Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • nowitzki napisał/a komentarz do "Mam dość Polski". Mówi, że to był najgorszy czas w jego życiu

  Polacy tolerują obcych pod warunkiem, że są oni białymi heteroseksualnymi mężczyznami wierzącymi w katolickie pierdamony.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Gow....mnie interesuja jakies plebiscyty. Jedyne co mnie interesuje to medal na MS Reprezentacji Polski.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Messi zwycięzcą, oraz królem strzelców i asyst Copa America, a Lewy nie wyszedł z grupy i strzelał tylko ogórkom na Euro. Messi królem strzelców silnej La Liga, a Lewy mistrzem i królem strzelców w jakiejś ogórkowej lidze niemieckiej. Wybór mógł być tylko jeden

 • nowitzki lubi Komentarz

  TU NA GRANICY toczy się WALKA aby ani Jednego nie wpuścić - A na południu Setkami się wyławia Ich i udziela się pomocy

 • nowitzki lubi Komentarz

  W klatkach to raczej trzyma się zwierzęta. Ale ci " gwiazdorzy" niewiele się od nich różnią. Aczkolwiek zwierzęta są bardziej inteligentne.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Dla mnie to walka o kasę dwóch gości ... którzy przy okazji starają się zrobić sobie legalnie jak najwięcej krzywdy . Dla większości prymitywnej tłuszczy wielką frajdę sprawia widok lejącej się krwi i chrzęst łamanych kości i dlatego ... to dyscyplina rozwojowa . Osobiście uważam że lepiej jest że ci ''gladiatorzy '' rozładowują swą agresję na ringu niż na ulicy lub w gangach przestępczych .

 • nowitzki lubi Komentarz

  powszechnie wiadomo, ze boks uszkadza mozg - i wtedy sie chodzi na pielgrzymki

 • nowitzki lubi Komentarz

  Wierzę w ludzką głupotę bo nigdy się nie zawiodłem...;))

 • nowitzki lubi Komentarz

  Pomogło to coś naszym piłkarzom, tenisistce? nie bo to tylko zabobony, zaklęcia do obrazów, niewidzialnych duchów itd. nic nie dadzą, jedynie ciężki trening i może odrobina szczęścia przez niektorych zwana cudem z niebios chociaż to tylko zbieg okoliczności.

 • nowitzki napisał/a komentarz do Gino Sirci: Topowa kadra i topowy klub to za dużo dla jednego trenera

  Czyli Grbicia możemy skreslić. Dzięki Heynenowi, który spieprzył robotę w Perugii.

 • nowitzki napisał/a komentarz do Fenomenalny Bartosz Bednorz poprowadził Zenit Kazań do zwycięstwa!

  Bednorz, Fornal i Kwolek grają jak z nut gdy trenerzy mają do nich zaufanie. Co tydzień mamy dowody na to jak Heynen zawalił nam igrzyska.

 • nowitzki napisał/a komentarz do Vital Heynen cały czas w grze. Prezes PZPS rozmawia z kandydatem

  Tylko Santarelli lub Lavarini. Wyboru dokonają Jagieło i Świeniewicz, a one nie chcą odrzutów z męskiej kadry. Heynen i Antiga nie mają szans. Dziewczyny chcą topowego włoskiego trenera wywodzącego się z żeńskiej siatkówki. Tylko do takiego trenera będą mieć zaufanie i będą pracować na maksa.

 • nowitzki lubi Komentarz

  igrzyska musza byc bo inaczej plebs zacznie iteresowac sie jak w bambuko jada z nimi politycy...wyborca im glupszy tym lepszy ...a straty jakies musza byc , i tak odbuduje sie za kase podatnika

 • nowitzki lubi Komentarz

  Już z lekkim obrzydzeniem ogladam mecze piłki nożnej . To co wyczyniają piłkarze na boisku nie jest już sportem , To brutalna walka o pieniadze kamuflowana patriotyzmem .Stosowany przez graczy tz. faul taktyczny to umyślny atak bandycki na przeciwnika by wyeliminować go z gry . Cios łokciem w żebra . tez skuteczny . A komentatorzy , szczególmie jeden - nieświadomie obnaża ukryty głęboko swój szowinizm gdy wprowadzi się w szamański trans . Gdzie mu do komentarzy śp. pana Ciszewskiego . Jaki to sport ?

 • nowitzki napisał/a komentarz do Polacy bez planu B ws. trenera siatkarzy? "Nikt się ze mną nie kontaktował"

  Nie ma problemu. Giuliani lub Gianni. Żaden z nich nie jest gorszy od Grbicia. A z pewnością są dużo lepsi od Heynena. U kobiet zgłosił się Davide Santarelli - trener najlepszego klubu na świecie Imoco Volley Conegliano. Czyli jest pozamiatane. Nikt z nim nie szans.

 • nowitzki napisał/a komentarz do Zamieszanie wokół kandydata na trenera Polaków. "Przedstawiłem mu sprawę jasno"

  Gino Sirci strzelił sobie w stopę zatrudniając Heynena. Belg całkowicie zawalił sezon w Perugii. Nic dziwnego, że Sirci jest teraz ostrożny.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Z jednej strony zwłoka z powołaniem nowych trenerów kadry męskiej i żeńskiej jest zrozumiała. Im później to się stanie, tym mniej trzeba będzie zapłacić. Ale z drugiej strony obaj odchodzący trenerzy (Heynen, Nawrocki) zostawili po sobie stan sporego niedosytu z wyników. Dla uspokojenia środowiska zawodników i kibiców dobrze było wiedzieć kto ma to "ogarnąć". No i żeby potem nie było tradycyjnego biadolenia, że nowy trener miał za mało czasu.

 • nowitzki napisał/a komentarz do To główny faworyt do objęcie polskich siatkarzy. Opowiada o pomyśle na kadrę

  Konkurs na trenera reprezentacji mężczyzn powinien zawierać pytanie: czy powołasz do kadry Kubiaka i Drzyzgę. Odpowiedź twierdząca powinna wyeliminować takiego kandydata w przedbiegach.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Przyczyny porażki Tokio?
  -słabi zmiennicy
  -słaba zagrywka
  -słabe obrony
  -brak zdecydowania przy kontrach
  W połowie winny trener,w połowie zawodnicy.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Przecież wiadomo kto zawinił głupi selekcjoner który wystawiał w beznadziejnej "formie" Kubiaka...

 • nowitzki lubi Komentarz

  Dla mnie to szczęśliwy dzień ! Od 60 lat kocham siatkówkę. Przez 20 lat grałem amatorsko, ale regularnie. Sebastian na Prezesa a Nikola trenerem kadry to było moje marzenie ! Wszyscy fani siatkówki zdają sobie sprawę czemu przegraliśmy mecze ze Słowenią w Lublanie i w Katowicach. Czemu przegraliśmy mecz z Francją na Olimpiadzie ? Heynen nie ma mocnych nerwów, nie zrobił zmian, zaspał. Dla mnie nie dorósł do kierowania tak znakomitym zespołem siatkarzy. Grbic, opanowany, konsekwentny poprowadził ZAKSę do gigantycznego sukcesu. Szkoda, że Zagumny nie chciał pójść ścieżka trenerska. Byłby równie genialny.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Gdyby wybór był między nim a Vitalem, to postawiłbym na niego

 • nowitzki lubi Komentarz

  Podoba mi sie pozytywne mnastawienie tego faceta.Dużo trenowal,byl w naszym kraju,ma w głowie siatke Turczynek ktore dzisiaj sa jednymi z najlepszych...Sprawdzi sie w boju to pogadamy ale na chwile obecną,nie wahalbym sie dać mu tej posady.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Bardzo dobry kandydat, bystry, młody, ambitny, z twardej tureckiej szkoły życia. Tam aby grać
  trzeba to sobie wywalczyć na boisku.
  Skończy z matolstwem boiskowym naszych niektórych dziewczyn.
  Jest w stanie stworzyć w tym krótkim czasie zespół, który będzie w stanie przeciwstawić się dobrą grą czołowym zespołom świata. Na medal nie liczę, zbyt wcześnie i nie z tą kadrą, ale na walkę i skuteczną grę grę z najlepszymi, a nie wyżebrywanie pojedynczych setów.
  Z uwagi na brak oficjalnych deklaracji np. Antigi, stawiam na niego.

 • nowitzki lubi Komentarz

  Pokazał, gdzie ma nasze zawodniczki i wyjechał. Niech się lansuje gdzie indziej

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.