Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mania2 lubi Komentarz

  Hmmm to nie jest komentarz godny kibica ; nie jestem fanem Adamuszka;jednak jak na naszą ligę to jest Gość ; i ten komentarz jest poniżej pasa

 • Mania2 lubi Komentarz

  To co robi Orzech w Kwidzynie - rewelacja, człowiek który jest w cieniu ; jest wszędzie, człowiek orkiestra!!! Gratulacje za mecz z Górnikiem!!!

 • Mania2 lubi Komentarz

  Niesamowita końcówka meczu pełna emocji .Gratulacje dla Kwidzyna .To jest piękno piłki ręcznej .

 • Mania2 lubi Komentarz

  żenada żeby taki moloch jakim jest Gdynia nie znalazł 30tys. złotych na uratowanie klubu ...

 • Mania2 lubi Komentarz

  wszystko fajnie , tylko gdzie są Włosi w tych drużynach?sami najemnicy! w rosyjskim Zenicie, przynajmniej, może grać tylko 2-ch obcych!

 • Mania2 lubi Komentarz

  Brak słów, wielka szkoda... Gdzie ta Wielka Arka?

 • Mania2 lubi Komentarz

  No i bomba!
  Ula wreszcie nie narzeka na zdrowie i mimo, że nigdy nie przepadałem za jej grą która zawsze wydawała mi się dziwnie "toporna" to cieszą mnie jej dobre wyniki, tym bardziej biorąc pod uwagę jak wiele w swoim tenisowym życiu przeszła.
  Myślę, że ona ma jeszcze ochotę pokazać wszystkim, że jest kimś więcej niż tylko siostrą Agnieszki co już kiedyś tak naprawdę udowodniła. Natomiast patrzać jaki status ma ona obecnie w tenisowym światku wypadaloby to wszystkim przypomnieć.
  Trzymam kciuki. :)

 • Mania2 lubi Komentarz

  Tym zwycięstwem Ula pokazuje, że jak się chce to można. Gdyby nie kontuzje i choroby cały czas byłaby w top100.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Przybecki ma faktycznie problem, bo nawet nie ma kogo powołać. Nadeszły ciężkie czasy dla kibica naszej reprezentacji :)

 • Mania2 lubi Komentarz

  Brawo Novak ! Cieszy forma Serba ! W najlepszym wydaniu , Nole jest nie do pobicia :)

 • Mania2 lubi Komentarz

  Brawo, brawo, jest kolejny tytuł.
  I chyba już nie będzie wątpliwości czy mają razem grać w następnym sezonie :)

 • Mania2 lubi Komentarz

  Tarczyński nie jest potomkiem żołnierza wyklętego ale po prostu szmalcownika.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Tarczyńskiemu się nie dziwię.Wszak to potomek bandziora,którego nazywają żołnierzem wyklętym

 • Mania2 lubi Komentarz

  gdyby sady były niezalerzne to ten tarczynski i ten cały pis juz dawno by byli spakowani za kłamstwa jakich sie dopuscili wobec osób takich jak p wenta

 • Mania2 lubi Komentarz

  Cały PiS - kłamcy, obłudnicy, zaślepieni nienawiścią do oponentów malwersanci. Wszystko zrobią dla własnej korzyści. Tak jak nie lubię Bogdana Wenty za to co mówił o naszym klubie i mieście tak życzę mu wygranej w wyborach.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Tak samo pałował ludzi, jak piłkarze Śląska , Zawiszy czy Legii, zamiast codziennie trenować i grać w meczach, to siedzieli w czołgach albo amfibjach?. No co za bzdety. Albo czy piłkarze GKS Katowice czy Górnika wydobywali węgiel na dole, zamiast grać i trenować? No, a przecież tak odrabiali służbę wojskową. Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągajcie wnioski, a nie dajecie się zaganiać do rogu wątpliwej jakości tekstom! Zapytajcie lepiej kogoś, kto te czasy pamięta i wie jak było. Temat jest prosty, Wybrzeże to był klub milicyjny ze stolicy dawnego województwa gdańskiego. B. Wenta jako prze zdolny junior wywodzący się ze Szpęgawska pod Starogardem Gdańskim, został zauważony przez śp. Profesora Leona Walleranda i jak znakomita większość najlepszych z tego regionu juniorów trafił do szkoły średniej w Gdańsku - ZSBO tzw. Conraddinum! Taka była kolej rzeczy i bardzo dobrze, bo w ten sposób ściągano najzdolniejszych z województwa, którzy potem tworzyli drużynę i grali w ligach juniorów. Co więcej najlepsi z nich, powtarzam najlepsi, mieli szansę trafić do Wybrzeża Gdańsk i tam "odrobić" służbę wojskową aby bez sensu nie siedzieć 2 lata na kompanii albo w okopach. Jedyne co musieli przejść to okres unitarny, a po nim już służby nie widzieli ani o niej nie słyszeli, bo nie było na to czasu. Mieli trenować i grać. Napiszcie lepiej, jak B. Wenta oblał "nieobiektywnych" sędziów wodą po łbach po jednym meczu. Skończyło się tym, że osobiście na reprymendę ustną przyjechał na mecz Wybrzeża sam Kiszczak. Tego nikt nie pamięta. Wenta jako młody zawodnik, był tak samo charakterny i niepokorny, jak późniejszy trener. Nie przepadam za nim ale trzeba być obiektywnym a nie być podatnym na prymitywną socjotechnikę.

 • Mania2 lubi Komentarz

  "Sąd Apelacyjny w Krakowie potwierdził to co ogłosił Sąd Okręgowy w Kielcach. Pan Poseł Dominik "Jenot" Tarczyński kłamał na temat Bogdana Wenty. Pan Poseł ma przeprosić i wpłacić 20 000 złotych na WOŚP.
  W sumie gdyby za każdą wypowiedziana głupotę Pan Jenot wpłacał 1 złotych - to WOŚP pobijałby swoje rekordy zbiórki każdego roku.
  Wiewiórki na doniosły dlaczego Pan Jenot tak ostro atakuje Wentę. Podobno jego "koleżanka" Aga 72 ma obiecaną posadę wice prezydenta Kielc w razie wygranej WL.
  Taka polityka."


  Jeśli to prawda, to by wiele tłumaczyło.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Panie Januszu nie wątpię w Pana możliwości co do papug i alfonsów. A dla poprawy samopoczucia proponuję lewatywę ze święconej wody, powinno pomóc.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Artykuł o piłce ręcznej, a poniżej ujadają niczym psy oponenci polityczni. Proponuję zlikwidować ten artykuł a "kibiców" odesłać na onet, niech tam babrają się w swoim politycznym szambie.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Cenckiewicz, pisi historyk, to jest to resortowe dziecko co jego dziadek za głębokiej komuny był funkcjonariuszem śledczym UB?
  Ja wiem on jest dobry wnuczek bo swój, w przeciwieństwie do Tuska, którego dziadek był w Wehrmachcie.
  Prawda?

 • Mania2 lubi Komentarz

  Jednak jesteś chory.
  .
  Wyłącz internet, pożegnaj się z grupą i Panem Terapeutą i wracaj na swoją salę, po drodze zahaczając o gabinet z aparaturą do elektrowstrząsów.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Wszystko prawda a na Pana to trzeba być czlowiekiem bo by być historykiem to trzeba być bezstronnym uczciwym i rzetelnym a nie zwykłą szują.

 • Mania2 lubi Komentarz

  Powiem więcej: nie w rok, tylko w 15 sekund ;)

 • Mania2 lubi Komentarz

  Bogdan Wenta zrobił więcej dla Polski w rok niż tarczyński i cały jego ród wraz z dziadkiem niby wykletym przez całą swą historie.Władza pis padnie tak jak padali inni bo nic nie trwa wiecznie i wtedy przyjdzie czas na rozliczenie takich śmieci jak tarczyński czy cenckiewicz i umieszczenie tam gdzie ich miejsce.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.