Big Lebowski - lubi

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Wygrana cieszy niesamowicie,jednak nie rozumiem caly czas kanclerzyny pseudo trenera,po jaki uj kombinuje z Brzozowskimi i innymi wynalazkami kosztem Lyagera????? przeciez nie raz juz udowodnil ,ze jego miejsce w skladzie jes od pierwszego gwizdka. To takie trudne do pojecia?

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Uff opuściliśmy ostatnie miejsce w tabeli. Jest szansa na utrzymanie Dziś pierwszy krok został wykonany. Brzoza niech nie marudzi,bo psim swędem zdobył 2 punkty.Słabszy od niego był tylko Batchelor.
  Dzięki Zengi za jakże ważne punkty dla Polonii.
  Polonio walczymy!!!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  @AMON nie zapominaj ,że Polonia także zmiłowała się nad Gnieznem oddając Stalkowskiego i Studzińskiego z których występów jesteś mega zadowolony:)))

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Widzę że wypowiedź Krzysztofa Kanclerza świadczy o inteligencji porównywalnej do braciszka. Dobrze, że zdąrzył się wypowiedzieć po meczu ;) Zapamiętajcie Kanclerze jedna rzecz. Powtarzając ciągle bajki o atmosferze dajecie do zrozumienia ze z tą atmosfera jest właśnie coś nie tak. Każdy złodziej powtarza że brzydzi się kradzieżą, a każdy kłamca twierdzi że nie toleruje kłamstw. Atmosfera w Polonii jest fatalna i przestańcie ściemniać

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Zobacz do czego doprowadziłeś Kanclerz, nie potrafiłeś utrzymać drużyny w ryzach swoim rodzinnym folwarkiem ... czekaj niech się zastanowię ile już Twojej rodziny pracuje w klubie (5,6,7 osób niezwiązanych z żużlem ?)
  Wykorzystałeś naiwność kibiców, którzy wierzyli w Twoja miłość do Polonii, ale otworzyły im się już oczy.Mimo wielu fuck-up i Twojej zachłanności do pieniędzy ufaliśmy Ci. Jako przykład mogę podać chociażby :wykupienie wszystkich programów na GP,które sprzedawałeś drożej swoim bliskim żużlowym znajomym z Polski. Oni Ci to wybaczyli, ale ja nie. Auto,którym jeździ Twój synuś (wiecznie pijany Przemuś),kupiłeś kilka dni temu-chyba na Polonię co ?
  Przemuś pewnie się zbulwersuje, ze ktoś,coś złego o nim powie ale ja mam pytanie po ostatnim GP we Wrocławiu, gdzie będąc z małym dzieckiem startował do kobiety z łapami. Pytanie do tatusia, o to czy Polonia jest dla niego nadal najważniejsza to jest powód by być tak agresywnym ? Czy została w Was jeszcze jakaś empatia?
  No cóż za głupie pytanie. Oczywiście ze nie. Wystarczy podpytać trochę w parkingu maszyn, spytać o atmosferę w klubie, o szacunek do zawodników, motywacje na odpowiednim poziomie.
  Zbyt duże oczekiwania względem klanu Kanclerzow, wystarczy ze laik napije się z nimi wódki i wszystko wiadomo kasa się musi zgadzać .
  Ale powiem coś ważniejszego klub istniał bez Was i z Wami i po Was tez będzie!jak to na tym samym GP odpowiedział Wam kibic, ale już bezpośrednio o Was i do Was.

  Drodzy zawodnicy Polonii, w imieniu swoim ale nie tylko dziękuję za dzisiejszy mecz, za walkę. Mam świadomość jak ciężko bylo Wam w tym sezonie. Wiem tez jak głupie były decyzje Kanclerza,jak bardzo niedoceniony byłeś Lyager, jak bardzo potrzeby byłeś Bellego, jak bardzo się starasz Orwat, jak niesamowity jesteś Huckenbeck. Ile Was to kosztowało emocji, nerwów, poniżania i właściwie jakichkolwiek wartości i wsparcia, które powinny być obowiązkiem kogoś kto ponoć kochał ten klub.
  Ps z ciekawości w sobotę wybierasz się na mecz do Gdańska czy na GP ?

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Atmosfera? Serio Kanclerz? Dobrze, to może pora wyjasnic te kłamstwa prezesa, choć w sumie zrobili już to poniżej inni. Atmosfera w klubie jest fatalna, głównie przez nepotyzm oraz prostackie zachowania Przemysława Kanclerza. Osoby do niedawna chętnie działające w klubie, obecnie robią to sporadycznie lub wcale. Po co zresztą to robić , skoro i tak wszystkie ewentualne sukcesy są przypisywane rodzinie Kanclerzy. Prezesie, proszę pochwalić się zakupem auta dla wiecznie pijanego syna, zapewne za klubowe środki. Przemysława mają dość już nawet zawodnicy. Temu niewychowanemu klaunowi nie przemawiają nawet do rozumu liczne sytuacje gdy dostaje po ryju, np za swój słynny tekst " wiesz kim ja jestem?". Zawodnicy narzekają na to że co mecz jest inny tor i nie ma kto go dobrze przygotować. Z prezesem nie ma dialogu bo on wie wszystko najlepiej. Biorąc pod uwagę dziwne wydatki Kanclerza, jak choćby samochód służbowy dla syna, ponawiamy prośbę : chcemy zobaczyć obiecane rozliczenia kwartalne

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Dobrze ze wiele osób zorientowało się już jaki jest Kanclerz. Do niedawna dobrze maskował swoje działania, ale poczuł się za pewnie i wyszło szydło z worka. Szkoda że jest jeszcze grono ślepo w niego wierzących, ale coraz mniejsze. Kanclerz to żaden zbawca Polonii, tylko przebiegły cwany kibic który wybił się na lizusowaniu Gollobom, zwłaszcza Tomaszowi. Synowie nic totalnie nie potrafią, a w klubie panosza się jakby byli Bogami. Dodam że za pełnienie funkcji kierownika dostają oni pieniądze, zaś inne osoby za to samo pieniędzy nie dostają

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Drogi Prezesie pamiętaj , że klub to również kibice i po szalonym awansie i robieniu wielkiego szumu takich osób jak Gollob z Bońkiem każdy myślał , że rzeczywiście Polonia idzie w dobrym kierunku.Ponoć takie fundusze , że starczyłoby na Protasa , Hampela a co mamy ? Mało ambitnego kapitana Brzozowskiego , drugim polskim seniorem jest gość i genialny taktyczny zmysł człowieka orkiestry , prezesa , trenera , menadżera w jednym.Spadek oznacza na pewno odwrócenie się dużej części kibiców tzw 'sukcesu' , Lyager , Bellego na pewno również nas opuszczą bo nie będą się marnować w II lidze.Jeśli znów zejdziemy na samo dno to za szybko nie wrócimy.Atmosfera ? To chyba żart , którego lepiej nie komentować.W II lidze to znów może zostać Brzoza , może tam będzie brylować do tego Orwat , Siopek niech nasty raz wróci i pół składu mamy.Żenada.Tak jak byłem optymistycznie nastawiony na rządy Kanclerza tak widać , że tego człowieka 'nieco' przerosła sytuacja.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  jak cztam wypowiedzi kancelrza to nie moge w to uwierzyc . jak mozna byc zadowolonym nawet jak klub spadnie z ligi. wtedy bedzie trzeba od nowa budowac zespoł , sponsorzy tez moga odejsc nie mowiac o kibicach.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Jeśli już mamy auto niby służbowe to może by tak kupić jakieś mieszkanie ponad 100 metrowe w apartamentowcu i wmówić ludziom że to są klubowe pomieszczenia np biura.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Brawura była, ale nieczyste zagrania rozpoczęły się od przyciśnięcia Batchelora przez Tarasienko, na co sędzia nie zareagował.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Najbardziej mnie martwi ostatni akapit. To samozadowolenie moze Kanclerza zgubic i stawia go w opozycji do kibicow, ktorym w wiekszosci nie jest obojetne czy zespol bedzie jezdzil w I. czy w II. lidze.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Przy braku formy Brzozowskiego i kłopotach zdrowtnych po upadku Batchelora osobiście od razu kontaktowałbym się z Zengotą. Numer telefonu do "szwagra" ma zapewne Tonder:)))

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Pogoda idealna na żużel, nie pada, tor świetnie przygotowany, ale jakieś 'mądre głowy" podjęły decyzję o przełożeniu spotkania,kierując się raczej nie prognozą pogody,(opady przewidywane od 16tej),a duchem sportu,aby goście mogli wystąpić w najsilniejszym składzie z Tarasienko.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Tak więc Świącik dosypał nawierzchni nie informując o tym Cieslaka...Parafrazując pewnego polityka, żużel jest sprawą zbyt poważną aby powierzyć go trenerom....

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Nie będzie spokoju w Polonii, dopóki Kanclerz nie zacznie zatrudniać fachowców w klubie... żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał, nie chodzi mi o żuzlowców:) Tak jak Big napisał kiedyś wielkie oburzenie a teraz Kanclerz też dba o swoich... Hipokryzja level hard... Masz niby Juras siano na Hampela to wydaj to na konkretnego trenera... Dla przykładu Dobrucki:) Nie zrobisz tego bo wiele stołków w klubie będzie niepotrzebne i wyjdzie gówxx na wierzch... Dramat

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Brzozowski to zawodnik, który jeździ tylko dla podtrzymania swojego zadowalającego poziomu życia, a nie żeby się rozwijać. Gołym okiem widać, że jemu po prostu się nie chce. Jeździ tylko w Polsce, kilkanaście zawodów w roku, trafił na dobrego wiernego sponsora no i starczy mu. I ma świadomość, że nadaje się tylko na drugą ligę. Co do Ivacica no to inna historia, przecież na niego już nie da się patrzeć. Na początek musiałby zająć się na dobre jazdą, a nie uganianiem się za 18letnią klubową fotografką, którą zainteresowanie ze strony żużlowca jara niesamowicie. Ivacic jeździ, bo jest tani i naiwny. Szkoda że Berge który ma o wiele większą szansę na punkty, siedzi na ławie

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Kanclerz to dobry chłop,chciałby żużel widowiskowy,by było dużo walki,mijanek i wszystko to co by się kibicowi podobało by przyciągnąć go na stadion,tyle że robiąc tor do walki,można paść samemu jego ofiarą.Czasem trzeba zwyczajnie wybrać widowisko czy wynik.Dobrze byłoby mieć i jedno i drugie ,niestety robiąc tor t.zw. do walki przy wyrównanych składach, dobry wynik jest bardzo trudno osiągnąć.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  niestety zgadzam się z przedmówcami. jest to już drugi mecz (po Ostrowie) zawalony taktycznie przez Pana Kanclerza. pomimo ogromnego pecha w pierwszej serii startów można było z tego meczu wyciągnąć więcej. dlaczego uparcie był wystawiany Lyager na zastępstwo zamiast najlepszego obok Berge tego dnia Lamparta? Huckenbeck w każdym biegu (poza wykluczeniem, a i tam świetnie wyszedł ze startu) przyjeżdżał przed seniorem Gdańska, tymczasem Lyager pokonał tylko Chmiela i Szczotkę. dlaczego Duńczyk a nie Niemiec w 14.? dlaczego Duńczyk w 9., gdzie przyjechał daleko za resztą stawki? to są wyścigi, które, obok defektu Berge i wykluczenia Huckenbecka, kosztowały nas zwycięstwo w tym meczu. tłumaczenie Pana Kanclerza jest mętne, mało konkretne. Co to znaczy, że tak ustalił przed zawodami? na wyniki trzeba reagować na bieżąco. w trakcie meczu było sporo opcji taktycznych, a Pan Kanclerz je przespał, dokładając jeszcze błędną decyzję w biegu 14.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Przegrane mega zawody są chxxa warte... Róbcie sobie widowiska na SECu, ZK czy innych imprezach których w Bydgoszczy nie brakuje!!! Drużyny są równe ale w sumie to my wyglądamy najsłabiej, bo oprócz taktycznego nieładu mamy konkretnego pecha... Jak słyszę , że już przed meczem są jakieś ustalenia co do zastępowania zawodnika to stwierdzam , że I liga kogos przerosła, prawdziwy taktyk działa w trakcie spotkania , na bieżąco... Cztery mecze , cztery spartaczone taktycznie, takie jest moje zdanie...