Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobry trener zrobił by z niego dobrego napastnika...Herta zamiast zacząć budować drużynę od trenera zaczęli od zawodników i to jest błąd. To jest takie skromne moje zdanie.

 • Woj Tek lubi Komentarz

  ...mamy grać o mistrzostwo i wejść do historii futbolu grając ze średniakami ?...czy do legendy przechodzi się, pokonując silniejszych teoretycznie przeciwników ? ...przy obecnym stylu gry reprezentacji, właściwie braku jakiegokolwiek, każda grupa będzie grupą śmierci i każdy przeciwnik potęgą nie do pokonania. Belgia, Dania , Portugalia...graliśmy już z tymi teamami, i wspomnienia z meczów o stawkę, nie są wcale tak pesymistyczne i posępne... mamy potencjał , jednak z trenerem Brzęczkiem raczej nie przełoży się to, na styl gry i wynik...

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żadne liczenie tu nie pomoże,choć życzę naszym jak najlepszego wyniku bo są naprawdę piłkarzami jakich dawno u nas nie było.....to z takim trenerem który niema żadnych wyników zagramy 2mecze A resztę będą oglądać na telewizorach bo turniej się dla naszych zakończy......

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Boniek Kiedy Pan zrozumiesz że to co grają teraz nasi piłkarze to są pozostałości po trenerze Nawałce...Pan Brzeczek niczego nowego nie wnosi do drużyny,Niema myśli niema koncepcji na tą drużynę. A dawno nawet bardzo dawno takich zawodników nie było w naszej reprezentacji. Ale to się nie długo skończy bo pojedziemy na turniej dwa mecze i do domu.A potem dopiero ktoś pomysli że może wkoncu porą zmienić trenera. Pan brzeczek był piłkarzem ale niema żadnych kompletnie żadnych sukcesów trenerskich i może dlatego jest słabym trenerem.....posłuchaj Pan ludzi i przetrzyj wkoncu oczy!!!

 • Woj Tek napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Awans nie musi dać Jerzemu Brzęczkowi nietykalności

  @alutek: tylko oni chcieli wyników a Boniek nie chcę przyznać się do błędu....Brzeczek był przyzwoitym piłkarzem ale trenerem jest do niczego...powinienem najpierw trenować troche w lidze a nie odrazu w reprezentacji

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Pan redaktor zapomniał o najważniejszej zmianie trenerów - w drużynie Chorwacji. Doszło do niej przed barażem z Włochami. Ostatecznie Chorwaci pod wodzą nowego trenera wygrali te baraże, a potem zdobyli vice- mistrzostwo świata.

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Panie Zbyszku, nie Copperfield, ale przeciętny zagraniczny trener by wystarczył by z tej repry zrobić maszynę do wygrywania. Pan Brzęczek to jest Pan który powinien w okręgówce i ekstraklasie parę lat potrenować a nie dostawać samograja i go zarzynać. To jest skandal i zbordnia na tych piłkarzach, którzy wiecznie nie będa grali, żeby dawać im trenera który okradnie ich z wyników. Cała Polska widziała, że jego pomysł na ustawienie zespołu nie dziala, ale Pan Jurek musiał przetestować to ustawienie jeszcze dwa razy upewniając się na 300%, że jest w błedzie. Źle to o nim świadczy i niestety o Panu, który go powołał, tez.

 • Woj Tek lubi Komentarz

  W poniedziałkowym Golu wystąpił zaproszony nasz idol złotousty Boniek. Ciągle to samo gada jak katarynka jaka.Pan nic nie mogę.
  REDAKTOR-Panie prezesie dlaczego nasza liga jest taka słaba?
  BONIEK- Nie mam na to wpływu. Ja nic nie mogę.
  RED- Panie prezesie dlaczego kadra gra piach?
  BONIEK- Taki jest sport. Ja nie decyduje.
  RED- Dlaczego na meczach kibole strzelają z rac do kogo chcą?
  BONIEK- To nie ja organizuje mecze. Ja nic nie mogę.
  Na h.. zapraszać gdziekolwiek takiego gościa który nic nie może?

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Oczywiście ze go nie zwolni bo gdyby go zwolnił to by muśiał przyznać ze popełnił błąd zatrudniając Brzęczka , a przeciez Boniek jest według siebie nieomylny .Ciekawe co będzie mówił jak Polacy stracą punkty z Łotwą .

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Nigdy nie straciłam zaufania do naszych piłkarzy. Za to absolutnie nie wierzę w naszego trenera czy jak mu, Pana Brzęczka. Do pięt nie dorasta piłkarzom, zapewne dlatego też nie ma autorytetu, a i umiejętności na poziomie zerowym!!

 • Woj Tek napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Robert Lewandowski po słowach Zbigniewa Bońka: Mówię, bo chcę dobrze dla reprezentacji

  @DERBY: Może jakby p.boniek posłuchał,,głosu ludu,,to może nie będzie wstydu na mistrzostwach.Bo chłopaki grają dobrą i nawet bardzo dobrą piłkę ale nie z takim trenerem bez planu bez pomysłu na nich. Ale to jest polityka i na 99%zmiana trenera będzie po 3meczach na mistrzostwach. Tylko ja nie potrafię tego zrozumieć dlaczego musimy czekać i się wstydzić...A p.boniek znowu powie że chłopakom nie wyszło!!!!

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Panie Boniek, może byłeś dobrym piłkarzem w swoich czasach lecz piłka nożna się zmieniła.Teraz jesteś marnym szefem PZPN, więc czasami posłuchaj jednego z najlepszych dziewiątek na świecie, bo to co LEWY robi dla kadry i Bayernu to coś niesamowitego, już na zawsze pozostaniesz w cieniu Roberta na wieki. Więc czasami warto go posłuchać co ma do powiedzenia o grze naszej reprezentacji, a ty dalej popierasz i potwierdzasz w jego pracy tego marnego trenerka Brzęczka, albo zajmij się pzpn-em albo Polonią Bydgoszcz, bo jedno nie służy drugiemu.

 • Woj Tek otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  P. Boniek był dobrym piłkarzem do niczego trenerem i jeszcze gorszym prezesem....moim skromnym zdaniem nie zwalnia się ludzi po małych problemach jak to miało miejsce z p.Nawałką. Był trenerem z powołania i miał pomysł na drużynę i na tych chłopaków. Prostym przykładem jest trener Niemców który popełnił kilka błędów i nie wyszło mu kilka rzeczy ale nikt to narazie nie zwalnia bo ma pomysł na reprezentację. Ale u nas jest zupełnie inaczej,kto nie wchodzi p.bonkowi w tyłek natychmiast jest zwalniamy i zmieniany na innego przydupasa.Takie jest skromne moje zdanie i jak czytam wypowiedzi p.bonka to normalnie krew się we mnie gotuje....

 • Woj Tek lubi Komentarz

  @Mossad: Boniek jest lepszy? Nie jest, jest taki sam jak jego poprzednicy.
  Odniosę się do genialnego pokolenia piłkarzy. Nie mamy genialnego pokolenia, jak na warunki Polskie jest ono po prostu dobre i jest już stracone, większość powoli myśli już o emeryturze. Jeden bardzo dobry piłkarz a reszta poprawna, to są geniusze? W reprezentacji Holandii piłkarze pokroju Krychowiaka grzeją ławę i nie mają wizji jej opuszczenia.
  Nawałka akurat jak na warunki tej kadry był odpowiedni, nazwisko nie gwarantuje że sobie poradzi. Potrafił uruchomić Lewandowskiego, miał na niego pomysł, jedna nieudana impreza po tylu dobrych latach nie powinna przesądzać o być albo nie być. Zresztą stworzył drużynę, z kilku indywidualnych i zadufanych w sobie piłkarzy, to już jest sukces.
  Wymiana trenerów w Polsce, czy to w lidze czy reprezentacji stała się naszym sportem narodowym. Jak w burdelu nie idzie to nie wymienia się firanek, tylko *****. Krychowiak, Glik, Grosicki, Błaszczykowski, Zieliński. Ci piłkarze mają jakiś abonament na grę w kadrze. Czy im idzie, czy nie idzie, czy grają w klubie nie grają, i tak są w pierwszym składzie.

 • Woj Tek lubi Komentarz

  @Mossad: Bo ma swoją wizję polskiej piłki. Piłkę młodzieżową i juniorską przez siedem lat załatwił,a pierwsza pod jego batutą marnieje z dnia na dzień. W czym jest lepszy od poprzedników? Ma tylko lepsze PR od nich(i na dobrym piarze jedzie drugą kadencję),a sukcesów zero. Chyb,że szczytem marzeń był ćwierćfinał ME. Ale to nie jego zasługa tylko piłkarzy i klubów zachodnich w których reprezentanci grali.

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Boniek wcale nie jest gorszy od poprzednikow, wrecz znacznie lepszy.
  Tylko na Boga dlaczego usmierca dziecko wszystkich Polakow jaka jest REPREZENTACJA POLSKI.
  Nie moge pojąć jego motywow.
  Majac genialne pokolenie pilkarzy skazuje ta kadre na jakiegos Nawalke.
  Naprawde zal wydac troche wiecej kasy na ogarnietego selekcjonera?
  Totalna głupota.
  I teraz jescze ten Brzeczek.
  Rece opadaja. Sabotaz?

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trener Nawalka miał pomysł na tych chłopaków a p.Brzeczek nie wie co robić...Może jeszcze sie nie zaaklimatyzował w reprezentacji!!!!!Osmieszeniem dla mnie było zrezygnowanie z Nawalki on jedyny wiedział co robić z takimi chłopakami.Zawodników mamy dobrych dawno takich nie było ,grają dobrze w zachodnich klubach,lepszych ligach a Pan Brzeczek nie potrafi tego poskładać....Przyjdzie mundial trzy mecze na minusie i wtedy Boniek przejzy i zrozumie że trzeba szukać trenera.Jak chcemy być i wygrać kilka meczy na mundialu to p.Boniek powinien kleknąć na kolana i prosić o wybaczenie ostatniego ,,normalnego,,trenera.

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kiedy ktoś zrozumie że drużyna,zawodnicy są i dawno takich nie było tylko niema trenera...Pan Nawałka miał pomysł na drużynę miał swoje wizje,fakt mundial nie wyszedł ale to nie powód by to zwalniać.Zwróćcie uwagę na trenera Niemiec raz mu wychodzi a raz nie ale w większości wychodzi ale tam nikt co nie zwalnia.Pan Nawalka potknął się ale to był trener...Pan trener Brzeczek mając takich zawodników nie potrafi skleić gry,poskładać drużyny!!!!Ktoś pisał że się uczy hihi...moim zdaniem to trochę za późno, bo trener reprezentacji raczej nie powinien się uczyć tylko wygrywać....Pan Brzeczek nawet nie miał jakiś osiągnięć w polskiej lidze jako trener a p.Boniek wzioł to jako trenera reprezentacji normalnie śmiech.Pamiętam kiedy krótko ale był trenerem reprezentacji P.Boniek i po pierwszym przegranym meczu uciekł do Włoch tłumacząc sprawami ze swoją firmą hihihi,normalnie parodia tak jak z obecnym trenerem!!!!!

 • Woj Tek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kiedy ktoś zrozumie że drużyna,zawodnicy są i dawno takich nie było tylko niema trenera...Pan Nawałka miał pomysł na drużynę miał swoje wizje,fakt mundial nie wyszedł ale to nie powód by to zwalniać.Zwróćcie uwagę na trenera Niemiec raz mu wychodzi a raz nie ale w większości wychodzi ale tam nikt co nie zwalnia.Pan Nawalka potknął się ale to był trener...Pan trener Brzeczek mając takich zawodników nie potrafi skleić gry,poskładać drużyny!!!!Ktoś pisał że się uczy hihi...moim zdaniem to trochę za późno, bo trener reprezentacji raczej nie powinien się uczyć tylko wygrywać....Pan Brzeczek nawet nie miał jakiś osiągnięć w polskiej lidze jako trener a p.Boniek wzioł to jako trenera reprezentacji normalnie śmiech.Pamiętam kiedy krótko ale był trenerem reprezentacji P.Boniek i po pierwszym przegranym meczu uciekł do Włoch tłumacząc sprawami ze swoją firmą hihihi,normalnie parodia tak jak z obecnym trenerem!!!!!

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Mogli lepiej grać ! wygrywa lepszy !

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Czesław Michniewicz i Zawodnicy pokazali naprawdę dobrą piłkę!
  Wszyscy oceniają ich za ostatni mecz, a wygrali z Włochami i Belgią.
  Gratulacje za walkę i 6pkt jakie zdobyli.

 • Woj Tek lubi Komentarz

  Ta grupa była wyjątkowo mocna. Udało się zdobyć 6 punktów i 4 bramki w 3 meczach grupowych. Wystarczy zobaczyć w jakich klubach grają Hiszpanie U-21 czy Włosi U-21. Nawet Belgowie, którym strzeliliśmy 3 bramki są na rynku transferowym warci dużo więcej niż nasi zawodnicy. Nie byliśmy faworytami tej grupy. Udało się ugrać więcej niż ktokolwiek mógł oczekiwać przed turniejem i taka jest prawda.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.