wędkarz - lubi

 • wędkarz lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że oba ośrodki są sobie potrzebne. Sezon bez derbów, to słaby sezon.

 • wędkarz lubi Komentarz

  Na wlasnej krwi to my Tarnow akurat wyhodowalismy....tak w gwoli scislosci:):)

 • wędkarz lubi Komentarz

  Żurawie, chociaż są "wrogiem", ale "Wróg, bo wróg - ale swój, nasz. Na własnej krwi wyhodowany!"* Żurawie do boju za 3pkt. Za rok muszą być derby!!!
  *cytat z Sami Swoi

 • wędkarz lubi Komentarz

  Cieślak ją doi aż miło a juniorzy dziadują

 • wędkarz lubi Komentarz

  Kto jest przemądrzały? Bo po przeczytaniu tekstu dla mnie to Pan Skrzydlewski tryska butą i pychą!!! Kolejny raz ten Pan z Łodzi ocenia kogoś przez swój pryzmat i pomimo ogromnej sympatii do Orła to wasz Pan "Wicio" i jego opowieści są dla mnie "niestrawne".

 • wędkarz lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Witka ale stadion to nie wszystko ,brakuje mu doswiadczenia i jego pewnosc że za pieniądze można wszystko jest frapująca ,nie wroże mu sukcesow z takim podejsciem do tematu..niestety na sukces w żużlu składa sie wiele rzeczy nie tylko pieniądze ,bo patrząc na milionerow w tym sporcie to przykład Karkosika jako ostatni z brzegu powinien dac Skrzydlewskiemu do myslenia....co do meczu z Ostrowem,to tutaj ma racje kpiąc z Wodniczaka ..Ostrow zlekceważył łodzian przyjezdzając 3 juniorami i poległ od własnej broni,jednak czy ten mecz miał jakies znaczenie dla układu tabeli..? dlatego raczej można popatrzec na ten wynik z przymrużeniem oka ....Skrzydlewskiemu zas życzyłbym wiecej pokory ,pieniądze to nie wszystko i jeżeli sie nie zmieni to bolesnie sie o tym przekona...w Rzeszowie cos wiedzą na ten temat

 • wędkarz lubi Komentarz

  Od samej wygranej cieszy mnie jednak bardziej fakt, że utarłem nosa przemądrzałemu gościowi, który z góry nas skazał na pożarcie. To może sprawić, że ten pan nabierze trochę pokory wobec siebie - wyjaśnił Skrzydlewski.


  No Witoldzie! Nie wiem kogo wpierw należałoby tu uczyć pokory, kto tu jest bardziej przemądrzały. Za Sztaudyngerem powiem tak:
  Najgłośniejsze hurra
  W orła nie zmieni knura...

 • wędkarz lubi Komentarz

  Tak Władziu utarłeś ;) i zbłaźniłeś się nazywając Nas Tyfusy a o play off-ach nie wspomnę.
  Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)

 • wędkarz lubi Komentarz

  Witek ty hipokryto,komus masz czelnosc mówic ,ze jest przemądrzały? Przecież w tej kwestii ty bijesz wszystkich na głowę. Założę sie,ze twoja córka nieraz nie wie gdzie głowę wsadzic ze wstydu gdy jej ojciec plecie notorycznie bzdury bez zachowania jakichkolwiek zasad kultury osobistej. Skrzydlewski czy ty nie widzisz,ze prezes Ostrovi oddał ci ten mecz wysyłajac do boju 3 juniorów i nie robiąc zadnych zmian taktycznych? Powinienes mu ładnie podziekowac za taki gest,ale to przeciez nie jest w twoim stylu. Można miec poczucie humoru,ale wszystko ma granice dobrego smaku,których ty nie zauwazasz.

 • wędkarz lubi Komentarz

  "Wasz" problem polega na tym, że nawet jeśli po 5 latach prezydentury Dudy i kadencji rządów PiSu, w Polsce będzie się żyło lepiej i nie wywołają wojny o którą się tak bardzo boicie, (bo przecież będzie się trzeba spakować i uciekać) to i tak nie uderzycie się w pierś i nie przyznacie, że nie mieliście racji... niestety.

  Komorowski i jego otoczenie polityczne (czyt. PO) nazywało Putina przyjacielem w Moskwie... co jest kompletnym brakiem wyobraźni, zorientowania albo po prostu celowe, na naszą szkodę. Więc nie pisz, że był lepszy od Dudy, którego kadencja zaczęła się kilka dni temu. Bo chyba ktoś inny tutaj wychodzi na ignoranta i twardy elektorat, mniejsza o to czyj.

 • wędkarz lubi Komentarz

  Gdyby gral Wlazly zamiast Kurka


  ...Polska wygrałaby 3 - 0

 • wędkarz lubi Komentarz

  Brawo USA, bez trudu powinni wygrać LŚ, bo są po prostu najmocniejsi i najbardziej wyrównani. Jedynie Brazylia z powodu grania na własnej hali może im zagrozić.

 • wędkarz lubi Komentarz

  Prowokacyjny? Ja odczytałem Twój komentarz jako sympatyczny :) i nie rozumiem nadgorliwości modka :)
  Skoro mieszkasz w USA, to gratuluję zwycięstwa w Święto Niepodległości, a także życzę piłkarkom USA jutrzejszego zwycięstwa nad Japonią w finale MŚ :))

 • wędkarz lubi Komentarz

  ....brawo usa za zwycięstwo!!!!!...

 • wędkarz lubi Komentarz

  Wczorajsze zwycięstwo nie zmienia faktu, że nie umiemy grać z USA. Przegrana z nimi na MŚ to też nie był przypadek.

 • wędkarz lubi Komentarz

  nie protestuje Kubiak faktycznie zagral tez kapitalnie

 • wędkarz lubi Komentarz

 • wędkarz lubi Komentarz

  szkoda, że przegraliśmy drugiego seta, w którym dość wyraźnie prowadziliśmy. Uwierzyliśmy jednak, że set wygrany i to się zemściło. Można było wygrać dziś nawet 3:0.
  Ale plan minimum wykonany, zdobyty punkt, więc strata jednego punktu z Polski odrobiona

 • wędkarz lubi Komentarz

  Olgo, autorko, czy Wy w SF miewacie jakieś kolegia redakcyjne, nawet tylko takie na odległość w necie? O co mi chodzi? O język, jakiego używacie sprawozdając z zawodów, bo słowa klucze, stereotypowe zwroty lub parole powtarzają się, nawet przy dyscyplinach nie mających ze sobą wiele wspólnego. Przykład z ostatnich godzin, to "husaria". Żużlowcy w DPŚ to husaria, ci to chociaż mają motocykle, częściowo z żelaza, bo tak się kojarzy historyczna husaria, a rumaki są teraz motocyklami. Ale, na Boga, co siatkarze mają wspólnego, choćby w przenośni, z husarią, nie wiem. Ja mam jedną radę na takie ubóstwo językowe: czytajcie ludzie książki, nawet, jeśli to nie jest 50 twarzy jakiegoś faceta. To pomaga jak cholera. Witek Woźniak

 • wędkarz lubi Komentarz

  No Drzyzga z Miką to dzisiaj były nasze najsłabsze ogniwa. Szkoda że Antiga nie próbował robić żadnych zmian.