Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Dariusz Woźniak lubi Komentarz

    A co mu teraz zrobi PZPS ? Takie rzeczy uzgadnia się na wstępie w kontrakcie trenera. Nie było tam mowy, że PZPS ma mieć Heynena na wyłączność. Jego pensja jest uzależniona tylko od wyniku. Kupili go, bo był tani.. Zresztą sam Heynen powiedział, że w umowie nie ma żadnych warunków wstępnych i jak coś się nie będzie podobać to każdy może pójść w swoją stronę.

  • Dariusz Woźniak napisał/a komentarz do Final Six: Liga Narodów. Polska w półfinale, Vital Heynen chce wracać. "Jesteśmy zszokowani"

    Jaki macie problem? Szuklanie bez sensu afery przez pana Lepę. To on gwiazdorzy a nie trener. Pan dziennikarz chce być opiniotwórczy, tylko po co kręcić pianę? Heynen zapowiadał to i realizuje to co zapowiedział. Kropa. Winicie faceta za konsekwencję? Wyniki bronią się same. Guzik mnie obchodzi z jakiego powodu wraca. Robi co ma robić. Wyniki są. po cholerę drążyć temat? Dajcie mu spokój, dajcie mu pracować i cieszcie się wynikami. Polskie piekiełko... bez sensu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.