Big Lebowski - lubi

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Prezes prezesem ale ja się zastanawiam gdzie jest nasz dyrektor sportowy? wszyscy go szanują miał przyciągać swoją osobą a nic się nie dzieję a właściwie widać go tylko w tv i na innych stadionach za coś się kase bierze więc do roboty!!!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  W internecie nic nie ginie, a więc Buczkowski o odejściu Kanclerza w 2013 roku:

  "Dla mnie to nieuczciwe ze strony pana Jurka. Powinien się rozstać z nami jak prawdziwy mężczyzna, podziękować za współpracę i tyle. A on wyciągnął jakieś brudy, tak się nie robi według mnie. (...) Jestem w środku i wiem, co się dzieje i działo, gdy pan Kanclerz odchodził. Jedna, wielka "kołomyja". Myślałem, że klub wróci do dawnego blasku, ale znowu się posypało. Znów trzeba wszystko odbudowywać."

  "Atmosfera w drużynie jest dobra i jeden drugiego rozumie. Jednak jeden człowiek potrafił zrobić taki bałagan, że po prostu było ciężko się nam skupić na czymkolwiek innym. Jakoś trener to poukładał. Ja nie mówię oczywiście, że pan prezes jest super wspaniały, a pan Jurek nie był. Trener na szczęście się nie poddał i idzie dalej. Wiadomo, iż jest mu ciężko, bo pan Kanclerz miał bardzo dużą wiedzę o żużlu. Ale żeby pakować się i iść bez słowa? Tak robią dzieci.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Buczek idzie do Falubazu, Duzers do Motoru. To żadna tajemnica. Oba kluby dogadały się, że nie będą sobie przeszkadzać w tej kwestii. Dziwię się tylko ciszy w Polonii, tym bardziej że Zengota też odchodzi. Pojedzie w Łodzi. W Polonii miał jechać Miedziński, ale obawiał się przyjęcia kibiców. Szkoda, bo na pierwsza ligę by się nadał. Za Zengotę idealnie, 10 punktów by robił. Ja na miejscu kibiców Polonii modliłbym się o skład, bo Opole mocno kusi Jelenia i jest blisko porozumienia. Kwestia czy Opole awansuje do 1 LŻ. Co do Bydgoszczy to Thungate i JJ Jensen nie wystarczą, potrzeba lepszego składu.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  @Big Lebowski tajemnicą poliszynela jest, że w RN zasiadają panie K.G - partnerka dyrektora do d/s marketingu, oraz M.S -partnerka dyrektora sportowego.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Na play off Opole wymieniło pół składu. Jest to przekręt, niestety rzekomo zgodny z regulaminem. Świadczy o braku wiedzy i niekompetencji osób tym dyrygujących, gdyż taka rywalizacja nie ma nic wspólnego fair play.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  ci z WTS-u na 500cc to pionki, licencje na sztuki w wieku 17 lat, w tym roku w zawodach już nie pojeżdżą, a w przyszłym będą mieć już 18 lat i zero doświadczenia, klub ich oleje, bo nie rokujący i sami dadzą sobie spokój z żużlem, nie zaliczając ani jednych zawodów, typowe licencje na sztuki... Rusko ma chwilową dziurę w podbieraku, ale już ją ceruje i zimą znów zapuści sieci, bo Liszka idzie na seniorkę czyli de facto kończy karierę...

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Brawo! Powodzenia na torach. Podobno chlopakom z Leszna wskazowek odnosnie toru przekazywal sam Don Bartolo Czekanski-przyjaciel Rusko,Kloc,wlascicieli Betard,Penhalla i Janowski family.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Iga trzymaj sie powodzenia. Mamy nadzieje na cwiercwfinal!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  jestem wstrząśnięty. relacje Pana Bartosza zawsze były pełne emocji i słuchało się ich z przyjemnością, nawet gdy drużyna nie jechała tak jak byśmy sobie tego życzyli. dużo zdrowia i siły dla całej rodziny!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Szok i niedowierzanie... Zdrowiej Mistrzu wśród komentatorów !!!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Bartek dużo wytrwałości i powrotu do zdrowia. Na razie jesteś na wirażu, ale z niego wyjedziesz i wygrasz.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Chłopak z bydgoskiego Wilczaka, którego poznałem osobiście... Wracając do domu, nigdy nie odmówił rozmowy... fajny chłopak... Tworzył w radiu PIK coś co wielu będzie długo wspominać - Maciej Pakulski, Eryk Chełminiak, Bart Kustra, kto słuchał relacji żużlowych w tym radiu wie o co mi chodzi... Bartek wracaj do zdrowia... Trzymam kciuki

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Wygrasz to!!! A po wszystkim stworzysz najlepszy reportaż swojego życia i opowiesz o wszystkim! Z Twoim talentem i głosem to będzie niezapomniana relacja! Jesteśmy z Tobą! POMAGAMY

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Można powiedzieć, że Cellfast Wilki Krosno uratowało nie tylko punkt bonusowy, o który pojechało walczyć z Polonią Bydgoszcz, nie tylko zdobyło całą pulę 3 pkt i weszło do Play Off , ale Wilki uratowały tego biednego niedźwiedzia i może dalej biegać po lesie, bo przed tym spotkaniem już w Bydgoszczy podzielono jego skórę .

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  @Big Lebowski: Zdrówko Bartas :))

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  @Jerzy Oleszczuk: Ale ty jesteś goopi...

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Idąc tym tokiem rozumowania,wszyscy gdyby za przegrane zwracali pieniądze,to za co inwestowali by w sprzęt i team by się poprawić?Panie Witoldzie,porażka jak i zwycięstwo są niejako wpisane w każdy sport i czas do tego przywyknąć.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  @Big Lebowski: OK analiza w punkt jeśli chodzi o 2/3 tekstu,podpisuję się dwiema rękami...ale finisz ci nie wyszedł....zaprzeczyłeś swoim słowom uciekając w rzekome winy musielaka i sędziego...dla mnie mecz rozstrzygnął się wcześniej-to co stracili z własnej winy w 13 biegach mieli odrobić w dwóch ostatnich??,daję ci lajka za " życie nie oszczędza dupków i ocenę golloba-nie da się słuchać,dodatkowo zagłuszył swą paplaniną rozmowę między kier.drużyny,a sędzią zawodów,co mogło być ciekawe-a tego nie było słychać...poza tym jak zwykle na początku pamflet nt wielkiego bartuli i jeszcze bardziej jak zwykle włażenie w doopę komarnickiemu..nie wiem czy była transmisja z gollobem bez tego stałego włazidoopstwa-ma jakieś tajemnicze zobowiązania?...a jeszcze wracając do bydgoszczy pycha poprzedza upadek-za wcześnie trąbili jacy to wielcy z EL ciągle dzwonią i chcą jechać w tym klubie...

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Prawda jest taka,że ze względu na potężne kłopoty tarnowian, bydgoszczanie do Jaskółczego Gniazda przyjechali ze swoim metanolem:)))
  Protest co do jego jakości, złoży intelektualny karzeł z Gniezna. Info 100% pewne:))

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Wczoraj z wielką przyjemnością oglądało się drużynę, sztab i kibiców którzy wierzą w zwycięstwo. Wiem że telewizja rządzi godzinami ale lepiej w tygodniu o 20 niż w niedzielę o 14, to było jak za dawnych lat. Jestem pod wrażeniem Jelenia, Zengoty i oczywiście naszej perełki Wiktora. W piątek wskoczymy do 4 dalej wszystko w naszym zasięgu, walczymy.