Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Betinka napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Oficjalnie: zmiany właścicielskie w Wiśle Kraków sfinalizowane. Dawid Błaszczykowski nowym prezesem

    A co to Patryka obchodzi,? To jest sprawa właścicieli

  • Betinka napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy U-21. Dariusz Tuzimek: Wcale nie jesteśmy skazani na "autobus" Michniewicza (felieton)

    Niestety tzw. polska szkoła piłki kopanej od czasów p.Górskiego opiera się na powielaniu błędów taktycznych licząc na "objawienia lub erupcję" talentów. Zgadam się całkowicie z treścią felietonu. Pisałem wielokrotnie do PZPN o rewizję założeń taktycznych drużyny narodowej. Nasze drużyny narodowe grają tragicznie schematycznie o taktyce znanej już wszystkim trenerom od tramkarzy począwszy. Pan Michniewicz rozpowiadał wszem i wobec, że Polacy będą murowali bramkę - przecież to brak instynktu samozachowaczego, niezależnie od tego, że taka taktyka nie ma żadnego sensu, bo zawodnicy bardzo się męczą fizycznie i psychicznie. Fizycznie było widać a psychicznie także bo każdy zawodnik ma w sobie aspiracje do atakowania. Atak jest najlepszą obroną. Z Włochami wygraliśmy praktycznie przez przypadek, trochę dzięki dzielnej postawie obrony i bramkarza no i poprzeczkom, ale nie na tym polega gra o zwycięstwo. Poza tym ; gra obronna - to sugeruję poczytać zarys taktyki wojskowej żeby zrozumieć na czym polega - Drużyna została wystawiona przez trenera na wystrzelanie jak kaczki. I nie jest to wina drużyny ale dowódców. To mniej więcej dotyczy także dorosłej drużyny - gra na Lewandowskiego, Milika, Piątka to nie jest "myśl bojowa" to myśl ; " a nóż strzelą" .

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.