Kulesza powinien podać się do DYMISJI

 • Mart-B lubi Komentarz

  To jest jakiś żart, przestaje oglądać mecze reprezentacji.

 • Mart-B lubi Komentarz

  Gdy ryży dokonał wyboru sousy na selekcjonera myślałem,że już nic gorszego dla reprezentacji nie można zrobić. A tu dzisiaj się dowiaduję,że na selekcjonera wybrano gangstera...

 • Mart-B lubi Komentarz

  Dno i kupa mułu....

 • Mart-B lubi Komentarz

  Ja "pier-ole" :( Największy "przekręt" trenerem Reprezentacji Polski!!!! Straciłem cały szacunek do Kuleszy jako Prezesa PZPN.

 • Mart-B napisał/a komentarz do Wiemy, co Kulesza usłyszał od "Lewego" na temat nowego selekcjonera

  Na miejscu piłkarzy zrezygnowałbym z gry dla reprezentacji...choćby po to, by nie zaniżać własnej rynkowej wartości, po kolejnych porażkach kadry. Nowy trener ma takie sukcesy na koncie, że samo podanie informacji o jego zatrudnieniu, spowoduje spadek nasze reprezentacji w rankingu FIFA o przynajmniej 30 oczek. W normalnym kraju, za takie decyzje, prezes nie dostałby nawet wypowiedzenia umowy o pracę, bo szkoda byłoby marnować papier.

 • Mart-B napisał/a komentarz do Już wszystko jasne! Oto nowy selekcjoner reprezentacji Polski

  Będzie tak, po przegranych barażach (rzecz jasna), rozłoży ręce i powie, że w tych warunkach nic więcej nie dało się zrobić, ale kasę weźmie, bo tylko po to przyjął posadę.
  Kolesiostwo w czystej postaci, szkoda kibiców, bo już tylko im zależy na polskiej piłce.
  Na szczęście, jak ktoś wcześniej napisał, ta żenada potrwa jeden mecz, mam nadzieję.

 • Mart-B napisał/a komentarz do Mandat za udział w rajdzie? Kuriozum w Warszawie

  Początek miesiąca, jest plan do zrobienia.... A potem się dziwią, że się ludzie z nich śmieją.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.