Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Tuszyński lubi Komentarz

  F1 jest śmieszne, taki zespół jak wiliams któremu zależy tylko na wyjściu na + finansowo nie powinien długo zabawić w F1, dwa sezony na ostatnim miejscu i do widzenia, Nie wiem dlaczego BMW zrezygnowało ale powinni nadal jeździć bo podchodzili do sprawy poważnie, Audi też powinno pomyśleć o F1, bo te zespoły które się licytują z zawodnikami kto da więcej milionów a potem składają bolid w garażu na szybko i kleją go taśmą naprawczą są kabaretem

 • Tomasz Tuszyński lubi Komentarz

  Ile Orlen ma zapłacić ???

 • Tomasz Tuszyński lubi Komentarz

  Era Roberta minęła bezpowrotnie. Najlepszym miejscem dla niego jest "strefa emerytów" czyli Dakar.

 • Tomasz Tuszyński

  BRAWO ORLEN. Zawsze byłem wierny, dzisiaj po raz pierwszy zatankowałem na innej stacji. Nie będziecie szastać miedzy innymi moją kasą, na F1, na polityków, na wszystko na co Wam każą Ci politycy. Przykro mi, że muszę tankować poza polska stacja paliwową. Ale szastacie pieniędzmi.

 • Tomasz Tuszyński lubi Komentarz

  "Najbardziej stabilne, najbardziej doświadczone i odporne psychicznie..." istotne cechy, zasoby nie tylko w siatkówce, z nadzieją, że są walorami także naszej drużyny życzę Siatkarzom zakwalifikowania do IO.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.