Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Andrzej Golik lubi Komentarz

    Jaki macie problem? Szuklanie bez sensu afery przez pana Lepę. To on gwiazdorzy a nie trener. Pan dziennikarz chce być opiniotwórczy, tylko po co kręcić pianę? Heynen zapowiadał to i realizuje to co zapowiedział. Kropa. Winicie faceta za konsekwencję? Wyniki bronią się same. Guzik mnie obchodzi z jakiego powodu wraca. Robi co ma robić. Wyniki są. po cholerę drążyć temat? Dajcie mu spokój, dajcie mu pracować i cieszcie się wynikami. Polskie piekiełko... bez sensu.

  • Andrzej Golik napisał/a komentarz do Final Six: Liga Narodów. Polska w półfinale, Vital Heynen chce wracać. "Jesteśmy zszokowani"

    Drzyzga i reszta "ekspertów" przez cały turniej tylko czekała aby Heynen wreszcie się wyłożył W ich pustych łbach nie mieściło się jak można prowadzić kadrę tak że oni nie potrafią tego pojąć Nie udało się merytorycznie to najpierw Kadziewicz przyczepił się że Heynen został trenerem Perugii . a teraz bufon Drzyzga że Heynen wyjechał A ja słyszałem z nim wywiad gdzie mówił że wyjedzie tylko po uprzedniej akceptacji takiej decyzji przez cały zespół No ale niech się cieszą Ci wielcy dyletanci od siatkówki..:)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.