kosiarz.trawnikow - lubi

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Pastuch odnosi sukcesy podczas nieobecności maestro-jakie to płytkie i wymowne.Te osiągnięcia nie powinny się liczyć w żadnych rankingach, toż to złodziej w kurniku .

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Pomagier Federian Fedyceusz :"Roger Federer wyznał, że jest na dobrej drodze"
  Odpowiedź:Pewnie, nie to co wykolejeniec z Serbii, który jest na złej drodze.
  Pomagier :"W sezonie 2020 Roger Federer nie odniósł wielkich sukcesów, bo .zmagał się z urazem kolana."
  Odpowiedź: Jasne. Masz rację , Pomagierze. W 2019 roku Rożer odniósł wielkie sukcesy; wygrał 4 szlemy, finał Mistrzów w Londynie, brakujące w karierze Mastersy w Rymie, Monte Carlo, wygrywał z Serbuchem i był liderem rankingu na koniec roku i w sezonie.
  Pomagier: "U Federera cel nie uległ zmianie. Chce grać w tenisa i walczyć o najważniejsze trofea. Aby jednak móc się liczyć w rywalizacji o kolejne wielkoszlemowe mistrzostwa, musi być całkowicie zdrowy"
  Odpowiedź: W pustej i zakłamanej głowie Pomagiera cel nie uległ zmianie. Zatem W 2019 Rożer był chory, dlatego nie odniósł żadnych "wielkich sukcesów". Ale w 2021 odniesie wielkie sukcesy, bo cel jest jeden. Wygra oprócz szlemów , finałów Mistrzów nawet Igrzyska u zdobędzie kilka złotych medali.
  PS. Już teraz wiecie do czego służą media i Sportowe Fakty. Oczywiście wpis Rożerze na jedynce.
  Djokovic nie zasłużył na jedynkę nawet jak wygrał piąty raz Masters w Rzymie - ulubiony turniej Maestro, który ląduje spontanicznie na wieżowcu rzymskim, aby zagrać z dwoma nastolatkami podczas pandemii...w maseczce oczywiście.
  I

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  "Po tym, jak Rafael Nadal po raz 13. wygrał Rolanda Garrosa i zdobył zarazem 20. wielkoszlemowy tytuł, wyrównując rekord Rogera Federera, zbiera jak najbardziej zasłużone pochwały."
  Maestro Pióra stwierdza autorytatywnie dziś ZBIERA JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONE POCHWAŁY.
  We wcześniejszych latach zasługiwał tylko na wzgardę. Ano, donosiła prasa, że Koksiarz, że tylko siła fizyczna, że jednostronny i tylko na Clayu, że wujek Tony kontrowersyjny źle mówi o Rożerze, że nie będzie nigdy lubiany jak Rożer, że nigdy nie dorówna Rożerowi.
  Dopowiem wam więcej.
  Gdy DJOKOVIC WYGRAŁ 17 SZLEM WIELU TENISISTÓW WYYŻSZEJ KLASY I KALIBRU NIŻ RUBLOV, KONLMPLEMENTOWAŁO I KOMPLEMENTUJE DJOKOVICIA POD WIELOMA WZGLĘDAMI (POD WZGLĘDEM SIŁY MENTALNEJ ORAZ NAJWIĘKSZEJ WSZECHSTRONNOŚCI W HISTORII TENISA) Za kilkanaście tygodni Djokovic zostanie liderem wszech czasów pod względem tygodni liderowania rankingu ATP. Zauważcie jak przestał wychwalać wagę tego rekordu ten zakłamany malutki człowieczek. Tylko Maestro Pióra, zwany Maestrem kłamstwa i szczucia na Serba i jego rodzinę nie pisał i nie pisze o tym z nienawiści do Serba.
  ZADANIEM MAESTRO PIÓRA JEST WIECZNIE KŁAMAĆ I STALE MANIPULOWAĆ OPINIĄ PUBLICZNĄ, DLATEGO POWTARZAM JEST GROŹNY DLA OTOCZENIA.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Czytamy wc ostatnim czasie, że Rekordy w tenisie się nie liczą. Liczy się to, jak bardzo kochany jest tenisista i o kim pisze się pozytywnie w mediach.
  A my już wybrałyśmy 18 lat temu na GOAT Rożera.
  Wiemy, że gdyby Rożer tylko zechciał wygrać Rzym, Monte Carlo i 14 razy Roland Garros, mieć pozytywny H2H z Serbuchem i grzebimajtkiem zrobiłby to, bo Rożer to bajeczna technika, bajeczny jednoręczny backhand, o którym pisał 234 razy natchniony Marcin Motyka.
  Bo Rożer to klasa sama w sobie i gdyby tylko zechciał, jego rekordy uzyskane głównie w latach 2004-09 przetrwałyby na wieki wieków. Tak jak pisano o tym w mediach, gdy zachwycaliśmy się rekordami Nadludzkiego Maestro.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  O !... czyżby znowu potrzebne były posiłki by szczuć na nowo na Novaka... ??

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Mateuszu Domański, gdzie byłeś HIPOKRYTO, MŁODY HEJTERZE SERBA I MANIPULATORZE OPINIĄ PUBLICZNĄ, gdy ROŻER FEDERER, w największym szczycie pandemii, BEZ MASECZKI, BEZ DYSTANSU, BEZ ŻADNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI ZARAŻAŁ 2 NIEWINNE WŁOSKIE NASTOLATKI?
  Gdzie byłeś młody HIPOKRYTO, kłamliwy, zakłamany Mateuszu Domański? GDZIE BYŁEŚ JAK RAFAŁ SMOLIŃSKI ZACHWYCONY PUBLIKOWAL TĘ AUTO REKLAMĘ ROŻERA FEDERERA? Czyżbyś oslepł wówczas!??? Wstydu nie macie żadnego. Nie tylko sprzedacie własną matkę dla osiągnięcia własnych celów, wy sprzedacie własną matkę 2,razy i jeszcze w, zestawie dołożycie ojca

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Pomagiwtku . Dumny jesteś z koleżki Mateuszka, który szczuje na Djokovicia?
  Przecież pamiętasz jak milczeliście gdy Rożer bez maseczki, bez przylbicy, bez dystansu społecznego, w szczycie pandemii, gdy media pisały o Bergamo, "spontanicznie" wylądował na dachu wieżowca?
  Pamiętasz te dwie biedne włoskie i niewinnie nastolatki?
  Nie pisałeś razem z Mateuszkiem o braku nieodpowiedzialności Rożera i nie używaliście wielkich, oskarżycielskich słów "ROŻER PO RAZ KOLEJNY WZBUDZIL KONTROWERSJE BEZ MASECZKI NARAŻAJĄC ŻYCIE 2 NASTOLATEK? BYŁO TO W MARCU, W SZCZYCIE PANDEMII. Nie wstyd ci teraz, gdy atakujecie wściekle Djokovicia?

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Rożer never walks alone. Blue is the Rożer. Tennis is a game. We all together. And winnigs our aim. Bo Rożer to Geniusz. Alezz Rożer. Dla nas będziesz zawsze GOAT.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: 4 miesiące w kwarantannie, a potem procesy o narażanie biednych dzieci. Kosiarzu. On zachowuje się tak, bo w końcu zrozumiał, że Maestro wraca do Melbourne, aby pobić rekord Nadala 20 szlemów i pobić rekord Djokovicia 8 wygranych szlemów w Melbourne.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Rożer i Zwerev to przykłady dla młodych adeptów tenisa - jak spartolić wygrane spotkanie. Rożer - szwajcarska dokładność, a Zwerev - niemiecka konsekwencja i walka do końca.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Jak wygrywa Zverev, to tak jakby wygrał Maestro.
  Niemcy to druga ojczyzna Rożera.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Uwielbiam ten filmik. Naprawdę. Od razu czuć i widać w tym klipie bajeczną rękę (vide mękę) prawdziwego Federianina, Federasty -:-)

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Taaak. Ten klip tylko potwierdza. że Rożer nie przypadkiem otrzymał od redaktorów pseudonim Maestro.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Motyka, jak na klasycznego trolla umyślnie kłamie, wyklucza z rywalizacji Djokovicia.
  Zamiast Federera obok Nadala powinno być nazwisko Serba,ktory wkrótce pobije kolejny rekord wszech czasów pod względem liczby tygodni liderowania rankingu ATP.
  WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE FEDERER ZOSTAŁ W CALEJ KARIERZE ZDOMONOWANY PRZEZ NADALA I DJOKOVICIA,DWÓCH NAJWIEKSZYCH TENISISTÓW OSTATNICH DWÓCH DEKAD.
  WIEDZĄ RÓWNIEŻ WSZYSCY ŻE NAJWIĘKSZE SUKCESY FEDERERA PRZUPADALY NA LATA 2004-08,a resztę jego kariery wypełniał pijar i tacy kłamcy jak Motyka.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Zyska na tym jak zwykle Djokovic, a straci Nadal i nasz Maestro.
  Myślę, że Motyka & Smoliński podzielają tę popularną wśród ekspertów opinię.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Poza tym, kłopoty z kolanami ma Nadal. Rożer nie ma, bo jego bajeczny styl gry nie obciąża kolan. Bo Rożer fruwa nad kortem.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: kosiarzu, nie jesteś sam. I mnie czasem nachodzą pewne wątpliwości, czy nasz Maestro chciał, czy nie chciał prze****ć, to znaczy przejść do historii, jako ten jedyny, który prze****ł 3 razy, mając 2 piłki meczowe z rzędu z Serbuchem.
  Gdy jest mi smutno jak dziś na przykład, wchodzę na różne portale i trolluje Serba pod różnymi przydomkami, nikami.
  Ciaps, Fed redakcja też tak robi i to pomaga.
  A Maestro zaś chwyta za rakietę, budzi naszego "redaktora" , RvR i trenuje, trenuje z nim, trenuje do białego rana. I wykorzystuje na treningu pierwszą piłkę meczową.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Rożer prze****ł 3 raz z Djokoviciem w, turniejach wielkoszlemowych, mając 2 z rzędu piłki meczowe, , Bo Rożer chciał przejść do historii tenisa, jako jedyny, który prze****ł sromotnie.
  Kosiarzu, tego rekordu nikt nie przebije NIGDY!
  Bo Rożer to klasa sama w sobie.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: dlatego wkleiłam międzynarodową odezwę do wszystkich Braci i Sióstr Federian, Federastów, Wielkiej loży Fedyceuszy, icFed redakcji, co trzeba robić, aby zakłamać rzeczywistość.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Manifest do Marcina Motyki, jego Pomagiera i Michała Pola, oraz wszystkich Federianek, Federastów, Fedtardów i Fedyceuszy!
  Towarzysze. Nieszczęście nasze stało się faktem. Nie tak miało to wyglądać.
  Nie wszystko jednak stracone.
  Jak wiemy, nieśmiertelny rekord Rożera 20 szlemów jest śmiertelnie zagrożony przez Parrere z Minorki.
  Serbuch jeśli wygra będzie pierwszym w historii tenisa człowiekiem, który wygrał co najmniej 2 razy każdy szlem.
  Poza tym zabierze na zawsze nieśmiertelny rekord Rożera 310 tygodni liderowania.
  Musimy zacząć działać!

  Najpierw trzeba odpowiednio ustawić sondaż.
  Fanka Rogera zoobowiązała się oddać 2 tysiące głosów do 2 w nocy.
  Będzie oddawać glosy na naszego Poetę, Króla, Barilli, Bazylejczyka, Maestro kuchni, GOATa, Fedexa, Federera Expressa, czyli Rożera.
  Następnie wyciągamy wszyscy obrazki świętego Rożera i składamy do naszego króla Rożera modły, aby wygrał Serbuch.
  Jak prośbę naszą Rożer zechce wysłuchać, w niedzielne popołudnie
  cała Fed redakcja wyśmieje w 25 postach osiągnięcie Serba, pisząc z dumą, że Djokovic wygrał 18 szlem, i nigdy nie pobije rekordu 20 szlemów Rożera.
  Szlemów wygranych głównie w latach 2004-2008,kiedy tenis stał na najwyższym poziomie. Bajecznym poziomie.
  Do boju, Wszyscy Fedtardzi łączmy się i bierzmy się teraz za sondaże.
  Fanka Rogera da wam przykład jak wyklikać 2 tysiące głosów w ciągu 2 godzin.