Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Mrozek to inteligentny gość i doskonale wie, że nic konkretnego nie ugra. To teatrzyk w którym kreuje się na ostatniego sprawiedliwego który walczy z układem krawaciarzy. Jego przekaz jest prosty: może i Grisza brał, ale ROW nie powinien stracić punktów i stracił je tylko przez układy Torunia. I w dużym stopniu na lokalnym podwórku ten przekaz ciemny lud kupił.
  Ot, czysty marketing.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Krzysztof Mrozek: Każdy sąd działa profesjonalniej niż POLADA. Oni analizowali 20 kartek w 20 minut (wywiad)

  Czytam i oczom nie wierzę.... Czy prezes Mrozek jest aż Takim ignorantem. Próbuje podważyć stosowanie dopingu i własną nieudolność w sprawdzaniu dokumentacji medycznej kwestionujac procedury, kto do kogo i kiedy wysłał informacje. Przecież to sport a w Łaguty organizmie wykryto zakazana substancje, co potwierdziły próbki A i B? Ktoś przykładał pistolet Łagucie i kazał mu brać zabronione substancje? Ktoś powiedział prezesowi Mroczkowi , że nie musi żądać od zawodnika dokumentacji medycznej po hospitalizacji? Pan Mrozek zapomina także, że zeznania Łaguty były zmieniane i niewiarygodne. Łaguta najpierw chorował na serce, by za chwilę cudownie ozdrowieć? Łaguta złożył wniosek wsteczny na uznanie leczenia z lutego-marca 2017 roku, Polada odrzuca wniosek. Potem okazuje się, że dokumentacja medyczna potwierdza stosowanie specyfiku, ale w dokumentacji medycznej jest inna data 2016 rok. Więc gdyby Polada uznała leczenie wstecz to dopiero by się ośmieszyła, gdyż dokumenty wskazywały inna datę. Notabene uważam, że wzwiązku z tym od 2016 roku w myśl zasady CZYSTOŚCI SPORTU powinny być skasowane wszystkie wyniki Łaguty od daty zgodnej z dokumentacją medyczną. Jakoś PREZES Mrozek o tych aspektach zapomina, czy CYNICZNIE GRA GŁUPA?
  Próba legalizacji dopingu kompromituje dla mnie wszystkich, którzy z ĆPUNA robią ofiarę. Dudek, Ward, Loktajewa, każdy z nich poniósł karę za zakazana substancję, a porównywanie wypicie kilku piw, czy zapalenie skręta do substancji przyspieszającej regenerowanie się organizmu jest bezdyskusyjne.... Jednak każdy poniósł karę za zakazana substancję, odejmowano punkty z nie jednego ale wszystkich zawodach. Wszystkich traktujmy jednakowo i zwalczamy doping w sporcie.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki. Stalowym piórem: Speedway of Nations to poroniony pomysł (felieton)

  Władek turniej dwudniowy jest świetnym pomysłem. Błędne natomiast jest organizowanie go w jednym miejscu dzień po dniu. Lepsza frekfencja byla by gdyby zawody rozegran w dwóch roznych miejscach z odstępem tygodnia lub kilku dni. Taka formuła pozwoliło by wygrać tytuł parze, ktora jedzie solidnie, a nie mającej tzw "Dzień konia".
  Co do dodatkowego biegu o złoto, to pełna zgoda. Taki dodatkowy bieg wypacza rywalizacje dwudniową i zdajemy sie na przypadek, jak i zdarzenia losowe. Uczciwie bylo by aby tytuł wywalczyła drużyna, ktora przez dwa dni zdobyła najwiecej punktów. Bo moze dojść do absurdu, ze para jaka wygrywa wszystkie biegi w dodatkowym biegu zanotuje defekt i przegra 2:4 i czy wtedy MŚ par zostanie najlepsza para?

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Adam Małysz: Wkładam na siebie, ile tylko mogę, ale twarz totalnie mi odmarzała

  Wyluzujcie....

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Jelistratow zadedykował medal dopingowiczom. MKOl bada, czy nie doszło do złamania przepisów

  Ten rosyjski sportowiec już w swojej karierze ma ka koncie DOPING. Marzec 2016 roku i meldonium, razem z innym łyżwiarzem Pawłem Kuliżnikowem. Czy uczciwie znalazł się na IO, biorąc pod uwagę, że przed igrzyskami zawieszono mu karę za doping. Uważam, że taki zawodnik nie miał prawa wystartować w IO, gdy skarcono mu karę za doping i biorąc pod uwagę cała otoczkę dopingu w Rosji. Na Olimpiadzie mieli pojawić się wyłącznie sportowcy nie mający nic wspólnego z dopingiem. Jego pojawienie się to PRZYMYKANIE OCZY NA DOPING, NAGRADZANIE ZA DOPING a jego wypowiedz jest wręcz kompromitująca gdy pada z ust SPORTOWEGO PRZESTĘPCY.
  Nie ma tutaj mowy o wywalczenie medalu w uczciwej walce. W UCZCIWEJ WALCE to on nie powinien znaleźć się na IO.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Jelistratow zadedykował medal dopingowiczom. MKOl bada, czy nie doszło do złamania przepisów

  Kolejny zawodnik z Rosji po Łagucie który stosował meldonium i robi cyrk. Jeśli sam zawodnik został przyłapany na dopingu to zawieszenie kary dla niego jest kolejnym przykładem "pobłażania" i przymykania oczu na doping. Taki zawodnik nie powinien wystartować w igrzyskach. A jego wypowiedz, jak w przypadku Łaguty z przestępcy robi ofiarę... czy ktoś kazał federacji Rosyjskiej zachęcać do dopingu swoich reprezentantów i pomagać w fałszowaniu próbek. Jeśli sankcje dotykały innych zawodników, czystych, to nie rozumiem czemu pretensje maja do Komitetu Olimpijskiego a nie własnego rządu, własnej federacji.
  W mediach przedstawiono informację, że zawodnicy nie mający nic wspólnego z dopingiem zostaną dopuszczeni do Igrzysk pod flagą neutralną, olimpijską. Jakie to niesprawiedliwe, że czyści zawodnicy są karani, a teraz okazuje się, że zawodnik stosującemu meldonium został dopuszczony do Igrzysk Olimpijskich. PARODIA, WSTYD I KOMPROMITACJA Komitetu Olimpijskiego, który do tego dopuścił. Ludzie, gdzie zasady sportu, gdzie uczciwość.....

  P.S. Z Norwegami także należy zrobić porządek, ale nie można bagatelizować dopingu w Rosji Norwegami. To jakby oskarżony o zabójstwo tłumaczył się, że inni Inni ludzie zabijają i uchodzi im to na sucho np. Żołnierze ISIS

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Dlaczego nigdy tej historii nie nagłasniano?Juz od dość dawna nie musimy skakać jak sowieci każą!Tak mało znaczy tak honorowe i odważne zachowanie?!

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Sportowy honor ważniejszy od medalu. O tym, jak Polki sprzeciwiły się woli ZSRR

  Brawo, dlaczego media milczą o tej historii?

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Przecież już dawno pisałem, że rowy w sportowy sposób zdobyli tylko lub aż 3 pkt w sezonie 2017. Pomijając fakt, że zdezorganizowali całe rozgrywki, nawet play off z powodu ich szprycera był rozegrany nieprawidłowo, jedyny fuks jaki uratował ekstraligę, powtarzam FUKS! to zamiana meczy na prośbę Wrocławia bo mieli te swoje igrzyska nieolimpijskie, w innych okolicznościach w prosty sposób Gorzów mógł zastopować i anulować całe rozgrywki, ale tak to jest jak się przy zielonym stoliku wpuszcza na salony takie kluby jak garby rybnik.

 • Patrykowski lubi Komentarz

  NADUŻYCIEM i NIEUCZCIWOŚCIĄ i NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ jest napisanie "W 9. treningu podopieczny Stefana Horngachera wypadł najsłabiej. Uzyskał 92 metry i został sklasyfikowany na 8. miejscu."

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Tak było od zawsze i trzeba się z tym pogodzić. Przez lata tracili na tym systemie Niemcy, Austryjacy, Finowie czy Norwegowie podczas gdy my wystawialiśmy swoją czwórkę złożoną głównie z "wynalazków".

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: A co jeśli Łaguta miał rację? (komentarz)

  Porównywanie wykroczenia do "największego kalibru" przestępstwa w świecie sportu jest zwyczajnie nieuczciwe. W sporcie doping to najcięższy kaliber przestępstwa. I jeśli już chciał byś tworzyć porównania do wykroczeń drogowych w żużli, to może bardziej trafnym przykładem, były by nieregulaminowa długość spodenek w parku maszyn.

  Co do radarów, to Kolego - fotoradary, odcinkowe pomiary prędkości, kasują już wszystkich. Opisana przez Ciebie sytuacja jest tyle abstrakcyjna, że fizycznie jeden radiowóz nie jest w stanie zatrzymać naraz kilka samochodów i pewnie zapomniałeś, że drogówka ma radary i kamery zamontowane w aucie i często nawet bez zatrzymania możemy dostać mandat pocztą. Pewnie każdy z nas widział, że gdy "Misiaczki stoją z suszarkami" to na poboczu bywa więcej niż jedno auto zatrzymane i kasują wszystkich jak leci...

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Były kary dla Dudka , Warda i Loktajeva za przewinienia , które tak naprawdę się wiele nie różniły od tego , które popełnił Laguta . W tym wszystkim najbardziej zdumiewa mnie to że z Laguty robi się jakiś nadzwyczajny przypadek , który powinien być potraktowany łagodniej niż wcześniejsze przypadki . W zasadzie tylko Dudka i Loktajeva bo w ich przypadku anulowano punkty meczowe . Co takiego , czyni Lagutę lepszym od innych ? Jeżeli walka z dopingiem nie jest fikcją to każdy następny wykryty przypadek stosowania dopingu powinien być traktowany ostrzej..

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: A co jeśli Łaguta miał rację? (komentarz)

  Pełna zgoda Kolego. Łaguta nie dość, że stosowała doping, to jeszcze jego wyjaśnienia był tak wiarygodne, jak dziś wiarygodna jest TVPiS. Kilkukrotnie zmieniając wersję, od choroby serca, poprzez wypadek w zeszłym roku i udawania, że gdy był nieprzytomny musiano podać mu specyfik, a dokumentacja medyczna z 2016 roku. Krętactwo w zeznaniach, buta i robienie z siebie na siłę ofiary jest powodem takiej a nie innej kary. Gdy porównam sankcje jakie były nieodzwone w przypadku Dudka, Łaguty - chocby dotyczące anulowania wszystkich wyników od dnia zbadanej próbki, dochodzę do wniosku, że Łagcie pozwolono na znacznie więcej niż innym sportowcom, a anulowanie tylko wyniku jednego meczu jest ośmieszaniem się krawaciarzy, którzy do dnia dzisiejszego nie wypowiedzieli sie w temacie. W pozostałych spotkaniach od chwili zbadania probku substancja WYPAROWAŁA?? U Dudka zweryfikowano wszystkie jego występny i anulowano wszystkie jego punkty. A tutaj kabaret, proby lekalizacji dopingu, bo jak nazwac uznanie wyniku drużyny z Rosji gdy jej lider jedzie na dopingu. Dlaczego do dzisiaj nie odjęto wszystkich punktów Łagucie od dnia wykrycia dopingu? Układy i układziki? Dodatkowo, gdy z dokumentacji medycznej jaka dostarczył Łaguta wynika ze zabroniona substancja była podana już w 2016 roku, to co milcząc w temacie organizację walczące z dopingiem stosują bez formalnych procedur, wsteczną zgodę na stosowanie substancji w celach medycznych. CYRK. Więc niech Łaguta nie robi znów z siebie ofiary, bo u niego aż nadto przymykano oczy i pozwalano mu na wiecej....

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Nie ma większej różnicy między działaniem pod osłoną nocą, a działaniem w "białych rękawiczkach", gdy wszyscy o wszystkim wiedzą. Pierwsze to premedytacja. Drugie to cynizm i jawne wykorzystywanie luk w procedurach. Doping to doping, to jest oszustwo i to jest oszustwo, choć w narciarstwie jak wiadomo od lat działa to na innych warunkach, co daje Norwegom przewagę. Poza tym jedno. Meldonium to "twardy doping" i Łaguty nic nie było w stanie od początku uratować (co podkreśla śmieszność działań pana Mrozka). Nie wiem jak to ma się w przypadku leków Norwegów, ale nie sądzę, by cokolwiek było wspomagaczem tak poważnym, jak meldonium. Dlatego sobie tych narciarzy tak swobodnie hodują. A Łaguta mówiąc to, co mówił, na moje robi z siebie ofiarę i może nawet daje do zrozumienia, że gdyby był innej narodowości, to by pewnie nie został zdyskwalifikowany. No bo polityka. Bzdura. Z Dudkiem czy Wardem nikt się nie patyczkował. Oszukałeś? nie dopilnowałeś?
  Musisz ponieść karę.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Hat-trick Andreasa Stjernena. Piotr Żyła ósmy w dziewiątym treningu

  Nie wiemy jacy konkretnie zawodnicy ze światowej czołówki nie startowali w tych klasyfikacjach, ale jaki absurd mamy w drużynie zawodnik zajmujący 4, 5, 8 miejsce w treningach nie może wystartować w zawodach. Gdzie w wielu innych krajach mógłby być niemal liderem. Szkoda Piotra, to pokazuje jaki wysoki poziom przedstawia nasza 5 skoczków.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Falubaz szykuje nowe kewlary. Takich w Zielonej Górze jeszcze nie było

  Falubaz kilka lat temu stworzył drużynę piłkarską, która gdy dotarła do III ligii, została połączona z klubem Piłkarskim UKP Falubaz. UKP Falubaz to był największy klub piłkarski w Zielonej Górze szkolący sporo dzieciaków. Po połączeniu chciano aby marka żużlowego Falubazu, znalazła się w piłkarskim Falubaz KS jeden spójny marketing czy idąc na macz piłkarski, czy na stadion żużlowy. Zielone stroje z myszka miki w Klapie swoje zrobiło, Przyciągało masę młodych chłopców. A teraz robi się WAŁ. Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego próbuje przejąc wszystkich młodych zawodników UKP Falubaz, bez wypowiedzenia umów przez poprzedni klub, bez okresu wypowiedzenia, stawiając dzieci i rodziców przed faktem dokonanym i stosując szantaż. Więc temu kevlary będą pewnie Filetowe, bo to barwy AP MM. Nazwa ma być zmieniona na Akademia Piłkarska Falubaz Macieja Murawskiego, stroje piłkarskie maja być fioletowe z myszka Miki.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Falubaz szykuje nowe kewlary. Takich w Zielonej Górze jeszcze nie było

  Niewiele sie Pomyliłeś Fioletowy.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Falubaz szykuje nowe kewlary. Takich w Zielonej Górze jeszcze nie było

  KOLOR BĘDZIE FIOLETOWY.

  Dowchan wykupił udziały w klubie piłkarskim KS Falubaz, a całą szkółkę młodzików Przenieśli do "prywatnego" stowarzyszenia Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego. To ta sama akademia, która w zeszłym roku 'wykradała" rodziców z dziećmi gdy zatrudniała trenerów KS Falubaz i wtedy była wrogiem nr. 1 w KS Falubaz. Dziś wymusza się na rodzicach szybkie przepisywanie się do AP MM, grożąc brakiem treningów dla dzieci, ale nikt nikogo oficjalnie nie zmusza.
  I tak o to już pomału buduje się piłkarski "Fioletowy" Falubaz z myszka Miki, miejmy tylko nadzieję że nazwa miasta dalej pozostanie Zielona Góra, a nie Fioletowa Góra. Zamiana takich kolorów była by "obdarciem" tradycji miasta i klubu. To tak jak dziś ktoś chciałby Stali Gorzów zabrać ich żółto-niebieskie barwy. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o....

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Konflikt o koreańską flagę z polityką w tle. Japończycy protestują

  I tak należy ODKŁAMYWAĆ historię, a nie ustawami i wojną z całym światem.

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Polskie gwiazdy - Justyna Kowalczyk

  Powodzenia Pani Justyno, Powodzenia ;)

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki. Stalowym piórem: Umówiliśmy się z Tomkiem, że będzie jeszcze jeden bal (felieton)

  Wielkie brawa dla "Złotoustego", za zorganizowanie balu. wielkie brawa dla każdego kto pomógł i wsparł Pana Tomasza. Ale to co powiedział "Złotousty jest ohydne i karygodne. Jakim prawem wchodzi on w relacje ojca z synem. Tam są więzi krwi, ojciec Goloba przez lata wspierał i dbał o karierę swoich synów. Komarnicki nigdy nie ma jakiegokolwiek prawa wypowiadać się w tych kwestiach, takie prawo ma jedynie Pan Tomasz, to on zna więzi i relacje jakie ma z ojcem, to jego uczucia i jego emocje. A Komarnicki zachowuje się jak hiena cmentarna, dla własnych, próżnych ambicji i własnego wizerunku wkłada kij w relacje ojca z synem. Kto dał panu takie prawo? To podłe, i nie można tłumaczyć tego, że zorganizował Pan bal dla Tomka, to teraz wszystko wolno...


  WSTYD panie Komarnicki, WSTYD.....

 • Patrykowski napisał/a komentarz do Zmarnowany talent Jana Ziobry. W Soczi skakał dobrze, Pjongczang zobaczy w telewizji

  To się nazywa ZEMSTA PREZESA I KRAWACIARZY Z PZN!!!
  Artykuł pisany na zamówienie, mający postawić Ziobrę w najgorszym świetle. To jest wręcz ohydne, a dziennikarzom, którzy godzą sie na takie teksty, brakuje kręgosłupu moralnego. Czy w swoich statystykach, dziennikarz zadał sobie trud aby sprawdził ile szans w startach dostawał Ziobro w poszczególnych latach. Ja także w ostatnich latach nie zdobyłem żadnego punktu w PŚ, jak pewnie i wszyscy to czytający. Z bardzo prostego powodu. Ale widać, to za trudne dla dziennikarza piszącego na zlecenie. Ciekawe dlaczego zupełnie ów artykuł nie zawiera informacji o startach Ziobry w Pucharze Kontynentalnym, zdobywanych tam punktach co dało dodatkowe miejsca startowe w PŚ dla Polskich skoczków i zawodnik, który to miejsce wywalczył nie dostaje szans w PŚ!!! Czy to jest uczciwe, czy to jest zgodnie z duchem sportu, gdy zawodnik broni sie wynikiem sportowym a nie daje mu sie szansy?
  Nie wiem czy Ziobro jest nieskazitelny i bez winy, nie znam go, ale gdy czytam takie teksty jak ten nabieram obrzydzenia do sposobu zdyskredytowania zawodnika i nabieram przekonania, że 'COŚ W TYM MUSI BYĆ", skoro w tak nędzny sposób rozprawiają się z nim, pisząc tak tendencyjnie, przemilczając, czy zapominając o pewnych kwestiach.....

 • Patrykowski lubi Komentarz

  Czytam i nie wierzę. Mam "do czynienia" z Wladkiem od wielu już lat ale nadal nie wierzę. Jak daleko można popaść w narcystyczna bufonade ? Kiedy wydaje się że to już kres na posterunku stawia się Komarnicki. Jakim trzeba być człowiekiem żeby PUBLICZNIE WCISKAĆ SIĘ MIĘDZY OJCA I SYNA tylko po to żeby zażyc odrobinę taniej chwały? Panie Komarnicki, pan masz sumienie ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Patrykowski

Smutnie kończy się dla nas ten sezon. Zamiast walki o złoto jest walka o brąz i póki co Wy macie je na wyciągnięcie dłoni. Szkoda frekwencji na Waszym stadionie. Ciekawie jak będzie u nas, obawiam się, że równie słabo.....:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Cześć Południowcu :) Jak nastroje przed półfinałem? Będą jeszcze derby w tym roku? I jak tak to o co?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Też tam się logowałem w pierwszych dniach zmiany na SF nie widzialem was.... To juz wiem. Tu nie bardzo jest z kim gadać.... Cała ekipa
P.S. Nie wiem czy dotarły wiec raz jeszcze gratuluje 4 miejsca i zycze pudła w przyszlym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wrzuć w google: Loko w Ekstralidze a mityczne „wymogi regulaminowe”

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia
- wiary, radości, miłości, spełnienia. Wszystkiego dobrego życzy YOLO ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT

Zdrowych, Wesołych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pijanego Sylwestra oraz wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym Nowym Roku życzy YOLO :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksfalubazks

Tak niewiele nam potrzeba,
by przytulić się do nieba.
Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko
i miłości ponad wszystko.
WESOŁYCH ŚWIĄT

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksfalubazks

Juz w ubieglym sezonie byl konflikt ojciec Becha-zarzad.W tym roku Dobrucki puszczajac Jabola zamknal droge Bechowi i on juz nie pojedzie w falubazie.Watpie czy jest ktos ,aby mogl przekonac jego ojca do zmiany decyzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Zapraszam na mojego bloga,który dotyczy bardzo dziwnej decyzji władz ligi o uznaniu meczu z Unia Tarnów za zagrożony.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Serdeczne życzenia
Wesołego Alleluja,
dużo zdrowia
i pogody ducha.
Niech radość Wielkanocy
napełni Toje serce
nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

W ten Bożonarodzeniowy czas niech milosć ogarnie nas,niech dobro do serc powędruje i na zawsze na Ziemi króluje.
Bachus...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.