Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • keri103 lubi Komentarz

  Twitter oszalał?

 • keri103 napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Znamy pozycje Linette i Świątek

  Swiatek moze jedynie wygrac z Pliskowa. Reszta nie jest dzisiaj w jej zasiegu.

 • keri103 lubi Komentarz

  Pliskova z tej ósemki jest najsłabsza a za nią Iga , więc to żaden sukces bo awansuje po wycofaniu się jednej z uczestniczek.Jeśli nie zmądrzeje i nie zmieni sztabu trenerskiego to osiągnęła już sufit swoich możliwości.Kto to jest Sierzputowski i jakie ma doświadczenie?
  To taki drugi Brzęczek albo nawet niżej.

 • keri103 lubi Komentarz

  No spoko. Powodzenia życzę.

 • keri103 lubi Komentarz

  Będzie grała lepiej jak wywali tego trampkarza .....!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • keri103 lubi Komentarz

  To taki marny sukces !

 • keri103 lubi Komentarz

  Myślę, że dobry wynik, na WTA Finals, mógłby zepchnąć na dalszy plan, temat niesmacznej kalkulacji, na koniec sezonu, ale czy taki będzie? Czy nie będzie, kolejnego rozczarowania?

 • keri103 lubi Komentarz

  Jeszcze nie dorosła....................

 • keri103 lubi Komentarz

  I gitara. Iga musi grać z najlepszymi by się poprawiać.

 • keri103 lubi Komentarz

  @prym: Ejże? Naprawdę ma poziom Brzęczka? Czy Brzęczek by powiedział, że Euro albo Mundial nie są "celami samymi w sobie", nie są zatem najważniejsze, w razie czego olewamy to panowie, a ważna jest
  stabilizacja gry piłkarzy przez następne 7 lat? ;))))

 • keri103 lubi Komentarz

  Proszę zauważyć, że Iga jest bardzo wysoko, mimo że nie gra tak intensywnie jak inne zawodniczki. Nie będę zdziwiony, jak rywalki będą się wykruszać z powodu kontuzji, przeciążeń, a Iga jednak będzie grać. Ona będzie miała z czołówki największy potencjał, by awansować w rankingu WTA. Punktów za WTA Finals może trochę uzbierać i mogą one pozwolić być w TOP10 już na stałe. Cieszę się, że w tym turnieju będzie miała okazję grać z rywalkami, z którymi zazwyczaj przegrywa. Może odwróci kartę z Sakkari, Jabeur czy Muguruzą

 • keri103 lubi Komentarz

  Dobrze,że koleżanki Igi z kortu są takie miłe i takie...słabe.
  Jeśli nie trafi na Sakkari,to jest szansa pograć trochę.
  Iga do boju!

 • keri103 lubi Komentarz

  @Arkadiusz Mochocki: Że tam się dostanie to raczej pewne, ale czy tam coś ugra to większy znak zapytania. Ale nawet jak przegra wszystkie 3 mecze to wpadnie 375 pkt "za nic". Porównywalne z półfinałem tysięcznika. Właściwie wariactwo WTA.

 • keri103 lubi Komentarz

  Gdyby chcieli wracać, zrobiliby to teraz, by był czas na aklimatyzację, a im dłużej siedzą w Stanach, tym więcej przemawia, by zostali dalej. Zresztą Barty, ponoć jest już w Australii.

 • keri103 lubi Komentarz

  Co do tej niepewności czy trzeba będzie jeszcze Igę gdzieś szybko wysłać do Europy czy nie: Jak widać chodzi tylko o 20 punktów. Trochę się mści to że Iga nie wystąpiła w jednym
  jedynym turnieju więcej w czasie tego sezonu, gdziekolwiek w jakimś małym turnieiku nawet. A najlepiej gdyby wtedy wystąpiła w Stuttgarcie albo w Rogers Cup wygrywając gdzieś JEDEN JEDYNY MECZ. Już by była dawno zakwalikowana i mogła się w USA spokojnie przygitowywać do Meksyku. Pewnie że zawsze można powiedzieć jak teraz twierdzi jej trener: planowaliśmy tylko top20, a wskoczyło nam top5, to luz. Po fakcie można wszystko powiedzieć. Ale szanse były na stabilniejszą pozycję obecnie i mniej nerwów gdyby się zagralo gdzies JEDEN mecz więcej.

 • keri103 lubi Komentarz

  No nic przynajmniej poznajemy coraz bardziej jego "filozofię": Wimbl? Nieistotne, WTA finals - nieistotne. Właściwie nic nie jest istotne, istotna jest "stabilizacja". Dajcie nam czas i nie oczekujcie nic. To jest oczywiście sprytne podejście, ktoś mógłby powiedzieć: wprowadzanie luzu, co będzie to będzie. Ano właśnie co będzie to będzie, jak wejdzie to wejdzie (to z jego coachingów on court). A jak nie będzie i nie wejdzie - próbujemy spokojnie za rok, dwa. No nie chciałbym znowu po nim "jechać" i przypominać mojej "hipotezy roboczej": zakotwiczenie się na całe lata w top30. Stabilne oczywiście ;) Dla trenera najlepsza i najmniej stresowa sprawa ;) Dla Igi? Ma czas, poczeka sobie, jest młoda ;) Szlemy i WTA finals nie są "celem w samym sobie". Celem jest spokojna trenerka trenera w top30, no w porywach top20. Stabilnie ;)

 • keri103 lubi Komentarz

  Gdyby nie krecz Arabki w 1-ej rundzie w Moskwie, mogło być "po zawodach" . Spadła by w Race na 9 i mniejsza ilość turniejów odbiłaby się "czkawką". Sztab do wymiany lub trener!
  Zamiast Ostrawy mogła zagrać w Moskwie!

 • keri103 napisał/a komentarz do Iga Świątek blisko występu w finałach WTA. Cztery zawodniczki depczą jej po piętach

  Zdaje mi sie, ze Sierzputowski pomylil zawody. Powinien byc matematykiem, moze filozofem. Zeby zdobywac punkty, to trzeba grac, a nie siedziec i patrzec na innych. Czarno widze Swiatek z tym sztabem szkoleniowym. Dziwie sie tylko ojcu, ze tego nie widzi.

 • keri103 lubi Komentarz

  Świetna technicznie,świetna taktycznie,dosyć szybka,słaba psychicznie,i bardzo słaba siłowo.
  Dużo pracy.

 • keri103 lubi Komentarz

  @mattii: Eeee taktycznie? To jeszcze musi poprawić. W idealnym przypadku dzięki taktycznemu rozpracowywaniu przeciwniczek przez trenera. Ale ponieważ to dla niego chińszczyzna, po prostu
  tego nie potrafi, to niestety musi ona tej taktyki uczyć się sama, w czasie meczów. Jak na razie ma z tym problemy, po prostu zbyt często zaskacza ją sposób gry przeciwniczek. Pewni że kiedyś wypracuje jakieś plany B czy C. Niestety musi się trenować w tym aspekcie sama, bo jest ona tenisowo już teraz o parę półek wyżej niż trener. A nowego nie chce wziąć, bo ten jest miłym facetem ;)

 • keri103 lubi Komentarz

  Aga do ostatniej chwili walczyła o punkty.... a tu jakoś dziwnie. Odpuszczanie turniejów, rezygnacja pod pretekstem treningów. I wychodzi brak ogrania i rozeznania w taktykach i arsenale środków technicznych rywalek. Niby sukces bo turniejach wielkoszlemowych min. IVR ale jest niedosyt. I ten brak wniosków po porażkach z konkretnymi tenisistkami. Jak niechce zmieniać zespołu, to przynajmniej czasowo wprowdzać jakiegoś szkoleniowca na zasadzie master class. Może zamiast "flirtowania" z idola mi na tweeterze i zaczepek, powinna wziąć od każdego kilka lekcji.

 • keri103 lubi Komentarz

  Trener do zmiany , jeśli chce cokolwiek jeszcze osiągnąć i być kimś w tenisie.Z tym trenerem sięgnęła sufitu możliwości , Krejcikowa była pierwsza , która zaznaczyła progres ...do tyłu.Po niej przyszła kolej na Sakkari(dwa razy) i Szwajcarkę Bencić.Wygrywa ostatnio ze zdecydowanie niżej notowanymi zawodniczkami i wcale nie tak łatwo.Chyba , że to woda sodowa tak podziałała?

 • keri103 lubi Komentarz

  @prym: Ona sama nic nie zmieni. Na razie powtarza wyouczone formułki że "jest lepiej niż się spodziewała" (a raczej trener spodziewał) i przygotowane przez Darię koncepty typu
  ("to maraton nie sprint"). Nic nie będzie, żadnych zmian. Nie z jej strony.

 • keri103 lubi Komentarz

  @prym: P.S. Idze żadna woda sodowa nie uderzyła do głowy. To nie jest powód jej obecnych problemów. Największym powodem jest noeumiejętne przygotowywanie jej do meczów przez trenera, przez co jest ona wciąż zaskakiwana przez zawodniczki grające trochę inaczej niż się spodziewa. Nie działa wtedy jej własny plan A, bo od trenera nie dostaje nic, w czasie meczu sama próbuje odkryć/zastosować jakiś plan B, czasamivsię udaje, coraz częściej nie. To są jej własne kreacje, trener już od dawna nic nie wnosi w tej kwestii. Bo nie ma wiedzy doświadczenia i narzędzi ku temu.

 • keri103 lubi Komentarz

  Lokata 11-15 dużo trafniej odzwierciedla jej formę z 2021 roku niż w miejsce w pierwszej dziesiątce skoro nie może przejść IV rundy w żadnym turnieju wielkoszlemowym i w dużej mierze jej wysoka lokata w Top 10 była z powodu wygrania French Open w październiku 2020.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.