Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ritter napisał/a komentarz do Nikola Grbić: Aleksander Śliwka? Takich jak on, nie ma wielu na świecie

  Czy ktoś jest techniczny czy siłowy to jest to jak dla mnie kwestia gustu i spieranie się oto to nonsens, ostatecznie liczy się to kto zdobywa więcej punktów/ lepiej się prezentuje na boisku = w tym czego statystyki nie oddają. Wolę zawodników siłowych więc np. bardziej Kwolka bym widział w "12" to doceniam zalety którymi dysponuje Śliwka i jeśli on się znajdzie nie będę miał pretensji, każdy ma coś czym imponuje i np. na takim VNL można fajnie taktycznie budować skład.

 • Ritter napisał/a komentarz do 25-osobowa kadra nie zamyka tematu. Vital Heynen nadal chciałby skrócenia PlusLigi

  Jak rozumieć należy to że plusligowcy będą w gorszej sytuacji niż ci z zagranicy, to ci pierwsi skończą najpewniej wcześniej, zależy co z LM. Jakby na logikę ci którzy grają za granicą odgrywają często pierwsze skrzypce w swoich klubach i są też to ligi mocniejsze wyjątek Bieniek- ilość gry i Kubiak- liga ale on jest pewny. Choć nadal ciekawi mnie np. kwestia środkowego Bieniek a Kochan czy oni mają równe szanse czy też nie do końca, zapewne obaj będą grać bardzo dużo w VNL nie widzę innej opcji bo to tutaj a nie na przyjęciu teraz jest największy dylemat i do czego Heynen przypisuje większą wagę.

 • Ritter napisał/a komentarz do 25-osobowa kadra nie zamyka tematu. Vital Heynen nadal chciałby skrócenia PlusLigi

  W końcu coś ciekawszego można się dowiedzieć. Czyli jednak bardziej selekcjoner będzie stawiał na test pod igrzyska niż tym razem na ogrywanie młodszych zawodników, mimo to liczę że Janusz i Firlej dostaną powołanie, dobrych rozgrywających u nas deficyt a grając w samej PLS się nie wybiją. Final6 to minimum, jeśli zagramy tam bardzo mocą 14 myślę że nawet finał to jest cel.

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Tokio 2020. Ambitny Maciej Muzaj wygryzie Bartosza Kurka? "Jest to w jego zasięgu. Ma papiery na duże granie"

  Kurek to jest nadal nasz numer 1. Muzaj może być lepszy od niego, ale nadal ma sporo pracy nad sobą. Punktowo w ataku jest świetnie, lecz jego atak po prostej jest daleko w tyle za Kurkiem i trochę też za Konarem, łapią go często blokiem wtedy, po przekątnej świetnie. Największym jego problemem jest jednak zagrywka, on w tym elemencie prawie nie istnieje, a sorry co to za atakujący bez dobrego serwisu. Rozumiem jednak to że Heynen wolał float a tutaj żądają od niego z wyskoku, ostatecznie nadal serwuje baloniki tylko szybsze. W reprezentacji zapamiętałem go jeszcze jako zawodnika z problemem psychiki, kilka nieudanych akcji i facet tonie i jest do zdjęcia. Fizycznie jest bomba, ale serwis i psychika są rezerwy.

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Fabian Drzyzga nie myśli o zakończeniu gry w kadrze. "Nie czuję się wypalony"

  @Ritter: Janusza* zjadło w tekście :)

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Fabian Drzyzga nie myśli o zakończeniu gry w kadrze. "Nie czuję się wypalony"

  Ponoć im rozgrywający starszy tym lepszy oczywiście w granicach rozsądku. Myślę że przy dobrych wiatrach mógłby nawet do kolejnych igrzysk grać. Z jednej strony to fajnie z drugiej trochę niepokojące, bo w sumie chyba wszyscy wiemy że rozegranie to nie jest nasz mocny punkt, wręcz jest to pięta Achillesowa. Jest jeszcze Łomacz, gdzieś dalej w "wyścigu" Komenda i kilku perspektywicznych do kadry. Jest dobrze, ale są duże rezerwy i na tej pozycji może być znacznie lepiej.

 • Ritter lubi Komentarz

  Szanowny Panie redaktorze skoro podrzucił Pan już w artykule tak bardzo niemówiąca kompletnie nic statystykę jak liczba zdobytych punktów, podrążę za Pana dalej i podam ciekawsze statystyki. Wyczytać z nich możemy, że o ile w ataku Szalpuk nie odstaje bardzo od reszty potencjalnych kadrowiczów (48,1542 %). Przykładowo: Śliwka - 48,7500 %, Kwolek - 49,1501 %, Halaba - 48,5714 %, Szerszeń - 48,4685 %, Semeniuk - 49,2105 %, Fornal - 45,6711 %.
  Jak widać choć różnica nie jest wielka, to w ataku wygrywa jedynie z Tomkiem Fornalem. Jednak ważniejsze jest, że przegrywa w tym elemencie z zawodnikami, którzy potencjalnie w reprezentacji mieli by robić bardziej za zawodników defensywnych jak Śliwka, czy Kwolek.

  Zaglądnięcie w statystykę przyjęcia w kontekście reprezentacji całkowicie już pokazuje, że jeżeli Szalpuk znowu pojedzie na wielką imprezę czyli Igrzyska kosztem wyżej wymienionych, a już tym bardziej Bednorza, to będzie to po prostu kompromitacja Heynena. Nawet jeżeli Leon z Kurkiem doprowadzą reprezentację do złotego medalu.

  Mianowicie Szalpuk w przyjęciu zajmuje obecnie 62 pozycję (sł. Sześćdziesiątą drugą ) na 65 klasyfikowanych zawodników z zabójczym przyjęciem pozytywnym na poziomie 37,71 %
  Dobra forma Skry w ostatnich tygodniach w najmniejszym stopniu opierała się na Szalpuku, a przede wszystkim na atakujących, szczególnie Petkovićiu, Persie na przyjęciu i świetnej formie środkowych.

 • Ritter napisał/a komentarz do Mateusz Bieniek nie żałuje wyjazdu do Włoch. "Spływa" po mnie to, co piszą hejterzy"

  Trochę niespójności jest, po słowach Mielewskiego i samego Bieńka ze "7 strefy" nie powiedział tego wprost, ale jednak dało się wyczytać że trochę nie do końca wiedział że będzie aż tak mało grał. Lecz mimo to jest w jednym z topowych klubów, tam nawet siedząc na ławce może się sporo nauczyć choć uważam że jego potencjał już nie od dziś jest mega duży i jest wstanie wygryźć Simona choć jest to dość mało realne obecnie. Obecnie zdecydowanie przegrywa rywalizację z Kochanem tak mi się wydaje, ale rywalizacja będzie na tej pozycji do lata pewnie i na ostatniej prostej może wskoczyć do "12".

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Wielka oferta dla Bartosza Bednorza. Zenit Kazań kusi Polaka

  @toxic: Może też wchodzić zadaniowo, ten facet jest uniwersalny, jak dla mnie może on wchodzić na serwis, z wyskoku ma drugi po Leonie najbardziej skuteczny serwis, jak nie as to mocna odrzucająca zagrywka, a ona jest mankamentem u nas - nie działa często (przebicia za darmo).

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Wielka oferta dla Bartosza Bednorza. Zenit Kazań kusi Polaka

  @Ritter: @Ritter: ... i zrezygnował z Pucharu Świata który traci na wartości, to skupił się na lidze i to mu wyszło jak najlepiej co widać po osiąganych wynikach. Edytowanie tutaj nie istnieje, dodatkowo na jednej stronie jestem zalogowany a na innej nie wtf?

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Wielka oferta dla Bartosza Bednorza. Zenit Kazań kusi Polaka

  @Ritter: @Ritter: ... i zrezygnował z Pucharu Świata który traci na wartości, to skupił się na lidze i to mu wyszło jak najlepiej co widać po osiąganych wynikach. Edytowanie tutaj nie istnieje, dodatkowo na jednej stronie jestem zalogowany a na innej nie wtf?

 • Ritter napisał/a komentarz do Siatkówka. Wielka oferta dla Bartosza Bednorza. Zenit Kazań kusi Polaka

  Co wy żyjecie w jakiejś innej rzeczywistości. Niektóre plotki tak ludziom ryją mózgi że masakra. Heynen i Bartek nie mają żadnego konfliktu wszystko sobie wyjaśnili i było to mówione już nie raz, selekcjoner dodatkowo podkreślał zachwyt nad grą Bartka i że niewykluczone że będą razem pracować w czerwcu, co nie znaczy że tak musi być. Przyjęcie Bartka to też już w dużej mierze czas przeszły, Bednorz nie dość że ma obecnie najlepsze perfekcyjne przyjęcie z wszystkich naszych reprezentantów to jeszcze jest 3 najbardziej wyeksploatowanym zawodnikiem w lidze a we Włoskiej nie serwują baloników. Bednorz w wywiadzie deklarował że pasowałaby mu opcja rezerwowego bo jest świadom ciężkiej rywalizacji, ma charakter Kubiaka czasem powie za dużo taki po prostu jest, częściowo jest także liderem mentalnym w final6 czy Modenie widać jego wsparcie dla drużyny, on też wie co robi bo może i zrezygnował z Pucharu Świata który traci na wartości, gdzie nie pójdzie to sobie poradzi.

 • Ritter napisał/a komentarz do Serie A: Bartosz Bednorz poprowadził Leo Shoes Modena do zwycięstwa z mistrzem Włoch. Wilfredo Leon nie zawiódł

  To mógł być najlepszy mecz Modeny w tym roku, ALE po pierwszym secie można było się nieźle wkurzyć, przegrywać aż 5 pkt. a potem nawet 9. Z czasem odrobili to z nawiązką, chociaż jakby nie roszady w składzie Lube pewnie byłoby szybkie 3:0 u siebie. Mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej bo w niedzielę Milano też ciekawie. Bednorz fajnie się zreflektował na przyjęciu 33%perf. z Lube które serwis ma równie mocny, godne podziwu. Bieniek też całkiem dobry mecz.

 • Ritter lubi Komentarz

  Serce się raduje.Bednorz jest liderem potężnego klubu mając dookoła siebie Andersona , Zaytseva , Holta i Christensona.

 • Ritter napisał/a komentarz do Sir Safety Perugia poszukuje rozgrywającego. Na celowniku Fabian Drzyzga i Antoine Brizard

  De Cecco to jak dla mnie obecnie top3 obok Rezende i Christensona zmiana na kogoś innego będzie w zasadzie osłabieniem. Brizard i Drzyzga to dużo gorsi zawodnicy, o ile Brizard zagrał rewelacyjnie w turnieju w Berlinie i gra świetnie w PLS o tyle Fabian od MŚ jak dla mnie to równia pochyła albo parabola, w Rosji nie gra jakoś źle, ale to on jest zawodnikiem który pewnego poziomu nie przeskoczy, chociaż ma szansę to zmienić podczas IO.

 • Ritter napisał/a komentarz do PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

  Ale meczycho ;)

 • Ritter napisał/a komentarz do Bartosz Bednorz na celowniku Zenitu Kazań. Miałby zastąpić jedną z gwiazd

  Gdzie nie pójdzie to jest zawodnik który sobie poradzi, wolałbym by został w Modenie bo najczęściej to właśnie on a nie Zaytsev ciągnie grę, jeśli już to liga rosyjska albo włoska w innym klubie tylko w jakim? Po za tym zostając we Włoszech jest możliwość oglądania jego świetnej gry.
  Pani prezes to ma jakiegoś mega fioła na punkcie Ngapetha, tyle znanych nazwisk, ale chyba zapomina ona o limitach, sam Ivan grać cały czas też nie może, taki wymiany też dają efekt jaki dają i zamiast bić się o top1 grzęzną gdzieś w 3-5ms.

 • Ritter napisał/a komentarz do Serie A: dobre, zwycięskie występy Bartosza Bednorza, Wilfredo Leona i Mateusza Bieńka

  I się zawiodłem Lube bez 2 filarów a rozklepali Veronę jak chcieli. Bednorz na swoim ekstra ataku, ale przyjęcie to fatalne dziś. W sumie w tej kolejce to chyba wszyscy Polacy jakieś punkty zdobyli we Włoszech. W środę dużo więcej emocji Modena-Lube i Trentino-Milano może być ciekawie.

 • Ritter napisał/a komentarz do Dobre wieści ws. Ligi Narodów. Jacek Kasprzyk: Prawdopodobnie będzie można zgłosić więcej niż 18 graczy

  Jak dla mnie "18" to jest minimum, na turniej jak się nic nie zmieniło można zabrać "14" 6 wyjściowa + kolejna 6 już daje sporo + 2 dwóch można uznać że na zmiany będą wchodzić to już spory komfort, ale i kolejną "6" w domyśle dobrze jest mieć przygotowaną na zawody już na innym terenie. Wtedy dawna wyjściowa "6" odpoczywa a gra cała reszta. Najlepiej aby pozostało "25" myślę że 20stu będzie okej, jeśli już chcą tak skracać.

 • Ritter lubi Komentarz

  Jeżeli Bartek Bednorz nie pojedzie do Tokio - a coś czuję, że tak będzie, bo belgijski uparciuch postawi na swoim - to turniej olimpijski skończymy na ćwierćfinale. Sam Leon nie wystarczy, aby zdobyć medal. Musi być ktoś taki jak Bartek, który potrafi poderwać do walki zespół w razie potrzeby, szczególnie w decydujacych meczach o medale.

 • Ritter napisał/a komentarz do Igrzyska olimpijskie Tokio 2020: znamy rywali Polaków. Biało-Czerwoni uniknęli "grupy śmierci"

  @Eugeniusz Mo: Skoro Heynen deklarował że uczyni kadrę najmocniejszą i mówił że docenia to co robi Bartek w lidze to o ile utrzyma ten poziom przez kolejne kilka miesięcy powinien być oto spokojny. Bez niego też uważam że o złoto będzie b.ciężko choćby nawet był tylko jako rezerwowy to jest taki "as w rękawie" facet ma swoje atuty to kopia Leona a mieć takich dwóch...a jednego nam zazdroszczą :)

 • Ritter napisał/a komentarz do Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice

  Słabo to wygląda na razie, set błędów Gks obniżył poziom do Resovii a i tak wygrał, 14 błędów Asseco w jednym secie a z drugiej strony niemal bezradne w ataku Katowice.

 • Ritter napisał/a komentarz do Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice

  3-1 dla GKS

 • Ritter napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: zwycięstwo Cucine Lube Civitanova z Jihostrojem Czeskie Budziejowice, kolejny dobry mecz Mateusza Bieńka

  W zasadzie spokojna wygrana po za 3cim setem a zanosiło się na 3:0 końcówkę nieźle Czeskie odwróciło na swoją korzyść, Rychlicki też im pomógł, koszmarnie gra. Zaskakująco jednak dobrze Jiri Kovar zastąpił Leala. Najbardziej ciekaw jestem teraz meczu Lube z Veroną, Verona taki trochę czarny koń ligi, Modenę w słabości ograła teraz Lube bez Ghafoura i Leala, hm może być ciekawie.

 • Ritter napisał/a komentarz do VERVA Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel

  2-3 .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.