Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Jerzy Kucia lubi Komentarz

W pierwszej połowie Kielczanie pokazali znakomitą grę w obronie (w drugiej grali już na dogranie meczu i wyraźnie uważali, żeby nie złapać kontuzji). Widać, że bardzo poprawili ten element gry w porównaniu z poprzednim sezonem. Nowi bramkarze Wolff, Kornecki też na duży plus. Karacić i Guillo świetne transfery. Jeden już teraz jest liderem w ataku, drugi jest liderem w obronie. Turek ma dobrą dynamikę, potrafi grać co pokazał w 2-3 akcjach, ale musi się zgrać z zespołem. Dla niego przeskok na poziom Kielc jest ogromny. Musi się nauczyć gry na tym poziomie. Widać, że zrozumienie taktyki sprawia mu jeszcze duże problemy. Absolutnie nie można go jednak skreślać.

Nahi dzisiaj 4 bramki przeciwko Pickowi, brawo młody!

Bramka na mega plus, obrona teraz wygląda solidnie, Guillo nakrywa czapką Mamicia, o Luce już chyba nikt nie pamięta patrząc na to co wyprawia Karacić. Szkoda że póki co nie gra Branko, jestem ciekawy co pokaże w Kielcach. Jak dojdzie jeszcze Gębala do defensywy to może być zacnie. In minus póki co tylko Pehlivan, jeszcze sporo czasu upłynie zanim ogarnie taktykę Talanta i zdobędzie potrzebne doświadczenie, dlatego powinien jak najwięcej grać w SL, chodź dziś pokazał że rzucić umie:)

W drugim wpisie pełna dominacja głupoty Michałka..... kolejny rewelacyjnie durny post nadwornego głąba , widzącego kroki, który właśnie wrócił z meczu swojej ukochanej drużyny....:)

Czego chcieć więcej ... wysoka wygrana po kapitalnej grze, pełna hala, doping przez całe spotkanie.
    Moc jest z nami :)

Pierwsza połowa spotkania była kapitalna i rozstrzygnęła spotkanie. Druga połowa była tylko na dogranie, spotkanie było rozstrzygnięte już dawno. Brawo dla całej drużyny za pokazanie fajnego handballa. Sezon zapowiada się przyjemnie ;) pokaz siły oglądaliśmy.

Czysta poezja .świetnie się ogląda takie widowisko.Teraz poprzeczka będzie szła w górę , każdy przeciwnik będzie mocniejszy , ale Vive jest gotowe .

Kulesz w Kilonii wymiatał i rzucił 5 czy 6 bramek. W tym bardzo ważną, kontaktową gdy przegrywaliśmy 30:28 na minutę przed końcem. Dzisiaj nie musiał wiele rzucać.

@markiszon: alex to dla ciebie brak zagrozenia? wez czlowieku zastanow sie co ty wgl. wypisujesz, kulesh tez swietny i mocny rzut

Co do meczu! Brawo! W pierwszej połowie Motor został zniszczony, bili głową w mur. Fajny debiut Mateusza w bramce, parada z koła klasa! To co było bolączką Vive w tamtym roku teraz zaczyna być atutem. W końcu dobra obrona i pomoc z bramki. A w ataku Karacić jest genialny. Może napiać książkę "1001 podań do koła". A Vive może być tylko mocniejsze gdy wszyscy wrócą do gry. Już czekam na kolejny weekend z Ligą Mistrzów, mam nadzieje że Vive i Wisłą podtrzymają passę.

Zacznę od spraw technicznych. Najpierw "ginęły" komentarze, teraz dodanie ich w wersji mobilnej graniczy z cudem. Po drugie, Maxi jesteś nudny jak flaki z olejem, zmienny jak chorągiewka na wietrze. Szczrze nie wiem kto stoi za tym kontem ale podziwiam za wytrwałość ;) takie klepanie bzdur dzień w dzień może doprowadzić do raka mózgu :)

Maxiu już po wąchaniu spodenek :) Dominacja w twoim przypadku bardziej określa to że lubisz dostać "klapsa w twarz" na forum a niż przewage 4-bramkową, boli cię to że twoi pupile nigdy już nie dostaną się na taki poziom (sam wiesz reforma ligi mistrzów i tylko jedno miejsce) ale nie płacz bo w lidze europejskiej też będziesz mógł emocjonować się porażkami orlenu

Najlepszym zawodnikiem na boisku był w obronie Guillo i basta. To co robił z zawodnikami Motoru to aż się śmialiśmy na trybunach. Brawo!

Pokaz siły. W tym sezonie Vive jest o wiele mocniejsze w bramce i obronie. Po 15 minutach było po meczu :)

Ważne zwycięstwo pod każdym względem(styl bez znaczenia).

Gratulacje za zwycięstwo!!! Jaka była frekwencja na meczu???

Pewnie wpadłeś posprzątać, bo napewno nie spożwywać alkohol :-))))))))))))))

Veszprem dostało łupnia od podobno słabego THW Kiel. No cóż, w bramce Vladimir 27% Cupara :))

Veszprem : Kiel - 31:37

Pierwsza połowa fajna, szczególnie w ataku.
    Druga już bez rewelacji.
    Też mam wrażenie, że Igropulo jeszcze parę meczy opuści. W sumie mecz na plus.

Nie do końca wierzyłem w Wisłę, ale wyglądało to nieźle, szczególnie w obronie. Ciekawe kiedy zobaczymy Igropulo na boisku, chyba nieprędko. Na marginesie w wywiadzie krajek stwierdził, że dzisiaj gra Wisły zmieniła się o 360 stopni XDXD

O co chodzi? Żadnych komentarzy nie ma? Dziś wyglądało to lepiej. Stenmalm w pierwszej połowie rozwiał chyba wszelkie wątpliwości co do swojego barku. Pierwsze punkty są - teraz powinno być łatwiej.
    Gratulacje dla @Miasto mistrzów - Kielce za wytypowanie dokładnego wyniku :))

Veszprem , dziękujemy Ci za namówienie Cupary na transfer na Was ;)

Można powiedzieć że zapowiada się całkiem ciekawie.Takich niespodzianek będzie więcej.

Maszyna się zacięła. Trochę zostali upokorzeni w domu, bramka wygląda jak u nas w poprzednim sezonie i teraz oni mają te problemy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.