Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paweł Kanc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przykre, dopatrzono się wielu podobieństw do stylu Kliczki. Sędzia też się dostosował do tego stylu. Jak miał to wygrać Ruiz ?! Jak ! Skoro AJ za każdym razem w pół dystansie kurczowo chwytał Ruiza. Ruiz znalazł sposób zrywał klincz i obkładał AJ ,ale sędzia nagle zabronił i tego. Jeden z komentatorów podkreślił, że AJ trenował mocny klincz, ja rozumiem klincz ze zmęczenia,lub sytuacja na skraju ko itp.,ale świadome kurczowe łapanie przy każdym zbliżeniu się przeciwnika !? W piłce nożnej jest to faulem taktycznym zwane i żółta kartka. Tutaj ostrzeżenie i odjęcie punktu. Ale sędzia nie reagował. Walka wcześniejsza Chorwata! Walił w tył głowy, aż huczało i sędzia nic. Tym bardziej, że Ruiz uderzał po zerwaniu klinczu, ale w bok głowy , a nie tył. Dla mnie taka taktyka to w MMA, a w boksie wstyd dla sportu jego zasad, sędziowania. Kliczko powinien stracić pas o wiele, wiele wcześniej, za te klincze, wieszanie na przeciwniku. Ale cóż, kasa robi wszystko, robi ,styl,sędziów itd. ŻENADA!!!

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Jedna z najgorszych jego walk, choć trzeba przyznać że dokonywał sztuki, wsadzając Non-stop głowę pod pachę dla przeciwnika o kilkanaście centymetrów niższego

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Tragedia,policzek dla Polskiego boksu,zabierzcie tą babę z ringu,niech już nie sieje obciachu. Sędziowie chyba spali podczas pojedynku by ogłosić niby werdykt.A może im groziła jak będzie inny,ha ha ha...

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Za ten anty-boks, powinna dostać zakaz boksowania. Werdykt, przyznający Jej zwycięstwo, jest kolejną kompromitacją sędziów !!!!

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Polka powinna przegrać.

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Brodnicka to kpina pięściarstwa, ciągle ja wyciągają z gówn....a mimo że ewidentnie przegrywa , gdyby tak się działo w męskim boksie to diablo czy główka nadal byliby mistrzami a nawet Michalczewski do tej pory były na ringu .....kpina i żenada promować brodnicką której talent jest wątpliwy a umiejętności komiczna

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Dobrze Lewy gadasz. Oszustów trzeba tępić i usuwać, a zwłaszcza nazywać rzeczy po imieniu.

 • Paweł Kanc napisał/a komentarz do Boks. Tymex Boxing Night 9. Robert Parzęczewski wypunktował Patricka Mendy'ego

  Zmień trenera ,gdzie podwójny lewy prosty ?! Rozwijaj się ! Nie tylko sparing partnerzy ,trener też! To nie złośliwość ,podpowiedź.

 • Paweł Kanc napisał/a komentarz do Boks. Tymex Boxing Night 9. Trudna walka Ewy Brodnickiej. Pas WBO pozostał w Polsce

  Powinna przegrać już z Piątkowską ,zwykły patas ! Do tego brzydki !

 • Paweł Kanc napisał/a komentarz do Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019: Marcin Lewandowski atakuje Alberto Salzara. "Do kamieniołomów!"

  Taka prawda ,jak sam siebie oszukujesz świadomie ,to kim jesteś ? Frajerem dla samego siebie ,tylko ty wiesz ,że oszukujesz i daje to takiemu człowiekowi satysfakcję ?! Jeśli nie wziął by tego,to są równe szanse . A Marcin powiedział to głośno !!!

 • Paweł Kanc napisał/a komentarz do Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019. Profesor! Tak Marcin Lewandowski wbiegł do finału (wideo)

  Jakiś czas temu słuchałem przypadkowo jak udzielałeś wywiadu na ZAWISZY , trwały w tym czasie mistrzostwa . Myślę sobie ,co to za pewniaczek ,ale teraz wiem ,że miałeś prawo nim nim być ,znałeś już wtedy swoją wartość . Żaden pozer z ciebie ,dla mnie fantastyczny sportowiec ! A myślę ,że i w życiu taki jesteś. Dlaczego ? Bo wszystko musi współgrać ,jak w domu jest ok ,to i wynik jest . Pomijając inne czynniki np. kontuzje itd. Pzdr.

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Winę ponosi prezydent miasta.Nie powinien wydać zezwolenia na prowokacyjny marsz "kochających inaczej"! Należę do normalnej większości,ale czuję się przytłoczony ich prowokacjami.Myślę,że reakcja mieszkańców Białegostoku była prawidłowa.Jak widać,mamy jeszcze zdrowe społeczeństwo!

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Zrobili prowokację Polityczną, bo tego typu marsze to nic innego i teraz kwik, że się kilku kiboli dało sprowokować, nie prowokujcie i tyle..

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Druga sprawa, to taka, że wsrod samych mieszkanców Białegostoku zebrano kilkanascie tys podpisów pod petycją o zablokowaniu tego marszu, ze względu bezpieczenstawa ! Ale kto by się tym przejmował, jak uwaga uwaga 800 odób chcialo sobie pomaszerować po ulicach tego miasta. Kabaret ;)

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  A co ma do tego Jagielonia Białystok ?! Czy to oni byli organizatorem tego marszu, czy jak ? Organizatorem z tego co wiem byla organizacja "tęczowy Bialystok" tak więc czep się Pan tych z LGBT ze jako organizatorzy nie byli w stanie zapewnic ludziom bezpieczenstwa. Ale jasne, teraz esy do tych z Jagielloni tak, bo kilku czy tez kilkunasu bandziorow latalo w ich koszulkach klubowych. A gdyby ci zatrzymani latali ubrani w koszulki z napisem KONSTYTUCJA to do kogo wtedy mialby Pan pretensje Panie Wawrzynowski ?
  A po drugie, nie wszyscy muszą popierać to cale LGBT w taki sposob, jaki by Pan chciał. Proste.....

 • Paweł Kanc lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.