Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Janke otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Andrzej Janke napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przypomnę Panu Kuczerze i całej armii wyznawców teorii spisowym, że:
  1. Kubica przed powrotem do F1 był sprawdzany przez Renault. Z jakiegoś powodu team sobie odpuścił współpracę po tym jak miał okazję sprawdzić aktualną formę kierowcy.
  2. W poprzednim sezonie Kubica był już prawie dogadany z Wiliamsem. Był dogadany do momentu, kiedy Williams porównał sobie wyniki Kubicy z Sirotkinem. Porównanie tych wyników spowodowało, ze team zdecydował się na Rosjanina.
  3. W obecnym sezonie Kubica jeździ jako paydriver. Gdyby nie pieniądze Orlenu, Williams nigdy nie zatrudniłby naszego kierowcy. Team zna jego ograniczenia jak nikt inny. 4. Williams wielokrotnie dementował teorie spiskowe jakoby pomiędzy samochodami Kubicy i Russela były jakiekolwiek różnice.
  5. Tak samo kategorycznie i zdecydowanie wypowiadał się szef Mercedesa, który dostarcza silniki Williamsowi - pomiędzy silnikiem Kubicy i Russela nie ma różnic.

  Zrozumcie w końcu jedno - mlody Anglik deklasuje Kubicę nie z powodu różnic sprzętowych ale po prostu dlatego, że jest zdecydowanie lepszym kierowcą.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.