Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. Pogoń za rekordami i igrzyska. Marian Vajda przedstawił cele Novaka Djokovicia na 2021 rok

  @Fanka Rożera: Zauważyłam już wcześniej, że usuwają komentarze nie będące po linii. Moich też parę usunięto. Czasem się irytuję i o tym piszę a czasem się tylko ironicznie uśmiecham, jak to widzę.. A tak ogólnie ten trend usuwania niewygodnych dla autorów artykułów komentarzy jest żenujący.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Czytałem ten artykuł. Dlaczego nie było o nim wzmianki tutaj - ba .
  Czysta manipulacja że strony Majestro.
  Fajnie , że Ci się chce uświadamiać plebs . Choć niektórym to się bardzo nie podoba.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  TEGO NIGDY NIE PRZECZYTASZ U SPÓŁKI MOTYKA & SMOLIŃSKI: "Reilly Opelka o niesprawiedliwej krytyce, jaką Djokovic otrzymuje z powodu PTPA
  Reilly Opelka , 23-letni wysoki Amerykanin, znany ze swoich ogromnych serwów, wystąpił w obronie Novaka Djokovica, który jego zdaniem spotkał się z niesprawiedliwą krytyką za decyzję o utworzeniu Związku Zawodowych Tenisistów (PTPA) . Współzałożycielem PTPA był Novak Djokovic wraz z Vaskiem Pospisilem, za co spotkał się z wieloma krytykami. Wielu graczy i mediów obwinia Serbów o próbę spowodowania rozłamu w tenisie w tych testowych czasach.
  Jednak Reilly Opelka w rozmowie z Racquetmag uważał, że Serb był przedmiotem nieuczciwej krytyki i mówi, że jest to dość frustrujące. „Tak, byłem na pokładzie (dla PTPA)” - powiedziała Opelka. „Myślę, że to świetne posunięcie. Myślę, że widok faceta takiego jak Novak był dla mnie po prostu frustrujący, który wywiera negatywną presję na rzeczy, które nie są prawdziwe, prawda? ”

  „ To naprawdę bardzo przyjazny facet” - mówi Opelka. „Na US Open jest teraz na miejscu, za każdym razem, gdy bierze udział w Slamie, idzie do historii, jako największy wszech czasów. I nie musi tracić czasu, aby podejść do mnie po meczu, po prostu porozmawiać i zapytać, jak się czuje moje kolano. To nie jest powszechne. To nie tak, że razem dorastaliśmy - należymy do różnych pokoleń - dodała Opelka.
  Reilly Opelka pochwalił również Djokovica za to, że jest dobrym miłośnikiem tego sportu i zawsze ma nadzieję, że jego koledzy z profesjonalnej trasy będą mieli jak najlepsze. „ Jest bardzo, bardzo świadomy młodszych pokoleń” - kontynuował Opelka . „Jest bardzo świadomy wielu zawodniczek. Uwielbia tenis. Dba o sport ”.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Rafałku. Przecież to ty pisałeś, że na zmianach w rankingu ATP "najbardziej skorzystał Djokovic". A ja pisałam, że Rożer Federer. Djokovic akurat stracił 22 tygodnie. Gdyby nie było zmian, miałby na dziś 320 tygodni i byłby już od września rekordzistą wszech czasów..
  Podalam też, tę informację, chcic została tradycyjnie przez was usunięta.
  Więc, jak to Rafałku. Zaatakujesz teraz Dirka Hordorff, który skrytykował Rożera i poparł fankę Rożera?-:))
  Może spróbujecie usunąć komentarz o boskim Rożerze Dirka, albo go zbanujecie, jak mnie?

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Teraz powinien znów "nie gryźć się w język" Melzer i wyśmiać Hordorffa jak Djokovicia, "że wierzy w spiski" a ATP działa zgodnie ze statusem z 2006 roku. A więc i Hordorff "mija się z Faktami" - jak napisał o Djokoviciu naczelny Motyka.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Pytanie w sondażu jeśli chodzi o Rożera ma związek z tematem( mówiąc delikatnie) jest zdjęte z czapy. Gdyby dotyczyło Serba, pytanie brzmiałoby, Czy zgadzasz się z opinią Dirka Hordorffa, że Rożer Federer dzięki pozycji wpłynął na decyzję ATP w sprawie zmian w regulacjach rankingu ? Taka prawda.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Rafałku - w końcu pojąłeś , że blask Rogera już przemija, blask który przez blisko dekadę był sztucznie podtrzymywany , bo przecież te ostanie 10 lat to były głównie porażki z Djokovicem .
  Kiedyś ktoś rzekł " jak można być określanym mianem najlepszego tenisisty w historii , jak nie było się nim w ostatniej dekadzie " - to był chyba Pat Cash i myślę, że jest dużo racji w tym co wymyślił .

  Rafałku - lepiej późno niż wcale :) , nie wiem tylko co na to Twój mentor Motyka ...

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Sondaż jak zwykle na poziomie .

  Jasne że wygra , wszystkie cztery pod rząd , a w między czasie złoto w Tokyo .

  Roger bardzo duzo nawygrywal Szlemów w przeciągu ostatnich dziesięciu lat , a szczególnie w okresie , gdy Novak po kontuzji wrócił.
  Gdyby nie ona , to zatrzymałby się na tej 17 .

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście Pan redaktor usiłuje wmanipulować Novaka Djokovica w artykuł o tym, że wiceprzewodniczy niemieckiego związku tenisa Dirk Hordorff mocno krytykuje Federera za wykorzystanie swojego stanowiska w Radzie Graczy do zamrożenia swojego rankingu. Panie redaktorze, Dirk Hordorff nawet słowem nie wspomniał w swoim wywiadzie o Djoko - to po pierwsze, a po drugie oprócz Federera, z zamrożenia rankingu skorzystał również np. Nadal, o czym Pan nie wspomniał, a po trzecie Djokovic nie potrzebował zamrażania rankingu by wyprzedzić Federera w ilości tygodni zajmowania pierwszego miejsca w rankingu ponieważ Djokovic był też najlepszym zawodnikiem gdyby brać pod uwagę tylko punkty z 2000 roku i byłby przez cały rok nr 1 i po prostu wcześniej by ten rekord osiągnął.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  "Jak się okazuje, słowa Djokovicia nie są zgodne z Faktami" - stwierdził stanowczo. Motyka.
  Najpierw redaktor zadaje sobie i nam poważne pytanie w tytule, czy jednak spisek, by szybko nas zapewnić, że Serb znowu kłamie. Bo czymże jest mówienie "nie zgodne z Faktami"
  No pewnie, że wiadomo. DJOKOVIC TO KLMACA. A tylko redakcja SF MÓWI maluczkim Tylko PRAWDĘ zgodną z faktami. Weźmy niedawny tylko przykład. kiedy w szczycie pandemii Rożer ładuje jak napisano "spontanicznie" helikooterem na dachu wieżowca, aby zagrać sobie meczyk z dwoma włoskimi nastolatkami, Rożer nie stanowi niebezpieczeństwa pandemicznego bez maseczek, bez dystansu, bo "spontaniczny Rożer" przecież nie może zarażać Covidem 19. MOŻE TO TYLKO ROBIĆ Numer 1 światowego rankingu Novak Djokovic. PRZEPRASZAM, MIAŁO BYĆ TYLKO DJOKOVIC. Numer 1 to zawsze tylko Maestro Rożer. Takich przykładów mogę podać multum. Ale to nie są spiski redakcji, tylko wymysły wrogów Rożera!!!!

  Zaacytujmy teraz słowa anty bohatera z wpisu Motyki nie zgodne z rzekomymi Fakrakim, bo sam tego nie uczyni.
  "Bardzo często zdarza się, że moje słowa są wypaczane”
  Djokovic, który niedawno po raz szósty zapewnił sobie na świecie kończącym sezon miejsce na pierwszym miejscu , był również zirytowany medialną interpretacją konfliktu, w szczególności stwierdzeniem, że on i Pospisil zgłosili się do ponownego wyboru do Rada graczy.

  „To nie my złożyliśmy wniosek, jak donosiły media” - powiedział. „To są gry polityczne, które odbywają się za kulisami i prawie nie widać o nich napisanego tekstu, ale ważne jest, aby napisać, że Novak jest hipokrytą. Trudno oczekiwać, że tenis i polityka tenisowa nie będą się tu splatać, zwłaszcza ze mną, ponieważ byłem mocno zaangażowany w Radę i politykę w ciągu ostatnich 10 lat ”.

  „Bardzo często zdarza się, że moje słowa są wypaczane, tak jak przez ostatnie dwa dni. Niektórzy mówili, że to hipokryzja z mojej strony, że mogę wrócić do Rady i być jednym z założycieli PTPA. Nie było moim zamiarem powrót do Rady ”.
  No, po prostu szalony, panie Motyka. Mamy klamce najlepszego w historii tenisa kłamczucha. Jak dobrze, że mamy tropiącego spiski Motykę - :)))

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  To, że jest bardziej kompletnym tenisistą niż Nadal i Federer świadczy skompletowanie wszystkich możliwych największych tytułów w tenisie. Dowodem jest, że Federer przez ograniczenia techniczne nigdy nie potrafił wygrać na mączce słynnych turniejów Monte Carlo i Rzymu, nawet przed dominacją Nadala na mączce. Novak wygrywał także i tam z będącym u szczytu możliwości Rafą
  Novak już w marcu zostanie oficjalnie najbardziej utytułowanym tenisistą w historii tenisa, gdy tylko przekroczy 310 tygodni liderowania rankingu ATP. Poza tym, w łącznej liczbie największych tytułów jest już dawno liderem. (szlemy, Mastersy i WTF) Nie potrafią się z tym FAKTEM pogodzić media, także i usuwający bezprawnie merytoryczne komentarze Motyka.
  PS. Ten komentarz został usunięty 4 razy na tej stronie.

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie rozumiem dlaczego usunął Pan panie redaktorze mój komentarz skoro nie był dla nikogo obraźliwy. Zawierał jedynie moją opinię na temat tego kto za 10 czy 15 lat będzie uważany za najlepszego tenisistę w historii i dlaczego będzie to Novak Djokovjc !.....W pełni zgadzam się z opinią Pana Mariana Vajdy odnośnie Big 3 przytoczoną w artykule. Zresztą nie tylko ja, taką samą opinię prezentuje wielu tenisistów, trenerów czy też uznanych komentatorów tenisa. Oni tak samo jak Pan Vajda w Novaku Djokovicu widzą najlepszego tenisisistę w historii. Ja też tak uważam. Zresztą Novak Djokovic jest na prostej drodze do tego, by to udowodnić. Jeśli tylko ATP nie będzie majstrować przy rankingu, to za parę miesięcy Djokovic prześcignie Federera w ilości tygodni jako nr 1 rankingu. A co do zdobycia kolejnych szlemow - to spokojnie Djokovic je wygra jak nie w tym to w przyszłym roku. Jest najmłodszy z Big 3 i jeśli tylko zdrowie mu pozwoli to w najbliższym czasie będziemy świadkami kolejnych wielkich sukcesów Novaka Djokovica.

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. Pogoń za rekordami i igrzyska. Marian Vajda przedstawił cele Novaka Djokovicia na 2021 rok

  A jeśli chodzi o złoty medal olimpijski, to wiadomo, że Novakovi na nim zależy. I chociaż korty w Tokio należą do najszybszych w tourze i będą lekko faworyzować tenisistów typu Federer, Zverev czy Medvedev to myślę, że wielka ambicja Djokovica będzie czynnikiem decydującym i że wygra w Tokio. Już nieraz pokazał, że jak mu na czymś bardzo zależy, to bardzo rzadko można go powstrzymać przed osiągnięciem celu.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Przede wszystkim dziękuję za przypomnienie , że Djokovic jest liderem rankingu, a nie tylko suche podanie nazwiska "Djokovic stwierdził" . Przy Rożerze nawet nie chcecie używać słowa Maestro - które ( jak napisał Motyka) spontanicznie wymyślili kibice tenisa - :))). Spiski są tylko przeciw Rożerowi!!!! Nikt nikogo tu nie banuje, nie usuwa komentarzy. To wymysl nienaeidzących Rożera

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  "Jak się okazuje, słowa Djokovicia nie są zgodne z Faktami" - stwierdził stanowczo. Motyka.
  Najpierw redaktor zadaje sobie i nam poważne pytanie w tytule, czy jednak spisek, by szybko nas zapewnić, że Serb znowu kłamie. Bo czymże jest mówienie "nie zgodne z Faktami"
  No pewnie, że wiadomo. DJOKOVIC TO KLMACA. A tylko redakcja SF MÓWI maluczkim Tylko PRAWDĘ zgodną z faktami. Weźmy niedawny tylko przykład. kiedy w szczycie pandemii Rożer ładuje jak napisano "spontanicznie" helikooterem na dachu wieżowca, aby zagrać sobie meczyk z dwoma włoskimi nastolatkami, Rożer nie stanowi niebezpieczeństwa pandemicznego bez maseczek, bez dystansu, bo "spontaniczny Rożer" przecież nie może zarażać Covidem 19. MOŻE TO TYLKO ROBIĆ Numer 1 światowego rankingu Novak Djokovic. PRZEPRASZAM, MIAŁO BYĆ TYLKO DJOKOVIC. Numer 1 to zawsze tylko Maestro Rożer. Takich przykładów mogę podać multum. Ale to nie są spiski redakcji, tylko wymysły wrogów Rożera!!!!

  Zaacytujmy teraz słowa anty bohatera z wpisu Motyki nie zgodne z rzekomymi Fakrakim, bo sam tego nie uczyni.
  "Bardzo często zdarza się, że moje słowa są wypaczane”
  Djokovic, który niedawno po raz szósty zapewnił sobie na świecie kończącym sezon miejsce na pierwszym miejscu , był również zirytowany medialną interpretacją konfliktu, w szczególności stwierdzeniem, że on i Pospisil zgłosili się do ponownego wyboru do Rada graczy.

  „To nie my złożyliśmy wniosek, jak donosiły media” - powiedział. „To są gry polityczne, które odbywają się za kulisami i prawie nie widać o nich napisanego tekstu, ale ważne jest, aby napisać, że Novak jest hipokrytą. Trudno oczekiwać, że tenis i polityka tenisowa nie będą się tu splatać, zwłaszcza ze mną, ponieważ byłem mocno zaangażowany w Radę i politykę w ciągu ostatnich 10 lat ”.

  „Bardzo często zdarza się, że moje słowa są wypaczane, tak jak przez ostatnie dwa dni. Niektórzy mówili, że to hipokryzja z mojej strony, że mogę wrócić do Rady i być jednym z założycieli PTPA. Nie było moim zamiarem powrót do Rady ”.
  No, po prostu szalony, panie Motyka. Mamy klamce najlepszego w historii tenisa kłamczucha. Jak dobrze, że mamy tropiącego spiski Motykę - :)))

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  @Team Nole: Jak ktoś czytał archiwalne wpisy redakcji SF, to pamięta, jak mocno sugerowali, że rekordy wielkoszlemowe Maestro i tygodni jako lider rankingu przetrwają na wieki wieków. Bo Rożer to fenomen. A im częściej dostawał baty od Djokovicia i Nadala tym bardziej zapewniali gawiedź jak wybitny i fenomenalny jest Rożer. Nadczłowiek. Dziś zjedliby władny język. Jedynie, co im pozostaje to manipulować opinia publiczną, dobierać informacje korzystne dla Rożera, pomijać rekordy Djokovicia, ośmieszać go, wzbudzać niechęć do jego osoby, przedstawiać go jako pieniacza, kłamcę, robić z niego wariata, nie zauważać wypowiedzi innych znanych postaci tenisa, którzy nowia5i mówili, że Djokovic jest najlepszym zawodnikiem w historii tenisa, chociaż takich wypowiedzi było dziesiątki jeśli nie setki.
  To zadanie "prawdomównych" dziennikarzy.
  A wszystko ku chwale Nadczłowieka, genialnego Rożera, który "gdyby tylko zechciał..."

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  @Fanka Rożera: No wiesz , rekordy Majestro zagrożone - podziemie na czele z Motykom ostro pracuje .

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. Juergen Melzer o Novaku Djokoviciu: Sądzi, że uknuto przeciw niemu spisek. To kompletny nonsens

  Juergen Melzer - obecny członek Rady ? ... i krajan Herwiga Straki, obecnego członka zarządu ATP ... aha... nie mam pytań !

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Plany ambitne, choć wciąż covid dyktuje warunki: pod znakiem zapytania AO i IO w Tokio. Jednakże "co się odwlecze..." ;) - tak czy owak, niezmiennie #1 Novak! :)))

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Strasznie ważna informacja, bo dotyczy Rożera.,ktory nie grając 12 miesięcy został dzięki zmianom w rankingu 5 tenisistą świata. - :) ps. A czy Bill Gates, przyjaciel Rożera będzie rozdawać szczepionki?

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Świat tenisa pożegnał Diego Maradonę. "Jesteś wieczny"

  I Novak Djokovic pożegnał Diego Maradonę na swoim instagramie..... Tak trudno o tym wspomnieć panie redaktorze ?????

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie redaktorze, zapomniał Pan w tej tendencyjnej statystyce nadmienić, że ten rok 2015, o którym Pan pisze i w którym wygrał Djokovic jest jednocześnie ostatnim z CZTERECH kolejnych zwycięstw Djokovica w Londynie.... Sugerując, że Novak Djokovic wygrał w Londynie tylko raz po prostu się Pan ośmiesza.!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Anna Adamczyk

Dziękuję bardzo za zaproszenie,ale może z następnym szlemem. A do bloga będę z przyjemnością zaglądać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Widze ze Kolezanka nowa forum tenisowym, zapraszam zatem z wyprzedzeniem na typerka na USO2020, ktory prowadze na moim blogu :) Milego komentowania poza tym. P.S: Pozwolilem sobie na following :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Widze ze Kolezanka nowa forum tenisowym, zapraszam zatem z wyprzedzeniem na typerka na USO2020, ktory prowadze na moim blogu :)
Milego komentowania poza tym.
P.S: Pozwolilem sobie na following :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 27 sierpnia 2020 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.