Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Srebrna grucha i sombrero dla Alexandra Zvereva. Niemiec nowym mistrzem Meksyku

  "Czy Alexander Zverev wygra w 2021 roku tytuł wielkoszlemowy?" Nie ma szans. Wszystkie trzy pozostające szlemy wygra Dżentelmen Roger z Bazylei.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Turniej w Miami bez "Wielkiej Trójki". Wycofał się także Novak Djoković!

  @Federista92: Bracie fedtardzie, dołączam się do apelu! Precz z antyrogerowymi trollami! Stalkerów naruszających Święty Nieskalany Wizerunek Króla należy pozamykać w więzieniu, żeby tam gryźli kraty!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do "Nie przychodziło mi to do głowy". Danił Miedwiediew odniósł się do swojego wyjątkowego osiągnięcia

  @sowka: Djoković potrafi szczerze doceniać i chwalić rywali. To jest przeciwieństwo Rogera Federera, który jest znany ze swoich pogardliwych i kuriozalnych zachowań. W rzeczywistości to jest ułuda i maska. Z niego jest dżentelmen od siedmiu boleści. Niezliczoną liczbę razy ROGER FEDERER ODNOSIŁ SIĘ POGARDLIWIE DO INNYCH GRACZY, DO KIBICÓW, DO SĘDZIÓW. To jest CIEMNA STRONA FEDERERA. Szwajcarski zawodnik notorycznie nie wytrzymuje ogromnych emocji. Pomimo wygładzania i upiększania jego wizerunku w mediach, prawda jest bolesna: Federer nie potrafi znosić presji, nie radzi sobie z emocjami. Mówiąc wprost: Federer nigdy nie umiał przegrywać. Dżentelmen? Tylko wtedy, gdy mecz toczy się po myśli Szwajcara. Coś idzie źle? Huśtawki emocjonalne, niszczenie rakiet, przekleństwa, wykrzykiwanie do kibiców, rozrzucanie śmieci, rozrzucanie butelek, ostentacyjne pogardzanie innymi. Kiedy Federerowi się nie wiedzie, to buzuje się i gotuje się w jego środku. Razi brak szacunku do rywali, razi brak szacunku do sędziego. Rażą ciągłe kłótnie wywoływane przez Federera. Zniesmacza wykrzykiwanie "SHUT UP!" w stronę trybun. Podczas AO w 2020 roku Federer parszywie klął na korcie, za co został ukarany finansowo: https://sportowefakty....zeklinanie Koniecznie ZOBACZ 10-MINUTOWE NAGRANIE Z LICZNYMI PRZYKŁADAMI POGARDLIWYCH I KURIOZALNYCH ZACHOWAŃ U ROGERA FEDERERA:

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Dyrektor turnieju ma żal do Rogera Federera. "Mam nadzieję, że to się nigdy nie powtórzy"

  Majestro nie będzie się rozbijał po jakichś Akapulkach, bo najważniejsza dla niego jest troska o rodzinę.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Poruszyłam w nim 2 rzeczy. Komentarz dotyczył terminu przeprowadzenia wywiadu z Srdjanem Djokovicem przez Sputnik oraz tego, że bardzo podobny artykuł zamieścił w tym samym czasie jeszcze inny rodzimy portal. No więc która informacja była powodem usunięcia mojego komentarza ?

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Panie redaktorze proszę mi powiedzieć dlaczego usunięto mój komentarz spod tego artykułu. Nie zawierał on niczego obraźliwego, w ogóle nie zawierał ocen, jedynie przytoczyłam fakty

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Przyjeżdża na turnieje tylko po pieniądze za występ. "Tenis w tej chwili nie jest moim priorytetem"

  @dan paddington: Wyraźnie zaczynasz mieć obsesję na punkcie krytyków Aroganterera. Uważaj, bo jeszcze uświadomisz sobie swój fedtardyzm i będzie ci straszliwie wstyd.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Turniej w Miami bez "Wielkiej Trójki". Wycofał się także Novak Djoković!

  @annaadamczyk1: "Nie rozumiem dlaczego to robicie." Chłopaki w fedredakcji robią tak, bo nieugięcie stoją na straży Tenisowej Prawdy. Taka służba to nie tylko zaszczyty, ale również pewne fedobowiązki.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Dubaj: Andriej Rublow zdystansował Andy'ego Murraya. Mocny start i finisz Keia Nishikoriego

  @dan paddington: Widzę, że przekracza twoje horyzonty myślowe zrozumienie faktu, iż istnieją ludzie, którzy potrafią jednocześnie skojarzyć ze sobą więcej niż kilka faktów, potrafią przeprowadzić dedukcję inną niż ta odgórnie narzucona, potrafią coś oceniać krytycznie i potrafią poświęcić więcej niż 10 sekund na napisanie zdawkowego komentarza pod programowo tendencyjnym artykułem. Musisz zrozumieć, że nie wszyscy żyją tak jak ty: nie wszyscy opierają swoje życie na antyintelektualnych dogmatach i bezmyślnych hasłach serwowanych przez media ogłupiające swoich odbiorców.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Turniej w Miami bez "Wielkiej Trójki". Wycofał się także Novak Djoković!

  Najwyraźniej rozprute mięśnie brzucha nie leczą się jak należy. Koniec kariery belgradzkiego przebijacza nadchodzi wielkimi krokami. Zresztą to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo Najwspanialszym Tenisistą Wszech Czasów był, jest i będzie Roger Federer, bajeczny technik i nadludzki dżentelmen.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Przyjeżdża na turnieje tylko po pieniądze za występ. "Tenis w tej chwili nie jest moim priorytetem"

  "Przyjeżdża na turnieje tylko po pieniądze za występ" Myślałem, że chodzi o Federera. A tu niespodzianka.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Piękna inicjatywa Nicka Kyrgiosa. Australijczyk chce pomóc cierpiącym na poważną chorobę

  Fedredaktor napisał: "Ze względu na zachowanie na korcie i kontrowersyjne wypowiedzi Nick Kyrgios ma opinię tenisowego skandalisty." To jest interesujące, że Roger Federer przy swoich pogardliwych i kuriozalnych zachowaniach ma w usłużnych mediach opinię tzw. dżentelmena. W rzeczywistości to jest ułuda i maska. Z niego jest dżentelmen od siedmiu boleści. Niezliczoną liczbę razy ROGER FEDERER ODNOSIŁ SIĘ POGARDLIWIE DO INNYCH GRACZY, DO KIBICÓW, DO SĘDZIÓW. To jest CIEMNA STRONA FEDERERA. Szwajcarski zawodnik notorycznie nie wytrzymuje ogromnych emocji. Pomimo wygładzania i upiększania jego wizerunku w mediach, prawda jest bolesna: Federer nie potrafi znosić presji, nie radzi sobie z emocjami. Mówiąc wprost: Federer nigdy nie umiał przegrywać. Dżentelmen? Tylko wtedy, gdy mecz toczy się po myśli Szwajcara. Coś idzie źle? Huśtawki emocjonalne, niszczenie rakiet, przekleństwa, wykrzykiwanie do kibiców, rozrzucanie śmieci, rozrzucanie butelek, ostentacyjne pogardzanie innymi. Kiedy Federerowi się nie wiedzie, to buzuje się i gotuje się w jego środku. Razi brak szacunku do rywali, razi brak szacunku do sędziego. Rażą ciągłe kłótnie wywoływane przez Federera. Zniesmacza wykrzykiwanie "SHUT UP!" w stronę trybun. Podczas AO w 2020 roku Federer parszywie klął na korcie, za co został ukarany finansowo: https://sportowefakty....zeklinanie Koniecznie ZOBACZ 10-MINUTOWE NAGRANIE Z LICZNYMI PRZYKŁADAMI POGARDLIWYCH I KURIOZALNYCH ZACHOWAŃ U ROGERA FEDERERA:

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Pogardliwe słowa ojca Djokovicia o niesprzyjających Novakowi. "Niech zostaną w błocie"

  Dlaczego mój komentarz został 2-krotnie usunięty? Czy jest w nim coś niezgodnego z regulaminem? Wpisuję ponownie: *** Niezliczoną liczbę razy ROGER FEDERER ODNOSIŁ SIĘ POGARDLIWIE DO INNYCH GRACZY, DO KIBICÓW, DO SĘDZIÓW. To jest CIEMNA STRONA FEDERERA. Szwajcarski zawodnik notorycznie nie wytrzymuje ogromnych emocji. Pomimo wygładzania i upiększania jego wizerunku w mediach, prawda jest bolesna: Federer nie potrafi znosić presji, nie radzi sobie z emocjami. Mówiąc wprost: Federer nigdy nie umiał przegrywać. Dżentelmen? Tylko wtedy, gdy mecz toczy się po myśli Szwajcara. Coś idzie źle? Huśtawki emocjonalne, niszczenie rakiet, przekleństwa, wykrzykiwanie do kibiców, rozrzucanie śmieci, rozrzucanie butelek, ostentacyjne pogardzanie innymi. Kiedy Federerowi się nie wiedzie, to buzuje się i gotuje się w jego środku. Razi brak szacunku do rywali, razi brak szacunku do sędziego. Rażą ciągłe kłótnie wywoływane przez Federera. Zniesmacza wykrzykiwanie "SHUT UP!" w stronę trybun. Podczas AO w 2020 roku Federer parszywie klął na korcie, za co został ukarany finansowo: https://sportowefakty....zeklinanie Koniecznie ZOBACZ 10-MINUTOWE NAGRANIE Z LICZNYMI PRZYKŁADAMI POGARDLIWYCH I KURIOZALNYCH ZACHOWAŃ U ROGERA FEDERERA:

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Kuriozalne zachowanie tenisisty. Nagle rzucił rakietą i zrezygnował z meczu

  Dlaczego mój komentarz został 3-krotnie usunięty? Czy jest w nim coś niezgodnego z regulaminem? Wpisuję ponownie: *** @annaadamczyk1: Truizmem jest powiedzieć, że nie byłby taki sam. Jeszcze ten sędzia zostałby pociągnięty do odpowiedzialności za próbę skrzywdzenia Świętego Aroganterera... Nad Federerem od lat roztoczony jest medialny parasol ochronny. Pełni hipokryzji i podatni na korupcję ludzie mediów gotowi są zaprząc do działania wszelkie możliwe środki, aby przekaz miał wybrane zabarwienie. Wybielanie, wygładzanie, sztuczne upiększanie wizerunku Szwajcara na obserwowaną w ostatnich latach skalę nie miało miejsca w historii nigdy wcześniej. Jednocześnie bardzo chętnie obsmarowuje się graczy z "niewłaściwej części świata", dlatego co chwilę smaży się medialne pamflety skierowane przeciwko takim graczom jak Serb Djoković czy Bośniak Dżumhur. Całe szczęście, że naczelny wymuskany pupil zachodnich mediów jest zbyt miękki, aby pod presją umieć się na korcie obronić. Koniec końców podwójnie pysznie ogląda się mecze, w których Serb uciera nosa ulubieńcowi zachodniego establishmentu, dlatego tak miło zawsze jest obejrzeć np. rozstrzygnięcie finału Wimbledonu 2019.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Wimbledon: ważny komunikat organizatorów. Dotyczy wszystkich tenisistów i kibiców

  Dlaczego mój komentarz został 3-krotnie usunięty? Czy jest w nim coś niezgodnego z regulaminem? Wpisuję ponownie: *** Czy w Wimbledonie 2021 zagra Roger Federer, ten znany skandalista pogardliwie odnoszący się do kibiców? Usłyszymy Federera głośno wrzeszczącego do kibiców "zamknąć się!"?


  Usłyszymy Federera wykrzykującego wiązanki przekleństw?
  https://sportowefakty....zeklinanie
  Będzie kolejne niszczenie rakiet, rozrzucanie śmieci, rozrzucanie butelek w wykonaniu Rogera Federera? Szokujące są te pogardliwe zachowania Szwajcara. Kuriozalne zachowania Aroganterera nie powinny być więcej tolerowane.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Hubert Hurkacz o krok od sensacji w deblu. Męczarnie mistrzów Australian Open

  Dlaczego mój komentarz został usunięty? Czy jest w nim coś niezgodnego z regulaminem? Wpisuję ponownie: *** @aust: "Straszyc mozna w haloween a na korcie wygrywac." Nie tylko w Halloween! Wyobraź sobie, że siedzisz spokojnie z dzieckiem na trybunach, a taki rozjuszony Federer we wściekłym szale z całej siły uderza piłkę w Twoją stronę, jak na przykład tutaj podczas Rolanda Garrosa:

  Można się mocno przestraszyć. Z ust rozwścieczonego Federera można czasami usłyszeć dziki wrzask "SHUT UP!!!":
  Ale takie chamstwo w wykonaniu Rogera Federera to żadna nowość. Roger Federer jest znany ze swoich kuriozalnych zachowań, zachowań pełnych pogardy wobec sędziów, pogardliwych wobec kibiców i rywali. Pamiętamy, jak rok temu podczas AO Aroganterer wpadł w szał i klął na korcie, aż sędzina musiała go uspokajać: https://sportowefakty....zeklinanie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.