Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Natalia Rosa lubi Komentarz

  Nie pierwszy raz Mędrzyk ratuje zespół i gra za atakującą Malwinę która nie potrafi być tak skuteczna w ataku. Stysiak miała w meczu z Hiszpankami słabszy dzień i tu znów Mędrzyk łatała dziury w zespole. Może to tak brzydko brzmi ale wypełnia Natalia rolę koła ratunkowego tego zespołu Jak już nie idzie Malwinie Smarzek Godek, jak Stysiak się nie sprawdza to Wołosz może liczyć zawsze na Natalię Mędrzyk. Oby tylko jej nie zdarzył się słabszy mecz.

 • Natalia Rosa lubi Komentarz

  Serio? Mędrzyk zagrała dużo lepiej od Łukasik i ocena 3,5? 62% skuteczności w ataku Naralii i tylko taka ocena? Ale co się dziwić ten Pan szuka taniej sensacji i tyle w temacie.

 • Natalia Rosa lubi Komentarz

  Mędrzyk 3,5? Jak ona musi grać żeby ją dobrze ocenić? Ponad 60% w ataku, dobra robota na zagrywce a nota przeciętna?

 • Natalia Rosa napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarek. Portugalia nie doszła do głosu. Oceny reprezentacji Polski

  Serio?, Mędrzyk, przyjęcie ponad 60%, w ataku tak samo, plus dobra zagrywka i punktowy blok. Mogłaby pretendować na MVP meczu, a redaktor wystawia ocenę 3,5.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.