Bartłomiej Niedziela: Wynik z Legii powtórzyć w Gdyni

Dobre spotkanie rozegrał w sobotę z Legią Warszawa Bartłomiej Niedziela, prawy pomocnik żółto-czerwonych. Zawodnik swój 45-minutowy występ ukoronował bramką. Niedzielka wyprowadził Jagę na prowadzenie, wykorzystując dobre podanie testowanego Vladimira Milenkovicia. Mimo, że Niedziela był w tej sytuacji faulowany, to precyzyjną główką pokonał Wojciecha Skabę.

Tomasz Kozioł

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że na Legii udało się nam nie stracić bramki i strzelić dwie. Mieliśmy takie założenia przed meczem, żeby czekać na własnej połowie na rywala i groźnie kontratakować, co nam się udało - mówi Niedziela.

Zawodnik Jagi uważa, że Wojskowi niczym nie zaskoczyli białostoczan. - Wydaje mi się, że Legia operowała piłką tylko na własnej połowie, a my czekaliśmy na ich błąd, niedokładne podanie, przejęcie i wyprowadzenie groźniej kontry, na czym polegała nasza taktyka. Myślę, że gdyby było o kilka więcej dokładnych piłek od obrony to wówczas stworzylibyśmy jeszcze trochę groźnych sytuacji. Jesteśmy zadowoleni z tego spotkania. Wygraliśmy 2:0 z Legią i obyśmy taki wynik powtórzyli w Gdyni.