kosiarz.trawnikow - lubi

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @Fanka R.: Prawda, ale która? Teoria poznania mówi o trzech prawdach. "Świenta prawda" to to nie jest... "tys prawda" też nie... pozostaje ta trzecia :p

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Rożer ośmieszyłby Tsitsipasa 6-3 6-1, gdyby tylko zechciał, a Nadala zmiażdżyłby jak Medvedev Djokovicia. Taka prawda, panie Iwanek.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: "Fedredaktorzy bardzo słusznie piszą, że Djoković jest "rozbijany" lub "miażdżony". Bo taka jest prawda, że Serba co chwila ktoś doszczętnie niszczy i kompromituje na korcie."
  Ponieważ redaktorzy nigdy nie kłamią, nie manipulują opinią publiczną, wniosek z tego, że DJOKOVIĆ PRZYPADKIEM JEST 296 TYGODNI NA SZCZYCIE RANKINGU.
  Jeśli chodzi o Maestro, wiemy, że walenie ramą to poezja tenisa i wyraz najwyższej klasy i techniki naszego Geniusza.

 • kosiarz.trawnikow lubi Artykuł Rafała Smolińskiego. Kontrowersje w sprawie rankingu Barty.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Słusznie zauważył ekspert Motyka, że "Djoković pokonał debiutanta". Mimo, że debiutanta, to i tak dość szczęśliwie uniknął kolejnej historycznej kompromitacji, po ostatniej klęsce z Sonego. Mecz był wyrównany i mógł potoczyć się w drugą stronę. Gdyby po drugiej stronie siatki stał bardziej opierzony zawodnik np. Sonego, z całą pewnością, dziś Serb zostałby kolejny raz, historycznie upokorzony.
  Właściwie tytuł powinien brzmieć " Debiutant przegrał z doświadczeniem".
  Ale wiemy, że Marcin po cichu kibicuje od lat Serbowi, więc trochę bywa nieobiektywny.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Wreszcie sensowny ,obiektywny, wyważony i potrzebny artykuł Marcina, wskazujący, kto jest prawdziwym królem i rządzi w tenisie.. Widać, że Marcin stara się być jak zawsze obiektywny, a nie ślepym fanatykiem Serba. Dobrze, że zamrożono ranking na czas pandemii, bo gdyby nie to, Rożer z 4 wygranymi w tym roku i przypadkową 27 porażką w karierze z Djokoviciem, były teraz na początku 3 setki rankingu ATP.
  Myślę, że gdyby nie odrobina stronniczości Marcina, pytanie w sondażu powinno brzmieć:
  Czy Maestro już w lutym zdetronizuje Djokovicia, aby ten nie został liderem wszech czasów?
  Wiemy też, że liderem na koniec roku Maestro był ostatni raz W 2009 ROKU, a więc 11 lat temu. Więc dobrym pytaniem byłoby
  , Czy Maestro przyszły sezon zakończy jako lider rankingu i wyrówna rekord wszech czasów Djokovicia? '
  Wydaje się być i tu sprawa przesądzona, bo wiemy, że Maestro jeśli tylko zechce, pobije i ten rekord Serbucha.
  Bo to oczywiste, że rekordy Maestra w szlemach i liderowaniu rankingu przetrwają na wieki wieków.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: gdybym mogła dać 100 łapek, dałabym Ci je wszystkie kosiarzu. A za to video dziękuję.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Czy uważasz, że Rożer Federer zostanie numerem jeden na koniec roku 2021 i wyrówna rekord Djokovicia?

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  "Ostatnią porażkę doznał w 1/4 turnieju wielkoszlemowego Australian Open od Novaka Djokovicia, przegrywając z nim w trzech setach."
  Marcin, jako fanatyk Serba musiałeś to znowu przypomnieć? Nie mogłeś się powstrzymać?
  Może przypomnij, że Rożer nie wygrał z Serbem w Australian Open od 2006 roku, ponosząc wiele porażek. Albo w Wimbledonie, że przegrał z mim wszystkie 3 finały. Szkoda mi cię Marcin. Jesteś fanatykiem Serba a nie redaktorem - :(((

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Marcin. Nie byłbyś sobą, gdybyś znowu nie dokuczył fanom ROŻERA MAESTRO złośliwie dodając , że Medvedev wyprzedził w rankingu Rożera Federera i zepchnął Geniusza at work na 5 miejsce w rankingu.
  Szkoda, że jeszcze nie napisałeś, że liderem jest Djokovic i, że wkrótce będzie liderem wszech czasów pod względem tygodni liderowania rankingu. - :(((

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Marcin. Słońce Bazyleli Przecież wyraźnie pisałeś, że Wawrinka jest w Wielkiej formie, bo wygrał z Evansem i walczy o finały w Londynie? - :) No to jak teraz będzie? Kaganiec nosisz? - :)

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Rożer ostatni raz był numerem 1 na koniec roku w 2009 roku, a więc 11 lat temu.
  Ale dzięki mediom, pamiętamy, że mając 28 lat Rożer Federer był już stary i nic nie musiał udowadniać.
  A,Djokovic ma 33 lata, więc jest młody, dlatego w, ostatnich 11 sezonach dominuje Djokovic i Nadal, czyli jak podają UCZCIWIE, OBIEKTYWNE NIEZALEŻNE OD PIENIĘDZY Z PR FIRMY TEAM 8 GŁÓWNE...... WIELKA TRÓJKA. - :)))

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Zawsze byłem pewny, iż te partnereczki tenisistów są z nimi tylko dla pieniążków, torebeczek, buciczków, zwiewnych sukieneczek i zaproszeń na zmysłowe sesyjki. Dlatego muszę przyznać, że na początku uznałem wynurzenia Rosjanki Sharypovej za bełkot i chęć atencji oraz wyłudzenia pieniędzy od Niemca Zvereva, a może zazdrość, że jego nowo-stara partnerka jest w ciąży. Aczkolwiek później zagłębiłem się w temacik i stwierdziłem, że to co mówi Sharypova, jest wielce prawdopodobne, gdyż Szwab Zverev na korcie to bandyta. Zawsze wiedziałem, że to nie jest normalny człowiek i brak mu piątej klebki. Do tego Rosjanka Sharypova pokazała screeny ich rozmów oraz zdjęcia. Detektywistyczna agencja dowiodła, że zdjęcie dywanu, które pokazała Olya, jest takie same, jak dywan w hotelu w Nowum Jorku, w którym przebywał rok temu Szwab. To nie może być przypadek. Olya Sharypova jest ofiarą, a nie atencjuszką. Natomiast Zverev jest zwykłym zwyrodnialcem. ATP powinno go zbanować na amen, ale oczywiście to się nigdy nie stanie. Sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Już dzisiaj do sieci wyciekły zdjęcia Szwaba, kiedy to wraz ze swoim miernym trenerem Hiszpanikiem ochoczo się uśmiechają. Szwab wie, że całe środowisko ATP poprze jego wersję, dlatego też nic, a nic się nie boi. Jego pożal się boże oświadczenie było pełne wierutnych bzdurek. Jeśli jesteś oskarżony o takie rzeczy i chcesz, żeby ludzie Ci uwierzyli, powinieneś użyć innych argumencików niż „ona kłamie”. Całkowicie skompromitował się Zverev w moich oczach. Nigdy nie lubiłem jego miernego tenisiku, ani też jego miernej osobowości, ale coś takiego skreśla go na zawsze. I tak powinien zrobić każdy szanujący się fan tenisa, aczkolwiek jego mierni fani wypisują dyrdymały i to ze Zvereva robią ofiarę „kłamstwa”. Cóż za parszywa hipokryzja! ^_- Oldze Szarypovej życzę dużo spokoju w tym trudnym czasie, a co do Zvereva, tak jak napisałem, jest dla mnie skreślony. Mam nadzieję, że już nigdy nie uciuła żadnego turnieiku i jego mierna karierzyna skończy się szybciej, niż się zaczęła. Szkoda, że jego dziecko, nie będzie mogło wziąć żadnego wzorcu z ojca. Jego była partnerka podjęła najlepszą z możliwych decyzji o wychowywaniu tego dziecka na własną rękę. Żadne dziecko nie potrzebuje ojca niezrównoważonego psychicznie! ^_-

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Kosiarzu, masz 310 tygodni racji, ale tak dla spokoju duszy, to byłoby lepiej, żeby Djoković już skończył z tenisem. Po co mu się ośmieszać i zbierać rekordowe porażki za porażką. Nawet przychylny Serbowi Naczelny Marcin Motyka z przerażeniem i troską pyta, czy Djoković zbierze jeszcze większe baty niż z Sonnego? Czy ten Serbuch wie co robi?

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Tak. Tak.Tu wszyscy mówimy jednym głosem. Niezależnie z kim sympatyzujemy. Zamknąć tenis, zamrozić rankingi dla dobra tenisa!

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Pastuch odnosi sukcesy podczas nieobecności maestro-jakie to płytkie i wymowne.Te osiągnięcia nie powinny się liczyć w żadnych rankingach, toż to złodziej w kurniku .

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Pomagier Federian Fedyceusz :"Roger Federer wyznał, że jest na dobrej drodze"
  Odpowiedź:Pewnie, nie to co wykolejeniec z Serbii, który jest na złej drodze.
  Pomagier :"W sezonie 2020 Roger Federer nie odniósł wielkich sukcesów, bo .zmagał się z urazem kolana."
  Odpowiedź: Jasne. Masz rację , Pomagierze. W 2019 roku Rożer odniósł wielkie sukcesy; wygrał 4 szlemy, finał Mistrzów w Londynie, brakujące w karierze Mastersy w Rymie, Monte Carlo, wygrywał z Serbuchem i był liderem rankingu na koniec roku i w sezonie.
  Pomagier: "U Federera cel nie uległ zmianie. Chce grać w tenisa i walczyć o najważniejsze trofea. Aby jednak móc się liczyć w rywalizacji o kolejne wielkoszlemowe mistrzostwa, musi być całkowicie zdrowy"
  Odpowiedź: W pustej i zakłamanej głowie Pomagiera cel nie uległ zmianie. Zatem W 2019 Rożer był chory, dlatego nie odniósł żadnych "wielkich sukcesów". Ale w 2021 odniesie wielkie sukcesy, bo cel jest jeden. Wygra oprócz szlemów , finałów Mistrzów nawet Igrzyska u zdobędzie kilka złotych medali.
  PS. Już teraz wiecie do czego służą media i Sportowe Fakty. Oczywiście wpis Rożerze na jedynce.
  Djokovic nie zasłużył na jedynkę nawet jak wygrał piąty raz Masters w Rzymie - ulubiony turniej Maestro, który ląduje spontanicznie na wieżowcu rzymskim, aby zagrać z dwoma nastolatkami podczas pandemii...w maseczce oczywiście.
  I

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  "Po tym, jak Rafael Nadal po raz 13. wygrał Rolanda Garrosa i zdobył zarazem 20. wielkoszlemowy tytuł, wyrównując rekord Rogera Federera, zbiera jak najbardziej zasłużone pochwały."
  Maestro Pióra stwierdza autorytatywnie dziś ZBIERA JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONE POCHWAŁY.
  We wcześniejszych latach zasługiwał tylko na wzgardę. Ano, donosiła prasa, że Koksiarz, że tylko siła fizyczna, że jednostronny i tylko na Clayu, że wujek Tony kontrowersyjny źle mówi o Rożerze, że nie będzie nigdy lubiany jak Rożer, że nigdy nie dorówna Rożerowi.
  Dopowiem wam więcej.
  Gdy DJOKOVIC WYGRAŁ 17 SZLEM WIELU TENISISTÓW WYYŻSZEJ KLASY I KALIBRU NIŻ RUBLOV, KONLMPLEMENTOWAŁO I KOMPLEMENTUJE DJOKOVICIA POD WIELOMA WZGLĘDAMI (POD WZGLĘDEM SIŁY MENTALNEJ ORAZ NAJWIĘKSZEJ WSZECHSTRONNOŚCI W HISTORII TENISA) Za kilkanaście tygodni Djokovic zostanie liderem wszech czasów pod względem tygodni liderowania rankingu ATP. Zauważcie jak przestał wychwalać wagę tego rekordu ten zakłamany malutki człowieczek. Tylko Maestro Pióra, zwany Maestrem kłamstwa i szczucia na Serba i jego rodzinę nie pisał i nie pisze o tym z nienawiści do Serba.
  ZADANIEM MAESTRO PIÓRA JEST WIECZNIE KŁAMAĆ I STALE MANIPULOWAĆ OPINIĄ PUBLICZNĄ, DLATEGO POWTARZAM JEST GROŹNY DLA OTOCZENIA.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Czytamy wc ostatnim czasie, że Rekordy w tenisie się nie liczą. Liczy się to, jak bardzo kochany jest tenisista i o kim pisze się pozytywnie w mediach.
  A my już wybrałyśmy 18 lat temu na GOAT Rożera.
  Wiemy, że gdyby Rożer tylko zechciał wygrać Rzym, Monte Carlo i 14 razy Roland Garros, mieć pozytywny H2H z Serbuchem i grzebimajtkiem zrobiłby to, bo Rożer to bajeczna technika, bajeczny jednoręczny backhand, o którym pisał 234 razy natchniony Marcin Motyka.
  Bo Rożer to klasa sama w sobie i gdyby tylko zechciał, jego rekordy uzyskane głównie w latach 2004-09 przetrwałyby na wieki wieków. Tak jak pisano o tym w mediach, gdy zachwycaliśmy się rekordami Nadludzkiego Maestro.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  O !... czyżby znowu potrzebne były posiłki by szczuć na nowo na Novaka... ??