Pawel Roman - lubi

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  No i piekny celny komentarz co do Grajber i Kakolewskiej. Pierwsza na ME im dalej tym gorzej, Kakolewska gra systemem raz dobrze dwa razy zle i bez pary w lapie. Ale ze ona to rozkrecila to chyba jakaś kpina. Taki rympel?

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  O jakich gwiazdach mówimy? Dla mnie jedynie gwiazdami w tej kadrze można nazwać Wołosz i Smarzek. Według mnie na razie nie ma kim ich zastąpić, więc nie myślę, że one się obawiają o swoją pozycję. Grajber faktycznie może się obawiać, ale dla mnie ona nie jest żadną gwiazdą. No a i jeszcze nieszczęsna Kąkolewska, mam wrażenie, że ona czuje się strasznie mocna, ale nie pokazuje tego na boisku...i w jej kwestii również myślę, że może się obawiać o swoje miejsce.

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  To jest komedia, trzeciorzedne siatkarki rabia problem, bo uwazaja ze ich potencjal jest niewykorzystany itd. i chca miec Wlocha trenera i wtedy wygraja mistrzostwo swiata i europy a co najmniej zloty medal na olimpiadzie. Gdyby jeszcze cos wygraly to mozna by z nimi dyskutowac, nich spadaja !

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Zebrałem przeczytane fakty. Jedna zawodniczka niejaka W. kochanka włoskiego trenera chce by jej kochaś został trenerem polskiej kadry. Wymyśla, wyolbrzymia wraz z podobnymi jej niemoralnymi pindami zarzuty przeciwko obecnemu, legalnemu, bardzo dobremu trenerowi. Zbiera podpisy i leci do PZPS. Jedna pojechała do Włoch została lesbą , druga nałożnicą, reszta podstępnymi czarownicami. P. Spirydonow ma rację mówiąc " Polacy to zgniły naród".

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  w liście z wrzesnia nie było nic konkretnego,pytania 1,dlaczego Kzkolewska nie poszła do prezesa 2. kto ulawnił kulisy rozmowy????oświadczenie pokazało sie po publikacji w gazecie

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Nawrocki nie jest w sumie najgorszy,i dziewczyny powinny mu,przynajmniej na razie ,odpuścić-skupiając się na swej pracy,a nie na walce,z trenerem-skoro PZPŚ,stoi za nim murem.

  Jeśli jedna nie będzie najlepszy,z najlepszych,a uznani trenerzy,będą chcieli trenować siarkarki-PZPŚ nie powinien się go,trzymać za wszelką cenę,tylko dlatego,że to ,,swój" człowiek,a nie żaden obcokrajowiec.

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Już sobie Panie pojechał na Igrzyska...

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Stysiak nie dała się wciągnąć w brudną grę koleżanek która prowadzi do nikąd. Od czasów Andrzeja Niemczyka ciągle jest jakaś afera w kadrze kobiet U Matlaka, u Bonitty. Dlatego trzeba z tym skończyć i przykładnie ukarać. Prowodyrkom zabrać licencje. Zostawić te które chcą grać w kadrze.

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Cóż nie od dziś wiadomo że z kobietami ciężko się pracuje... Zawsze tak było również w innych dziedzinach gorzej się pracuje i dogaduje z płcią piękną.. To fakt

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Im potrzebny trener Rosji .Ten to się wydziera na każdym meczu .Nawrocki ma stalowe nerwy ,podziwiam go .Ktoś podpuścił te nasze mimozy ,może Vice ,Obatel ???

 • Pawel Roman lubi Komentarz

  Z kobietami trzeba umieć pracować. Nawrocki pewnie trenerem jest dobrym, ale w pracy z kobietami, może z braku takiego doświadczenia, poległ.