manone666 - lubi

 • manone666 lubi Komentarz

  ty durniu,Williams spadal na dno dlugo wczesniej zanim pojawil sie w nim Kubica,,,Juz sam twoj nick świadczy o kims takim jak ty...Kiedys na wsi tak nazywano WIEJSKICH PRZYGLUPOW I ĆWOKOW...JOPKI POPKI...Dalsza dyskusja i rozpamietywanie twoich zawsze o wszystkich krytycznych wpisow to bylby afront dla mnie samego i zniżenie sie do twojego poziomu

 • manone666 lubi Komentarz

  Orlen jest poważnym sponsorem z jasną sytuacją finansową, ale mam nadzieję, że zmieni razem z Robertem zespół na Haas'a, a Williams zapewne weźmie kasę Lattifiego bo żaden inny poważny sponsor nie zechce pchać kasy widząc brak postępów.

 • manone666 lubi Komentarz

  W odróżnieniu od części polaków i polskojęzycznych mediów anglicy nie będą mówili o swoich zawodnikach lub zespołach źle. Nawet jeżeli są w czarnej d.. to mówią to co mówi Clara czyli że "jest może jest źle ale wszyscy się starają żeby było dobrze i widzą światełko w tunelu itp itd" A panowie "eksperci" nie chcąc mówić źle i nie widząc szansy na poprawę po prostu nic w tym temacie nie mówią.
  Możemy się od nich uczyć w tym temacie.

 • manone666 lubi Komentarz

  Prawda jest taka że gdyby Russel poszedł np do Red Bulla to Verstapen by mu wybił F1 z głowy, bo w Red Bull wszystko jest pod Maxa i Russel nie miał by szans podobnie jak RK teraz.