motomysz - lubi

 • motomysz lubi Komentarz

  Jestem z Gorzowa i odwiecznego rywala Zielonki ale i tak im kibicuje bo W TYM ROKU są Lepsi ;-). Tak na serio. Brawo sasiady. Nam nie idzie od dwóch lat więc wy walczcie o honor województwa lubuskiego!!! Brawo Krakowiak. Dzięki niemu w sumie Falubaz wygrał mecz. Jeśli jego punkty by odjął to??? BRAWO!!! Nas w PO nie będzie ale wiem że jesteście jeszcze wy. Wolał bym aby Staleczka była wyżej wiadome z jakich względów. D
  Tu się urodziłem i miększa i wiadomo że będę za naszymi ale jak naszym nie idzie to kibicuje wam. Pewnie spotkam się hejtem w swoją stronę lecz mnie to nie rusza. To jest tylko Sport. Każdy może być na dnie nawet najlepszy. Tak jest też w życiu. Dziś masz dom furę laske z wielką dupa a jutro możesz być sam i nie mieć mieć i tak samo jest w sporcie. Pozdro dla normalnych kibiców i hejterow;-)

 • motomysz lubi Komentarz

  ciekawy meczyk.. popsuty dla tych, którzy oglądać musieli w TV przez... zakócenia obrazu? nie, nie przez tzw. komentatorów... chociaż "komentarzem" to trudno nawet nazwać byle gadać, byle gadać..
  --
  Myszom gratuluję, odgryzły się gryzonie za przegraną u siebie (leciutko, bo leciutko ale jednak) i tym mi dziś zaimponowaliście.. czy gryzonie mnie słyszą?

 • motomysz lubi Komentarz

  I ekspertom wrozacym 0+0 wpadły właśnie szczęki do pomidorowki...no co zrobić...Falubaz jest piekielnie mocny...i radzę nie lekceważyć...trzepnie jeszcze Grudziądz i Gorzów na wyjeździe u siebie zrobi demolkę Wrockawowi oraz jako jedyna drużyna trzepnie Leszno z bonusem

 • motomysz lubi Komentarz

  Falubaz gwarantuje emocje. Wspaniała drużyna.

 • motomysz lubi Komentarz

  Przecież Falubaz miał walczyć o utrzymanie. Skąd przeświadczenie o pierwszej czwórce? Na razie Falubaz oddała się od dwóch ostatnich pozycji i to jest absolutnie na ich plus. Co się dalej wydarzy? Kto to wie?

 • motomysz lubi Komentarz

  a co on tam pierniczy ???? zakładano przed sezonem 5- 6 miejsce......... Falubaziaki niżej w tabeli nie zejdą...... chyba że zrobią psikusa czego sobie i im życzę !

 • motomysz lubi Komentarz

  Sądząc po bardzo podobnym wywiadzie u konkurencji to nie wierzę w aż takie zbiegi okoliczności i mniemam, że frątczak sam obdzwonił redakcje, z propozycją udzielenia "eksperckiego" wywiadu na temat Falubazu. A kto wie, czy to nie płatna autoreklama. Próbuje się przypomnieć na rynku gdy paru trenerom grozi utrata posady...

 • motomysz lubi Komentarz

  wp.pl i jego "eksperci"

 • motomysz lubi Komentarz

  @szurszacz 1: przynajmniej Lublin awansował uczciwie a nie przy stoliku.

 • motomysz lubi Komentarz

  Skoro Karolak reklamuje firmę kurierską to musi być totalnie spłukany i w długach. Coś jak Jakimowicz reklamujący katalizatory

 • motomysz lubi Komentarz

  Widze Złomrex cwaniaczy. Zapomnieliście jak to było wtedy, gdy licencji nie dostaliscie? My swoje długi spłaciliśmy rzekome 2 mln (Hampel, Doyle), a Wasze 4,5? Ile z tego zobaczył Jensen? Myślę, że nic. Gdańsk miał również problemy, ale długi spłacił, byli fair. Wy nadal nie zapłaciliście Łagucie i Walaskowi? :) Ciekawe czemu? Kiedy zamierzacie? Włókniarz skończył się w 2014. Od 2016 jesteście nową drużyną bez medali i sukcesów. Oczywiscie medale i sukcesy sobie przypisujecie, ale długów już nie :) W dodatku jesteście największymi stolikowcami w historii (Gdańsk awansował do NICE PLŻ), a wy po połączeniu lig zaczęliście jazde w NICE. W dodatku awansowaliście z niepremiowanego awansem 3 miejsca :)

 • motomysz lubi Komentarz

  Nie masz racji. Bedzie na pozycji rezerwowego i bedzie korzystac z przepisu jazdy jako gosc w 2 lidze a pozatym polubil poprostu Falubaz i kibice polubili Sebe w Zielonej

 • motomysz lubi Komentarz

  Teraz sie skonczy Bo Zmarzliczek juz was nie uratuje bo nie wskoczy za zadnego seniora a Falubaz zawsze was gnoił jak nie na torze to na trybunach nie zapomne jak was zeszmacili w 2009 roku TYLKO FALUBAZ na waszym sektorze wy puste gorzowiaki dymane cale zycie.

 • motomysz lubi Komentarz

  Chyba palisz to samo co WŁADEK Komarnicki. Z takimi wiadomościami chłopie to pasujesz do wiejskiego sklepu że starymi babami na sianie plotek

 • motomysz lubi Komentarz

  Zacząłeś wymieniać ilu zawodników Falubaz ostatnio kupił,to chciałem przypomnieć Ci jaki skład Stali był w sezonie 2016R. Półtora Gorzowianina i takie są fakty.Czasami jak czytam co ty wypisujesz,to zastanawiam się dlaczego nie zasiadasz jeszcze w zarządzie klubu? Co ty wypisujesz na temat szkolenia ZG? Myślisz że kibice mają na to jakiś wpływ? Jestem kibicem trochę ze starszego rocznika i wolłbym np. 5punktów wychowanka niż 10 obcego kupionego,ale cóż kużnia talentów na dzień dzisiejszy jest tylko w Lesznie. Pare lat temu Dowhan powiedział ,że koniec zabawy w żużel,bo przychdzili chłopaki pojeżdili miesiąc lub dwa i odchodzili.Teraz "talent" musi mieć kase,a to nie ma przyszłości! Najwięcej prawdziwych talentów w Falubazie było z biedniejszych rodzin i pochodzili najczęściej z obrzeży miasta np.Jędrzychów,Chynów,Krępa,Buchałow.Gdyby w przyszłym sezonie z Falubazu odszedł np.Dudek i Protas zakończył karierę,to dla mnie poczynania drużyny byłyby delikatnie obojętne.Nigdy nie byłem za tym żeby w klubie był Greg H. bo to zawodnik który jeżdżił już w każdym klubie i z żadnym się nie utożsamia.Taki np. AJ kilka lat w Bydzi i póżniej w Falubazie chyba 6lat.

 • motomysz lubi Komentarz

  Przeczytałem tytuł i myślałem że pęknę ze śmiechu.Znowu Falubaz nie zarobił tyle ile chciał przez ten "złośliwy" Toruń.A co ma powiedzieć taki klub jak Unia Tarnów, nie dosyć że mieli pustki na trybunach co się wiąże z brakiem wpływów do klubu to jeszcze spadli z ekstraligi.I jakoś nie słychać aby tam było wielkie załamanie. Jak tak dalej będą myśleć włodarze klubu to nie długo się dowiemy że "wielki falubaz" powinien mieć monopol od ekstraligi na jazdę w finale.

 • motomysz lubi Komentarz

  Rusz tłustą doope z domu, przejdź się do klubu i zapytaj czy Patryk Dudek kiedykolwiek figurował jako adept w toruńskiej szkółce żużlowej. To że pokręcił trochę kółek na torze to nic nie znaczy. Równie dużo kręcił w Ostrowie i Poznaniu. Także nie osmieszaj się pulpeciku :D

 • motomysz lubi Komentarz

  Spoko, też podpisze :)

 • motomysz lubi Komentarz

  Jeśli finał wygra Daugavpils, to w następnym sezonie będzie 7 drużyn w Ekstralidze :) Tarnów spada, Łotysze nie zajmują ich miejsca, pozostanie co najwyżej rozstrzygnięcie w barażu czy Leszno czy Łódź pojedzie w ekstralidze. I Wszystko zgodnie z regulaminem. To już chyba trzeci sezon z rzędu jak o jeździe w Ekstralidze zadecyduje zielony stolik. Takich tłuków w GKSŻ chyba jeszcze nie było.

 • motomysz lubi Komentarz

  Panie witkowski ( celowo z łałej litery ) do dup.... ten wasz regulamin! Potraficie tylko nakładać kary na kluby a u was jest taki bajzel jak w żadnym klubie żużlowym! Powinni podać was do trybunału!