Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • groh eater napisał/a komentarz do Bartosz Kurek nie zagra w Japonii. Zawodnik wydał oświadczenie

  Też mi się tak wydaje. Kurek liczył na rok spokoju za olbrzymie pieniądze a jak zobaczył po dwóch sparingach że będzie musiał atakować co drugą piłkę, to zwątpił. Gdyby jeszcze miał w zespole jakichś Europejczyków to pewnie byłoby inaczej a tu nic i pewnie jeszcze po angielsku poza trenerem nikt nie mówi. Jednym taki układ by pasował bo lubią taką egzotykę a Kurek się podłamał i odpuścił. Poczeka do nowego roku i wskoczy gdzieś we Włoszech albo w Polsce czy w Turcji za konkretną kasę. Teraz musiałby podpisać po taniości.

 • groh eater lubi Komentarz

  Ja myślę, że Bartka przede wszystkim przeraził poziom drużyny w której miał grać, a co za tym idzie perspektywa atakowania po 60 razy w meczu. Z Anką są już od dłuższego czasu i to na pewno nie było decydujące. Teraz najprawdopodobniej odpocznie i nigdzie przez kilka miesięcy nie podpisze, a potem gdzieś wskoczy. W tym momencie wszyscy mają pozamykane składy, a jego sytuacja nie stawia go w pozycji kogoś, kto może dyktować warunki. Za 3 miesiące wszystko może się zmienić. Średnio mi się to wszystko podoba, bo wystawił Japończyków do wiatru, ale to jego kariera i jego sprawa.

 • groh eater napisał/a komentarz do Agent o zdrowiu Bartosza Kurka. Siatkarz jest osłabiony i traci wagę

  Dla mnie sprawa prosta, Bartkowi z jakichś względów odechciało się
  Japonii, ale kontrakt podpisany, więc teraz trzeba do tego wszystkiego dorobić jakiś zdrowotny scenariusz. Przyrzekam, że odszczekam jak jednak wyjedzie, ale stawiam że w Azji nikt go już nie zobaczy.

 • groh eater lubi Komentarz

  TJ będzie dopiero po Nowym Roku.. Nie darmo ściągnął Wintersa na pozycję Rossarda. A ryzyko kontuzji przy zabawie.. ?? Przecież to profesjonaliści.
  Na upartego - to może ich odbierać spod drzwi mieszkania na halę i z powrotem, żeby znowu winda któremuś nie zaszkodziła..

 • groh eater lubi Komentarz

  Nie rozumiem decyzji Kowala.. Nie rozumiem jakiegokolwiek uzasadniania.
  Nie bo nie? Pan życia i śmierci? Obawa o kontuzję? Marketingowo to przecież plus.
  Akurat z Resovii to bardziej Jochen pasował niż Marko.. Też miał zakaz?
  Jeżeli to tylko zwykła złośliwość, to brak komentarza..

 • groh eater napisał/a komentarz do Marko Ivović: Trener Kowal nie pozwolił mi grać na pożegnalnym meczu Pawła Zagumnego

  Te znawca, drugiej kadry już nie ma i jej trenera też.

 • groh eater napisał/a komentarz do Marko Ivović: Trener Kowal nie pozwolił mi grać na pożegnalnym meczu Pawła Zagumnego

  Dajcie spokój, oni tam grali jak na pikniku. Rozumiem obawy w Resovii ale to już jakaś paranoja. Nie boją się zatrudniac kontuzjowanych, a boją się występu zdrowego chłopa na pikniku. Równie dobrze może sobie skręcić rękę pijąc rano mleko.

 • groh eater napisał/a komentarz do Prezes PZPS: Myślę, że obecny kształt sztabu reprezentacji trudno będzie zachować

  O żesz k... znowu żarłeś ten nieświeży babciny pasztet? Mówiłem ci, to cię kiedyś wykończy.

 • groh eater lubi Komentarz

  Jeżeli chodzi o to czy jest blisko czy daleko do finalizacji sprawy to z moich informacji wynika, że jest... bardzo blisko (kwestia tygodni).
  Jakkolwiek by na tę sprawę nie spojrzeć to wydarzenie z założeniem koszulki "reprezentacyjnej" i niewpuszczenie na boisko to jakiś absurd. Albo nie robimy rozgłosu i w ogóle "tematu Leona" w reprze na tym wydarzeniu nie poruszamy, albo robimy i symbolicznie wpuszczamy na boisko. Jak "powiedzieli A" to trzeba było "powiedzieć B".

 • groh eater lubi Komentarz

  Jeśli można wiedzieć to skąd posiadasz takie informacje? Albo chociaż jak rzetelne jest źródło tej informacji? A nie wpuszczenie Leona to wyłącznie "zasługa" R. Lozano który zrobił to umyślnie bo negatywnie wypowiadał się o grze Leona dla Polski - zapewne z zazdrości że jeden z głównych rywali jego Iranu będzie miał w swoich szeregach tak wybitnego siatkarza.

 • groh eater lubi Komentarz

  Masz rację, wyszło z tego takie "pół kroku", ale jeżeli prawdą jest co piszesz i sprawa jest bliska finalizacji, to najwyraźniej ktoś tego tematu organizacyjnie nie dopilnował i zostawił w rękach Lozano, a ten zrobił co chciał. W sumie znamienne było zdziwienie w studio Mielewskiego.

 • groh eater lubi Komentarz

  TAK dla Leona w kadrze:)

 • groh eater lubi Komentarz

  Leon jest zawodnikiem, który powoduje, że inni grają lepiej. Jeżeli pozostali zawodnicy czują, że na boisku jest siatkarz, który jest w stanie skończyć najtrudniejszą piłkę i wydobyć drużynę z najgorszych tarapatów to ich morale i pewność siebie wzrasta niebywale. Zobaczycie, że taki Kurek będzie grał jeszcze lepiej, gdy przestanie być sportowym liderem drużyny i zawodnikiem, który musi kończyć najważniejsze piłki. Poza tym jak wspomniał kolega niżej potencjał marketingowy Leona jest ogromny. Leon przypomina trochę Michaela Jordana, na pewno jest w stanie w pojedynkę napędzić niesamowitą koniunkturę na siatkówkę, przynajmniej w Polsce. Powiem szczerze, gdybym miał do wyboru to wolałbym zobaczyć Leona obok Juantoreny, Leala i Simona w reprezentacji Kuby, oglądanie takiej drużyny byłoby wręcz metafizycznym przeżyciem, pewnie pojedynki z nimi byłyby jak przysłowiowe kopanie się z koniem, ale byłaby to też wspaniała siatkarska uczta. Skoro jednak Kuba jest nienormalnym krajem, a Leon autentycznie chce być Polakiem, to ja mogę powiedzieć, że jestem z tego cholernie dumny i zawsze będę dumny gdy mój kraj będzie przyciągał wspaniałych i utalentowanych ludzi.

 • groh eater napisał/a komentarz do Wilfredo Leon jeszcze poczeka na debiut w polskiej drużynie

  Ja tam w to duo argentyńskie w Polsce nie wierzę, ale Lozano się nie przejmuj bo jakby ponownie został trenerem naszej kadry, to i zdanie w sprawie Leona szybciutko zmieni.

 • groh eater napisał/a komentarz do Philippe Blain nie chce już pracować z reprezentacją Polski?

  Po pierwsze Puchar Świata 2015 nie był udany, bo nie osiągnęliśmy swojego celu. Rozumując w twój sposób można by napisać, że IO w Rio też były udane bo wygraliśmy 5 meczów, a przegrali 2. Po drugie ile czasu można się spodziewać, że taki trener jak Blain będzie robił za giermka stażysty? To był taki okres jego kariery że nie miał co z sobą zrobić, a teraz chce nadal pracować na własny rachunek, w Skrze i w jakiejś kadrze. Po trzecie Blain nie jest głupi i na 100% już wie, że PZPS ich pożegna.

 • groh eater napisał/a komentarz do Gwardia Opole notorycznie oszukiwała swoich zawodników

  Powtórzę się w tym miejscu, bo chyba warto. Przelewanie pieniędzy na konta zawodników z klubu hokejowego Orlik tak, żeby ominąć zajęte przez komornika konto klubowe, co było wspólnym wymysłem opolskiego ratusza i klubu, budzi wszelkie znamiona przestępstwa.

 • groh eater napisał/a komentarz do Gwardia Opole notorycznie oszukiwała swoich zawodników

  Kpię, kpię. Sytuacja w Opolu jest kabaretowa, a liga zawodowa zaczęła działalność od grzechu pierworodnego, który będzie się za nimi ciągnął do u... śmierci. Mieć nadzieję że ktoś tam się jeszcze opamięta jest jak miec nadzieję ze kolejny polski rząd weźmie się w końcu za ten caly polski syf. Nie ma na to szans. Jedni wmawiali nam ze wszystko jest pięknie a my tylko ślepi jesteśmy, a drudzy mówili że Polska w ruinie, po czym wygrali wybory, dali wybranym ludziom 500 pln jałmużny, po czym ubrali wszystkich w koszulki wyklętych i tez już mowią ze jest pieknie. A kolesiostwo i układy jak kwitły tak kwitną, tylko nazwiska sie zmieniają.

 • groh eater lubi Komentarz

  Po niesamowitym meczu na MŚ 2015 zdecydowany spadek formy.


  To był jeden, jedyny mecz Szyby na wysokim poziomie. Nie rozumiem, dlaczego oczekuje się od niego wysokiego poziomu. Ten jeden mecz życia o niczym jeszcze nie świadczy.
  Tym bardziej nie ma mowy o "spadku formy" - forma Michała jest raczej równa od bardzo dawna.

 • groh eater lubi Komentarz

  Muszę Cię zmartwić. Wydatki spółek skarbu państwa na sport spadną w najbliższych latach o ok. 50% i to oficjalna wypowiedź ministra skarbu Dawida Jackiewicza. Miło, że wymieniłeś kluby wspierane przez SSP, ale nie dodałeś o ile mniej pieniędzy dostaną w porównaniu z poprzednimi latami. Jak masz w klubie znajomych, to zapytaj w Kielcach na podstawie Taurona. Co ciekawe, sam Jackiewicz związany z Opolem, jeszcze przed wyborami obiecywał wielkie wsparcie PGE dla Gwardii i innych opolskich klubów sportowych. Po wyborach temat skończył się tak szybko, jak się pojawił.

 • groh eater lubi Komentarz

  Tyle, że spółka w formie jakiej powstała a w jakiej miała powstać, to spora różnica w budżecie, o czym napisał Ci miki. Mogliśmy mieć team na poziomie Legionowa i Kwidzyna, a mamy na poziomie Gwardii Wrocław. No ale mamy i to jest najważniejsze. Powinniśmy podziękować za to ludziom, którzy wbrew wszystkiemu zdecydowali się ten wózek ciągnąć dalej i jak mogą tak ciągną. I tak będę na ten sezon patrzył. Bez emocji, ale z nadzieją, że to początek czegoś fajnego. Tak na marginesie, to doszedł jeszcze Rafał Krupa i to chyba najciekawszy z powrotów.

 • groh eater lubi Komentarz

  No właśnie chodzi o czas. Jak weźmiesz poprawkę na to, w jakich bólach rodził się nasz start w LZ, to dobrze że w ogóle ktoś w klubie został. My zaczynaliśmy kompletować kadrę, kiedy wszyscy inni już praktycznie skończyli.

 • groh eater lubi Komentarz

  Z tym dzieleniem się tortem to jest tak, że część polskich rodzin skorzysta z programu 500+, ale na innych polach wraz z tymi, którzy z programu nie korzystają do wszystkiego dopłaci. Nie mam nic przeciwko takim programom, za którymi idą jednak reformy (chociażby finansów publicznych) i które to programy się w przyszłości zbilansują. Tutaj mamy typowe rozdawnictwo, a to prostą droga prowadzi do powtórki z Grecji. Doskonale pamiętam jak PiS podnosił za rządów PO-PSL problem długu publicznego strasząc Polaków drugą Grecją. Teraz zadłużają nas w jeszcze szybszym tempie i nikt okiem nie mrugnie. Pieniądze ze spółek skarbu państwa, które dotychczas szły na sponsoring sportowy pójdą teraz na pustą partyjną propagandę: odpowiednia prasa w urzędach i SSP, państwowe święta, państwowe akademie, państwowe ekshumacje, państwowe pogrzeby, itd. Za chwilę skoczą na OFE, bo bez tych pieniędzy budżet leży i kwiczy. Zaraz trzeba będzie przecież wpompować setki milionów złotych w polskie górnictwo, bo za poparcie związków zawodowych się płaci. A wiecie jak wygląda szara rzeczywistość? Jeden z bliskich członków mojej rodziny za bardzo ważny lek nowotworowy płacił za Arłukowicza 13 pln, teraz po szumnej "dobrej zmianie" płaci 380 pln, za to witaminę C dostanie za darmo - brawo k... Wy. PiS nie kultywuje patologii rządów PO-PSL i to prawda, tyle że z rozmachem tworzy własne.

 • groh eater lubi Komentarz

  Najgorsze, że opinia o Polsce idzie w świat. Taki Kedzo raczej nie poleci kumplom naszego kraju jako dobrego miejsca do grania. Naprawdę dziwię się, że ZPRP toleruje taką sytuację.

 • groh eater napisał/a komentarz do Gwardia Opole notorycznie oszukiwała swoich zawodników

  Najlepsze są przelewy z klubu hokejowego Orlik :) :) :). Dla mnie to z miejsca sprawa dla prokuratury, bo to przecież jawne unikanie prawnych obciążeń. Przy Jackiewiczu nic jednak Gwardii ze strony prokuratury nie grozi. Pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje. A może viceprezes ZPRP Adam Madrycki się zainteresuje? Dobra, żartowałem :).

 • groh eater lubi Komentarz

  Trzeba przyznać, że redaktor stworzył bardzo dobry artykuł. Oby SF bardziej poświęciły się na tworzeniu takich ciekawych artykułów, a nie tylko na kopiowaniu z innych stron. Gratuluję Panie Gumiński. Odnośnie samej Gwardii to sprawa była wiadoma od dawna, pomimo tego, że niektórzy kibice Gwardii uparcie twierdzili, że wszystko w klubie jest ok. Jednak skala zjawiska jest bardzo duża. Paradoksem jest to, że jedynym sposobem na odzyskanie pieniędzy przez zawodników jest istnienie klubu. Jak klubu nie będzie to i kasy nie będzie. To jest niestety błędne koło. Chyba, że zawodnicy są przekonani o braku szans na odzyskanie zaległości i dążą do likwidacji patologii. Władze LZ już na początku pokazują, że LZ to tylko LZ z nazwy. Z drugiej strony, gdyby nie przymknęli oka to w LZ grałoby 5 klubów...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tofi

BRAWO, fajni Stali i innych klubów, które chcą wyprzedzić MMTS w walce o brąz - napinacie to się tylko Wy. Ogłaszając swoje złote myśli - bardzo jest to budujące, że beniaminek wzbudza tyle kontrowersji. W końcu Wy w Superlidze ograni jesteście od lat. A już jest wiadome że każdy zespół z początku tabeli może stracić punkty ze Szczecinem... Tak jak to się stało z faworytem niedzielnego meczu - MMTS-em. Szczecin ma identyczną liczbę punków co WICEMISTRZOSTWO POLSKI z 2005/2006 roku SPR Chroby Głogów, punkt mniej co MISTRZ POLSKI z 2007 roku Lubina, albo jedynego zwycięzce z VIVE w poprzednim sezonie - Powen Zabrze... A tutaj taka niespodzianka, Pogoń remisuje z ORLENEM, Pogoń remisuje z MMTS-em. Na pierwszy rzut oka widać że Pogoń to nie beniaminek taki jak Piotrków i Czuwaj. Trenera zwolnić chcecie bo odwala kawał dobrej roboty, w Pogoni jest kasa, będzie nowa hala, drużyna gra coraz lepiej, tylko trzeba wyeliminować indywidualne błędy zawodników... Ja bym to nazwał że przez was przemawia uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. Jest to budujące.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.