Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zibi6612 napisał/a komentarz do Katarzyna Skowrońska-Dolata: Oscar za dobrą maskę

  Pani Katarzyna jest wspaniałym sportowcem i jest... bardzo "kobieca" zarazem. W moim przekonaniu to bardzo rzadko spotykane połączenie. To, że ma nadal ambicje i marzenia tylko potwierdza jej unikalność. Kiedyś przeżywaliśmy wiele emocji dzięki naszym "złotkom" gdzie jedną z pierwszoplanowych ról odgrywała właśnie ona (!) Faceci często mają problem uznać walory płci przeciwnej. Proszę być po prostu sobą!

 • Zibi6612 lubi Komentarz

  @Sotar: Tak. Takich wywiadów chciałoby się więcej. I nie chodzi o warstwę "sensacyjną", a o konstrukcję rozmowy, która "mówi" o bohaterze wywiadu. To w sporej mierze zasługa wywiadowcy :-)

 • Zibi6612 lubi Komentarz

  Uwielbiam wywiady z Panią Kasia i nie ważne ile mają stron, zawsze są dla mnie za krótkie. Bardzo mądra kobieta, może będę miał kiedyś okazję spotkać Kasię i jej podziękować za wszystkie emocje które mogłem dzięki niej przeżywać. Pewnie tego nie przeczyta ale jeśli tak to dziękuję za wszystko!

 • Zibi6612 lubi Komentarz

  Jest coś co w rozmowach z panią Kasią co się rzuca w oczy, a co tak rzadko jest w wywiadach z innymi. Szczerość.
  Dobry wywiad umiejętnie łączący aspekty sportowe ze zwyczajnym życiem.

 • Zibi6612 lubi Komentarz

  Skowrońska to ewenement. Wiem że czas przemija ale będzie jej bardzo brakowało. Wielki sportowiec! Każdy patrzył na nią z przyjemnością jako sportowca ale i jako piękną kobietę.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.