Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem zadowolony ??? Boniek co Ty pie..... Z taką grą to ta kadra nie ma co szukać na ME. Poziomem zbliżamy się szybko do naszej ekstraklasy. Ale czego tu oczekiwać trener który nie ma pomysłu na grę I prezes dla którego wszystko jest ok podczas gdy poziom polskiej piłki z roku na rok jest coraz gorszy.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to już po żużlu w stali. Nawrocki dobrze to sobie wymyślił. Narobił długów i ucieka. Specjalnie nie wysłał wszystkich papierów żeby Stal nie otrzymała licencji. Zwali winę na PZMot i powie ze robił wszystko a wszyscy inni są źli. Juz mam dosyć słuchania i czytania o Nawrockim. Może to i dobrze. Żużel upadnie w Rzeszowie ale kwestia czasu kiedy się odrodzi i miejmy nadzieję że tym razem przyjdzie ktoś normalny.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawrocki co Ty chłopie zrobiłeś. Daj już spokój i odejdź. Od poczatu sezonu słyszę tylko jak wszyscy najeżdżają na nasz klub. Cała w tym zasługa Twoja. Jesteś nie wiarygodny, kłamiesz,mataczysz. Po tych kolejnych rewelacjach już nie mam co do tego wątpliwości. Biedny wszyscy się na Ciebie uwzieli. Jakoś jak Marta była to nie było takiego problemu. Wolał bym aby w Rzeszowie nie było żużla przez rok może dwa a niżeli to co się teraz wyprawia. Szopka na całego i całą Polskę.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z takim składem spadek gwarantowany. Zdecydowanie odstają od reszty stawki.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Nawrocki mam nadzieję że przeczyta Pan mój komentarz. Szacunek dla Pana za to co Pan robi dla Rzeszowskiego speedway. Dziwię się że tak się Pan przejmuje komentarzami 15 latków ktorzy nie maja pojęcia o żużlu. Inwestuje Pan własną kasę za co my wszyscy dziękujemy. Za to że żużel dzięki Panu w Rzeszowie jest. Ale z drugiej strony ma Pan pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Wszyscy są źli. To że Diamond Cup nie wyszło to Pana wina. Trzeba było nie spieszyć się z organizacją a spokojnie, dokładnie to przygotować i zorganizować w przyszłym roku. I niech Pan nie zrzuca winę na kibiców którzy nie pojawili się na trybunach a to dlatego że nikt do końca nie znał obsady zawodów w dniu zawodów. Poza tym połowa października to trochę późno i godzina niezbyt odpowiednia i generalnie słaba obsada zawodów i mnóstwo bałaganu. Poza tym za dużo się Pan wypowiada dla mediów. Raz Pan mówi tak zaraz inaczej a za tydzień jeszcze inna wersja wydarzeń. Sam sobie Pan szkodzi. Mówił Pan o tym iż chce Pan awansować do extraligi w przyszłym roku i że ściągnie Pan zawodników z extraligi jakieś armaty. Teraz totalnie inna wersja której nie rozumiem. Jeśli Pan nie zainwestuje to pewnie awansu nie będzie a i Hancook odejdzie bo nie taka była umowa z nim podejrzewam. Jeśli jakimś cudem będzie awans to powtórzy się sytuacja jak z Lublinem który nie ma kogo wziąć. Tak naprawdę jest Hancook i dalej nic. Trzeba zrobić dobry skład aby po awansie wziąć 1 zawodnika i jechać o coś w extralidze a nie wymieniać pół składu.

 • maciej397 napisał/a komentarz do Trener Lech Kędziora odchodzi ze Stali Rzeszów. Wróci do Orła?

  Prawdę kolego piszesz. Pewne jest jedno ze Nawrocki za dużo gada. Słyszałem już ze Janik ma odejść, Stachyra również. Moim zdaniem problem leży po stronie Nawrockiego czyli kasa. To jest sedno sprawy. Kabaret 3 trener który już był trenerem ale nie był i będzie tak to można podsumować. A że Stachyra pojęcia nie ma o trenerce to wszyscy wiedzą. Trzeba brać Ślączkę puki czas.

 • maciej397 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boniek weź odejdź z honorem. To co prezentujesz wraz z trenerem z okręgówki to żal.

 • maciej397 napisał/a komentarz do SDC: Zengota wygrał w Rzeszowie, ale to Hancock zgarnął diament za ponad pół miliona! (relacja)

  Hehe ta raczej 2 ligi

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawrocki rozdaje lekką ręką ponad 1mln a nie ma na dobry skład w Rzeszowie. Ponoć Morris odchodzi prawdopodobnie do Rybnika. Wielki talent curzytek który to miał być nawet lepszy od wiktora lamparta okazuje się gwiazdą na poziomie kreta który swego czasu startował w Rzeszowie. Dodatkowo chcą ściągnąć słabego Walaska który prędzej nadaje się na 2 ligę a nie na walkę o extralige co pokazują jego wyniki przez cały sezon jak i dzisiaj. Zostaje Grek ktory i tak nie jest pewne ze bedzie startował w rzeszowie. Widać że Nawrocki buduje skład ale na wejście do 2 ligi. Fajny chłop ale się trochę przeliczył. Nie wiele wiedział o żużlu, wszedł w to i stracił kupę kasy i pewnie pomału będzie pakować walizki.

 • maciej397 napisał/a komentarz do IV runda SDC w Rzeszowie

  Super widać ze Nawrocki szykuje mega pake ale chyba na spadek do 2 logi

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie są Ci co mówili że curzytek ma wielki talent ponoć większy jak wiktor lampart. Moim zdaniem to on bardziej przypomina kreta który startował swego czasu w rzeszowie.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zagadka stulecia

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ktoś kto pisze że wygraliśmy z juniorami nie ma pojęcia o żużlu. Zgadza się jechaliśmy z 2 juniorami ale z extraligi i to z najwyższej półki którzy oto zawodnicy leją zawodników extraligigowych. Poza tym jechał kurtz tez z pierwszej druzyny i Baliński który nie zapomniał jak się jeździ na żużlu. Pisanie że jechali na rezerwowych motocyklach żal. I dodatkow chce zauważyć że pierwsze 3 mecze to Rzeszów jechał z najlepszymi zespołami z 2 ligi. Reszta będzie z górki. Rzeszów ma swoje problemy-Porsing do wymiany. Rząsa również. Pewnie wskoczy młody Curzytek. Baran jechał pierwdzy mecz. Wiec będziemy tylko mocniejsi.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A mogli przyjąć ofertę z Rzeszowa i przynajmniej nie było by takiej żenady. Tak to wstyd, kasa na minus i spadek do drugiej ligi. Nic dodać nic ująć.

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Moim zdaniem to nie powinno mieć żadnego wpływu na to czy zawodnik może wystartować w zawodach czy nie. Hencock miał ważne badania i to nie podlega wątpliwości. Tyle tylko że lekarz się pomylił i wpisał mu zła datę. Szukanie dziury w całym .

 • maciej397 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeszcze wróci z podkulonym ogonem do Rzeszowa

 • maciej397 napisał/a komentarz do Nic się raczej nie zmieni. Wanda z Polonią zostaną w Nice 1.LŻ. Szlaban dla Stali

  Wanda i tak spadnie- mają najsłabszy zespół. Mieli szansę na początku zamienić się ze Stalą i w związku z tym
  coś zarobić i wyjść na prostą. Tak to pod koniec sezonu 2018 i tak będą w 2 lidze a dodatkowo minus na koncie.

 • maciej397 napisał/a komentarz do Dowhan o Hampelu: Być może dołączy inny zawodnik na literę H

  Jeszcze nie tak dawno gdy była koncepcja budowy składu w Rzeszowie z Hancookiem to się śmialiście że to dziadek itd. a teraz się wszystko zmieniło i już tak nie gadacie. Żal!!!!

 • maciej397 napisał/a komentarz do Dowhan o Hampelu: Być może dołączy inny zawodnik na literę H

  Hehehehehehe teraz kibic stali śmieje się z was:) Po nieudanym transferze do Rzeszowa miał być na 100% u was hehe. Już miał podpisaną umowę. Żal mi was. Szydziliście z Marty i Rzeszowa a teraz sytuacja się odwróciła.

 • maciej397 napisał/a komentarz do Nie rozumiem dlaczego Jason tak postąpił - rozmowa z Martą Półtorak, prezes PGE Marmy Rzeszów

  Mam nadzieję że Cramp teraz zostanie na lodzie i tego serdecznie mu życzę!!!

 • maciej397 napisał/a komentarz do Nie rozumiem dlaczego Jason tak postąpił - rozmowa z Martą Półtorak, prezes PGE Marmy Rzeszów

  To jest info z PS "Spór z Crumpem był toczony o zaległe 20% z ubiegłorocznego kontraktu Australijczyka. PGE Marma nie wypłacała pieniędzy powołując się na zapis w umowie. Klub według niego miał prawo obciąć zawodnikowi 15% wynagrodzenia z tytułu spadku w rankingu średnich o 15 miejsc, a kolejne 5% z powodu absencji w meczu spowodowanej kontuzją w zagranicznej lidze. Gdy jednak pojawiła się sprawa zatrudnienia Hancocka, sterniczka klubu z nad Wisłoka podjęła decyzję o pogodzeniu się z Australijczykiem. Sporne pieniądze zostały przelane na jego konto, ale po tym Jason Crump przerwał negocjacje i podziękował włodarzom z Rzeszowa za współpracę" - cramp to kawał Hu.a i reszta dziada. Pokazał jaki jest. A myślałem że z niego jest spoko gość ale po tym jak się zachował straciłem szacunek!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.