cortez8855 - komentarze

 • cortez8855 napisał/a komentarz do Żużel. Niewiele zabrakło, a menedżer Falubazu zostałby zwolniony. Możliwe ruchy po meczu z Motorem

  Pan Bieńkowski popełnił tylko jeden błąd mianowicie: w ogóle nie powinien brać squry pod uwagę jako trenera na sezon 2019.
  Strateg z niego żaden, boi się poważnych rozmów z zawodnikami, i nie ma żadnego autorytetu, bo żużlowcem był dobrym ale dobrym trenerem nie był, nie jest i nie będzie.
  Najgorsze że zamiast się do tego przyznać to oczernia wszystkich na około, a już wypowiedzi o złym przygotowaniu toru to niech sobie w d... wsadzi bo zorientowani ludzie widzieli że wszystkimi pracami na torze on kierował. To samo z parami 10 meczy a od nie wykreował sobie par jakie mają jechać w decydującej fazie sezonu. mam nadzieję że wywalą go jeszcze przed Lublinem na zbity pysk.

 • cortez8855 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Falubaz musi wyrzucić toromistrza Adama (felieton)

  Jak czytam ten felieton to mi się niedobrze robi. Jak można pisać takie bzdury, wszyscy wiemy, że winowajcą całego tego zamieszania jest trener, i musi odejść jak najprędzej bo tylko syf się wokół niego robi.
  Ja się pytam który Adam ma więcej zasług dla naszego klubu, ile medali zdobył Skurnicki dla Zielonej Góry, nic dla nas nie zrobił, w zeszłym roku mało z ligi nie spadliśmy przez niego, a w tym roku nie potrafi ustawić dobrze par. Przez niego tylko MJJ obniżył swoje loty bo ciągle go ładuje jako doparowego do Dzika, nie trzeba być znawcą żeby dostrzec jaka jest między nimi miłość.
  Kolejna sprawa to Dudek, jakimś dziwnym sposobem jeszcze po 3 serii tor mu pasował (1,3,3) i nagle jak w 13 strzelił 0 bo go Nicki powiózł to sytuacja diametralnie się zmieniła.