Lixie - lubi - strona 2

 • Lixie lubi Komentarz

  Leon Madsen przedłużył kontrakt z Włókniarzem Częstochowa - poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. Filigranowy Duńczyk na mocy nowej umowy z "Lwem" na piersi występować będzie bowiem przynajmniej do końca sezonu 2022.
  Amen.

 • Lixie lubi Komentarz

  mecz o nic... najważniejsze aby każdy z zawodników GKM jak i Motoru, zakończył sezon cało i zdrowo...

 • Lixie lubi Komentarz

  Cały Lublin za Częstochową!!!

 • Lixie lubi Komentarz

  Leon Madsen, to klasyczny przykład amerykańskiego snu czyli od zera do bohatera :)... Wielu z tutaj piszących, przenigdy nie zwróciłoby uwagi na jakość startów, drewniany styl jazdy, wagę czy nagminne suszenie zębów przez Duńskiego fenomena, gdyby nie totoalna eksplozja formy i talentu Leona, a prawda jest taka, że Leon, to obok Bartka absolutny TOP 2 E-lipy i śmieszą mnie opowieści o kradzieży startów, bo w tej formie piszą chyba tylko Ci, co podczas meczów oglądają tylko moment startowy :)... Leon, to absolutny mistrz wyprzedzania na dystansie, najlepszy żużlowiec na świecie jeśli chodzi o pikę do krawężnika i zostania przy tym krawężniku po rewelacyjnej akcji, zawodnik który nauczył się jeździć na torach przyczepnych które zawsze były jego zmorą ( nie mylić z Ireneuszem ) i w końcu sprawa ostatnia, Leon, to profesjonalista pełną gębą, zawsze przygotowany, zawsze spasowany, zawsze wypoczęty i zawsze uśmiechnięty... zero defektów, taśm, nieodkręconych kraników czy symulacji na torze. Wielu po nim jedzie, a tak naprawdę, to Ci wszyscy którzy puszą się najbardziej, to chcieliby, aby Leon reprezentował ich klub, bo to jest GWARANT 11+ co mecz bez względu na przeciwnika, tor, pogodę i sędziego, a wiec plujcie dalej moi mili, a Leon wciąż świetnie startuje i jeszcze lepiej punktuje... :). Spokojnej nocy :).

 • Lixie lubi Komentarz

  Kibice Włókniarza wyluzujcie i olejcie to, szkoda Waszych nerwów. Motor Lublin już to przeżywał przed sezonem, to wiadro pomyj które było wylewane na nas nie sposób opisać, dlatego doskonale Was rozumiem.
  Wasz klub jest tak samo winny jak nasz przed sezonem... Masakra.
  Nigdy nie usłyszałem żeby gnoił mnie kibic Czewy, tylko dlatego że jesteśmy beniaminkiem i mamy skład pierwszoligowy.
  Z całego serca życzę Wam wygranej w najbliższym meczu, i oczywiście zgarniecie bonusa.
  Lwy do boju! :-)