tj.O - lubi

 • tj.O lubi Komentarz

 • tj.O lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tj.O lubi Komentarz

  Panie dziennikarzyno, nie kop Waść leżącego wszak sam będziesz kopany. Wandzie życzę jak najszybszego powrotu do świata żywych.

 • tj.O lubi Komentarz

  W tej chwili wiekszy problem ma Częstochowa, nawet mimo teoretycznie łatwiejszego terminarza. Tam obecnie prócz Madsena, wszyscy zawodnicy jadą poniżej swoich możliwości, zeszłoroczny lider Lindgren miewa wpadki, więc wątpię, ze zdobędą jakiekolwiek punkty na wyjazdach, tym bardziej w Lublinie, który potrzebuje zwycięstwa, aby zapewnić sobie 100% byt w ekstralidze, bez konieczności baraży. Chyba,że przez ten miesiąc "wakacji" Miedziński czy Zagar odnajdą formę. GKMowi w takim wypadku, jeżeli Włokniaz nie ujawni całego swojego potencjału, to wystarczy wygrywać u siebie za 3 a i jak co roku może GKM powalczyć w Częstochowie. Obecnie nie wiem czy Włokniarz wygrałby w Toruniu. Zwłaszcza jakby Doyle jechał cały mecz.

 • tj.O lubi Komentarz

  Panie Borek skoro już Pan pisze artykuł to bądź Pan skrupulatny. Napisał Pan, że GKM wygrał na wyjeździe po 7614 dniach. Czy aby na pewno jest to prawdą? Wydaje mi się, a wręcz jestem tego pewien, że minęło od ostatniej wygranej na wyjeździe drużyny GKM o wiele mniej dni. Zależy co ma się na myśli. Jeżeli mówimy o ogólnie wyjazdowym zwycięstwie drużyny GKM to minęło zdecydowanie mniej bo drużyna ta wygrywała będąc w I lidze w 2014 roku. Mając na myśli wygraną w Ekstralidze to raczej powinno się liczyć od początku sezonu 2015 odkąd GKM zawitał do Ekstraligi. Chyba, że ma Pan na myśli zwycięstwo wyjazdowe GKM w najwyższej klasie rozgrywkowej na żużlu w Polsce to owszem może Pan podać liczbę, która padła w artykule. Jednak tworząc artykuł należy to sprecyzować. Takie artykuły czyta wielu kibiców. Wielu z tych, którzy czytają nie pamiętają czasów, gdy GKM w latach 1998, 1999 jeździł w tzw I lidze (wtedy najwyższej klasie rozgrywkowej w PL). Wielu z tych kibiców żużlem interesuje się od całkiem niedawna i zwyczajnie wprowadzani są w błąd przez takie brednie jak te, które umieścił Pan w swoim artykule na ten temat.

 • tj.O lubi Komentarz

  Porównywać nie muszę w ich żyłach płynie ta sama krew;) Chyba ze mi powiesz ze ich na porodowce podmienili, albo ze Artiom to syn listonosza a nie starego Łaguty

 • tj.O lubi Komentarz

  Szykuje się Grudziądz jako jedyny klub w ekstralidze z kujawsko-pomorskiego . Działacze mogą się popisać i poszukać konkretnego sponsora z kasą.